صفحه 15 از 42 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Banned

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    نه نیاز به مدرک آیلتس هست و نه مدرک زبان ایتالیایی. صرف پاس کردن آزمون ایمت کافی هست برای سفارت.دانشگاه در نامه پذیرشی که میده قید میکنه که نیازی به مدرک زبان نیست در نتیجه سفارت هم مدرک زبان نمیخواد.
    آخه یکی از موسسات میگفت سفارت برای دادن فیش و نمیدونم چه مراحلی مدرک آیلتس میخواد. قضیه دقیقش چیه شم که مسیرو رفتی؟ من ایران نیستم برای آیلتس هم باید دو ماه رو تهران مستقر بشم آیلتس رو درستش کنم اگر نه که نیاز به ایران موندن ندارم.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    آخه یکی از موسسات میگفت سفارت برای دادن فیش و نمیدونم چه مراحلی مدرک آیلتس میخواد. قضیه دقیقش چیه شم که مسیرو رفتی؟ من ایران نیستم برای آیلتس هم باید دو ماه رو تهران مستقر بشم آیلتس رو درستش کنم اگر نه که نیاز به ایران موندن ندارم.
    اگه شما بخواین امتحان رو در ایتالیا بدین باید یه پری اینرولمنت در سفارت ایتالیا انجام بدین که معمولا سفارت برای پری اینرولمنت مدرک زبان میخواد.ولی اگه بخواین سنتر دوبی امتحان رو بدین نیاز به این پری اینرولمنت نیست. راحت میرین ازمون رو میدین ایشالا قبول که شدین دانشگاه براتون نامه پذیرش رو میفرسته اگه ازشون بخواین تو نامه قید میکنن که شما نیازی به مدرک زبان برای ثبت نام در دانشگاه مذکور ندارین در نتیجه دیگه نیاز به ایلتس هم نیست و میتونین با همون نامه برای ویزا اقدام کنین.

Banned

اگه شما بخواین امتحان رو در ایتالیا بدین باید یه پری اینرولمنت در سفارت ایتالیا انجام بدین که معمولا سفارت برای پری اینرولمنت مدرک زبان میخواد.ولی اگه بخواین سنتر دوبی امتحان رو بدین نیاز به این پری اینرولمنت نیست. راحت میرین ازمون رو میدین ایشالا قبول که شدین دانشگاه براتون نامه پذیرش رو میفرسته اگه ازشون بخواین تو نامه قید میکنن که شما نیازی به مدرک زبان برای ثبت نام در دانشگاه مذکور ندارین در نتیجه دیگه نیاز به ایلتس هم نیست و میتونین با همون نامه برای ویزا اقدام کنین.
    به شخصه کدومو توصیه میکنید؟
    از لحظا محیط آزمونی مناسب تر. و مخصوصا توی سپتامبر دوبی بیرون ساختمونا آدم قشنگ آب میشه. من در فاصله پیاده شدن از ماشین و ایستادن توی صف reception هتل کامل شر شر عرق میریختم . توی خود مکان آزمون خنک بود مشکلی نبود؟
    + کسانی که از این طریق وارد بشن امکان گرفتن بورس هم دارن یا این شهریه رو کامل باید بدن خودشون و هزینه ماهانه و همه چی کامل با خودشونه؟
    ممنون از راهنمایی های مفیدتون.

رشته و دانشگاه
    medicine

به شخصه کدومو توصیه میکنید؟
    از لحظا محیط آزمونی مناسب تر. و مخصوصا توی سپتامبر دوبی بیرون ساختمونا آدم قشنگ آب میشه. من در فاصله پیاده شدن از ماشین و ایستادن توی صف reception هتل کامل شر شر عرق میریختم . توی خود مکان آزمون خنک بود مشکلی نبود؟
    + کسانی که از این طریق وارد بشن امکان گرفتن بورس هم دارن یا این شهریه رو کامل باید بدن خودشون و هزینه ماهانه و همه چی کامل با خودشونه؟
    ممنون از راهنمایی های مفیدتون.
    من توصیه میکنم همون دوبی آزمون بدی هم هزینه کمتر هست و هم اینکه شرایط سنتر خوب هست.محیط ازمون خنک هست و کولرها روشن هستن. بله برای بورس فرقی نمیکنه از چه طریق قبول بشین و کجا ازمون بدین. شما سال اول شهریه رو میدی سال بعد بهت با بورس بر میگردونن.مقدار بورس سالی 5200 یورو هست که معمولا جوابگوی یه زندگی دانشجویی هست .

Junior Member

با سلام براي رشته داروسازي نياز به ارائه مدرك زبان هست؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1994t نمایش پست ها
    ظبق نتیجه ا که از صحبت دوستمون میگیریم اینه که امتحانش در ایتالیا برگذار میشه پس نیاز به ارایه داره و pre-enrollment رو سفارت انجام میده در نتیجه مدرکم میخواد. ولی انتخابتون درست تره سبت به پزشکی خداییش 80 نفر در بین این همه کشور دل میخواد که صد البته بنده دارم هرکی داره بیاد به هم توی مسایل درسی کمک کنیم. زبان و مکالمه و بیولوژی و شیمی و منطق و اطلاعات عمومی و هوشم بد نیست
    + دوستان مراحل رو خودتون انجام بدید پول مفت به موسسات ندید ! اینها 1200 یورو از شما میگیرند نصف اطلاعاتشان هم غلط است. نه تنها ایتالیا بلکه در مورد تمام کشورها. یادمه من میخواستم اپلای کنم خودم بعضی اطلاعات اینها رو تصحیح میکردم!!! یعنی به مسئول موسسه میگفتم یانجا رو داری غلط میگی اونجا رو اشتباه میگی! بعد میگفت نه بعد از 1 سال الان بهم میگه تو درست میگفتی! 4 میلیون تومان هم چون یک مقدار میترسیدم کارها دلال بازی باشد بهش پول دادم وگرنه همشو خودم میدونستم چی به چیه.

