صفحه 14 از 42 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط golbargsima نمایش پست ها
    امکان پذیرش در این آزمون چقدر است؟
    آیا ایرانی می شناسید که پذیرفته شده باشد؟
    خیلی زیاد نیست. بنده خودم 2 سال پیش قبول شدم در این ازمون. ولی حقیقتش رو بگم خیلی ریسکی هست. کلا 80 نفر ظرفیتی غیر اروپایی میگیرن.ولی اگه واقعا اماده باشید میتونید قبول بشید.

سلام من محمدم از شیراز با دیپلم تجربی با معدل۱۸.۶۵ دارای کارت معافیت سربازی مبخام ببینم چه جور باید برای تحصیل پزشکی در ایتالیا و گرفتن بورس اقدام کنم لطفا جواب بدید ممنون

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1376 نمایش پست ها
    سلام من محمدم از شیراز با دیپلم تجربی با معدل۱۸.۶۵دارای کارت معافیت سربازی مبخام ببینم چه جور باید برای تحصیل پزشکی در ایتالیا و گرفتن بورس اقدام کنم لطفا جواب بدید ممنون
    دوست عزیز جوابتون در پست های قبلی همین تاپیک هست

Banned

دوستان تمام کاری که "تمام" موسسات میکنند برای هر کشور یو هر امتحانی فقط ایمیل بازی هست و لاغیر! اکر کسی نمیتونه خودش دوتا ایمیل بزنه به نظرم اصلا وارد این پروسه ها نشه چه کاریه چندین میلیون پول بی زبان فقط برای چنتا ایمیل؟!! کشور اکر کشور باشد هیچ فرقی ندارد ایمیل را شما بزنید یا کسی دیگر! اگر دلال خانه باشد که بحثش جداست!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    اگه منظورتون آزمون امسال هست که باید بگم خیلی وقته موعد ثبت نامش گذشته. اگه سال بعد منظورتون هست که به نظر میاد سیستم پذیرش دانشجو قراره تغییر کنه و مشابه سیستمی بشه که در فرانسه اتخاذ میشه. ولی اصولا برای ثبت نام در آزمون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی نیست و هیچ مدرکی نباید ارسال کنید. ولی موقع ثبت نام نهایی برای دانشگاه باید DV رو ارائه کنید که نشون بده شما 12 سال تحصیلی رو تکمیل کردید.
    تغییری نکرد و به همان روال سالهای گذشته امسال هم برگذار میشود.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    تغییری نکرد و به همان روال سالهای گذشته امسال هم برگذار میشود.
    بله.البته در ایتالیا چیزی قابل پیش بینی نیست و هر لحظه ممکنه قانون جدید اجرا بشه. پارسال در دانشگاه بنده سمیناری در این زمینه برگزار شد و در اون سمینار وزیر آموزش عالی ایتالیا صحبت از تغییر در سیستم پذیرش دانشجو زد و گفت که قصد داره هر چه سریعتر سیستم رو تغییر بدن. اما به نظر میرسه حداقل برای امسال این تغییر اجرا نمیشه.

Banned

من یک نصیحت که نه توصیه برادرانه بکنم البته جسارت به کسی نشه. چون خودم خیلی راهها رفتم لطمه دیدم و بعدش گفتم کاش به همون حرفهای درست گوش میدادم ضرر نمیکردم! هم وقت هم هزینه بهتر صرف میشد مثلا یک راهی رفتم حدودا 200 میلون هزینه برد باور کنید 200 هزار تومان هم ارزش نداشت!!! و الان میگم ای کاش! به حرفهای سایرین گوش میدادم البته برای جای دیگری بود و شرایط دیگری ولی در کل
    در مورد این آزمون
    اگر نمیتونید مثل بلبل! انگلیسی و متون انگلسی بخونید یعنی کلمه کلمه میخونید کلا بیخیالش بشید! وقت و هزینه رو بگذارید روی چیز دیگری! من به شخصه انگلیسی رو وقتی میخونم خود معلم هام هم میگفتن کمی آرومتر! ولی وقتی پای امتحان و صحبت با یک نیتیو به میون میاد اوضاع فرق میکنه! و وقتی میشه بحث اصطلاحات تخصصی بیولوژی و شیمی و منطق دیگه.......
    اگر در درس های زیست شناسی و شیمی توی همین امتحانات ایران درصدهای خوبی نداشته اید روی این آزمون سرمایه گذاری نکنید! چون بازم تهش شکست خواهد بود و از دست رفتن یک سال از زندگی! و هزینه و ....
    ظرفیت کم این آزمون خیلی شرایط رو سخت میکنه! و من غیر از همین دوستمون sss666 لا اقل تا الان هرچی هم از موسسات پرسیدم قبولی نداشتند از ایران! حالا ایشون خودشون ایتالیا هستند بهتر میتونند راهنمایی کنند و اطلاعات بیشتری از ایرانیان در صورت وجود همکلاسیشون دارند.
    همگی موفق باشید.

رشته و دانشگاه
    medicine

من یک نصیحت که نه توصیه برادرانه بکنم البته جسارت به کسی نشه. چون خودم خیلی راهها رفتم لطمه دیدم و بعدش گفتم کاش به همون حرفهای درست گوش میدادم ضرر نمیکردم! هم وقت هم هزینه بهتر صرف میشد مثلا یک راهی رفتم حدودا 200 میلون هزینه برد باور کنید 200 هزار تومان هم ارزش نداشت!!! و الان میگم ای کاش! به حرفهای سایرین گوش میدادم البته برای جای دیگری بود و شرایط دیگری ولی در کل
    در مورد این آزمون
    اگر نمیتونید مثل بلبل! انگلیسی و متون انگلسی بخونید یعنی کلمه کلمه میخونید کلا بیخیالش بشید! وقت و هزینه رو بگذارید روی چیز دیگری! من به شخصه انگلیسی رو وقتی میخونم خود معلم هام هم میگفتن کمی آرومتر! ولی وقتی پای امتحان و صحبت با یک نیتیو به میون میاد اوضاع فرق میکنه! و وقتی میشه بحث اصطلاحات تخصصی بیولوژی و شیمی و منطق دیگه.......
    اگر در درس های زیست شناسی و شیمی توی همین امتحانات ایران درصدهای خوبی نداشته اید روی این آزمون سرمایه گذاری نکنید! چون بازم تهش شکست خواهد بود و از دست رفتن یک سال از زندگی! و هزینه و ....
    ظرفیت کم این آزمون خیلی شرایط رو سخت میکنه! و من غیر از همین دوستمون sss666 لا اقل تا الان هرچی هم از موسسات پرسیدم قبولی نداشتند از ایران! حالا ایشون خودشون ایتالیا هستند بهتر میتونند راهنمایی کنند و اطلاعات بیشتری از ایرانیان در صورت وجود همکلاسیشون دارند.
    همگی موفق باشید.
    بله دقیقا دوست عزیز حق با شماست. توصیه بنده هم همین هست. جالبه به خیلی از دوستان که این جرف رو میزنم سریع ناراحت میشن و بهشون بر میخوره و نمیخوان حقیقت رو قبول کنن. همینطور که دوست عزیز گفتن اگه واقعا سطح زبانتون خوب نیست (منظورم از زبان یعنی درک سوالات علمی به زبان انگلیسی که خودش به نظر من یه مهارت جداگانه هست )وقتتون رو برای این ازمون هدر ندید چون رقابت شدید هست و شما در رقابت با متقاضیانی قرار میگیرید که سطح زبانشون به مراتب بهتر از ما ایرانی ها هست. تعداد زیادی متقاضی آمریکایی و انگلیسی در آزمون هر سال شرکت میکنن و معمولا هم به خوبی میتونن از پس زمون بربیان.

Banned

دوست عزیز کسانی که از طریق این آزمون بخوان وادر دانشگاه بشن فقط مدرک آیلتس رو باید بدن به سفارت و دیگه نیازی به مدرک اتالیایی ندارند که درسته؟

رشته و دانشگاه
    medicine

دوست عزیز کسانی که از طریق این آزمون بخوان وادر دانشگاه بشن فقط مدرک آیلتس رو باید بدن به سفارت و دیگه نیازی به مدرک اتالیایی ندارند که درسته؟
    نه نیاز به مدرک آیلتس هست و نه مدرک زبان ایتالیایی. صرف پاس کردن آزمون ایمت کافی هست برای سفارت.دانشگاه در نامه پذیرشی که میده قید میکنه که نیازی به مدرک زبان نیست در نتیجه سفارت هم مدرک زبان نمیخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)