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara1994t نمایش پست ها
    خیر نیاز نیست اما داروسازی فقط در یک دانشگاه به زبان انگلیسی برگزار میشه و شما حتما باید برای شرکت در آزمون تشریف بیارید ایتالیا. بنابراین استثنا برای داروسازی باید pre-enrollment انجام بدین. میتونین از دانشگاه بخواین بهتون یه نامه بده که برای شرکت در این ازمون نیاز به مدرک زبان نیست و در نتیجه سفارت هم مدرک زبان نمیخواد.

Banned

آقا یک سوال دیگه
    ما وقتی سنتر دوبی امتحان میدیدم باید یک هفته بعدش به دانشگاه برای ثبت نام مراجعه کنیم درسته؟ خب آیا موفق میشیم توی یک هفته ویزای ایتالیا رو بگیریم در صورت قبولی؟ این موسسه که من تماس گرفتم میگفت باید از الان بر طبق کار صدور فیش و ... کارهای ویزا انجام بشه تا اون موقع چون همه بچه ها از الان کارهای ویزاشونو انجام دادن. البته خودمم گفتم که موسسات اطلاعاتشون از یک کارشناسه که در 90% موارد کلا خودش اون کشور نبوده ! و اینترنت منبعش هست و دوم منشی که فرق مدارک و شرایط لازم برای لیسانس بیولوژی و پزشکی رو نمیدونه. ولی حالا محض اطمینان بازم اینجا پرسیدم.

رشته و دانشگاه
    medicine

آقا یک سوال دیگه
    ما وقتی سنتر دوبی امتحان میدیدم باید یک هفته بعدش به دانشگاه برای ثبت نام مراجعه کنیم درسته؟ خب آیا موفق میشیم توی یک هفته ویزای ایتالیا رو بگیریم در صورت قبولی؟ این موسسه که من تماس گرفتم میگفت باید از الان بر طبق کار صدور فیش و ... کارهای ویزا انجام بشه تا اون موقع چون همه بچه ها از الان کارهای ویزاشونو انجام دادن. البته خودمم گفتم که موسسات اطلاعاتشون از یک کارشناسه که در 90% موارد کلا خودش اون کشور نبوده ! و اینترنت منبعش هست و دوم منشی که فرق مدارک و شرایط لازم برای لیسانس بیولوژی و پزشکی رو نمیدونه. ولی حالا محض اطمینان بازم اینجا پرسیدم.
    نه همچین چیزی نیست. بعد از امتحان فقط 2 هفته طول میکشه که نتایج اولیه بیاد. دوباره بعد از نتایج اولیه حداقل 10 روز طول میکشه که نتیجه قطعی بیاد. و شما بعد از اینکه نتیجه قطعی اومد و مشخص شد که که کدوم دانشگاه قبول شدید باید از آنلاین ثبت نام کنید و قسط اول شهریه رو بپردازید بعد دانشگاه براتون نامه پذیرش میفرسته و میتونید برید برای ویزا. خود دانشگاه بهتون به اندازه کافی وقت میده برای ویزا و نگران نباشید. به حرفهای موسسه هم اصلا گوش نکنید با خیال راحت کارهاتون رو انجام بدین.

Banned

نه همچین چیزی نیست. بعد از امتحان فقط 2 هفته طول میکشه که نتایج اولیه بیاد. دوباره بعد از نتایج اولیه حداقل 10 روز طول میکشه که نتیجه قطعی بیاد. و شما بعد از اینکه نتیجه قطعی اومد و مشخص شد که که کدوم دانشگاه قبول شدید باید از آنلاین ثبت نام کنید و قسط اول شهریه رو بپردازید بعد دانشگاه براتون نامه پذیرش میفرسته و میتونید برید برای ویزا. خود دانشگاه بهتون به اندازه کافی وقت میده برای ویزا و نگران نباشید. به حرفهای موسسه هم اصلا گوش نکنید با خیال راحت کارهاتون رو انجام بدین.
    متاسفانه منشی ها هیچی حالیشون نیست! اتفاقا صبح دیدم برخی شهریه ها رو اشتباه نوشته! چون برای چند کشور کار میکنند بهش گفتم زیر بار نرفت! هزینه زندگی را نوشته بود 150 دلار؟!!! برای یکی از کشورها بهش میگم چطور با 150 دلار دانشجو زندگی میکنه اینو کی گفته؟ جواب نداره! بخدا هندم با 150 دلار نمیشه زندگی کرد البته اگه منظورش این نباشه که هرروز نون سبزی بخوره طرف.
    این نتایج قطعی تفاوتش با نتایج اولیه چیه؟ معدل که نقشی نداره درسته؟ چون امتحان تعیین کنندست. ؟!
    + سفارت ظاهرا جدیدا شرط 7500 یورو برای هر سال تحصیلی گذاشته که هزینه 5 سال باید در حساب باشه زمان شما هم این شرط بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)