صفحه 17 از 42 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    برای آیمت فقط سنتر دوبی مدرک زبان نمیخاد درسته؟ چه برای آیمت چه دار سنتر های اروپایی مدرک زبان و پری اینرولمنت میخوان ؟!
    ز اسیدم ز سفارت پر

من امروز از سفارت پرسیدم از امسال سنتر دوبی هم پری اینرولمنت میخواد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    ز اسیدم ز سفارت پر

من امروز از سفارت پرسیدم از امسال سنتر دوبی هم پری اینرولمنت میخواد.
    شانس ماست دیگه
    و طبیعتا برای پری اینرولمنت باید مدرک زبان ارایه داد درسته؟ تا کی فرصت هست برای ارایه مدرک زبان؟ خود پری اینرولمنت تا کی فرصت داره؟

Banned

pre enrolment رو چطور باید انجام داد اینترنتی یا حتما نیاز به حضور در سفارت خونه ها داره از کدوم بخش سایت یا سفارت باید پرسید؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    medicine

pre enrolment رو چطور باید انجام داد اینترنتی یا حتما نیاز به حضور در سفارت خونه ها داره از کدوم بخش سایت یا سفارت باید پرسید؟
    ممنون
    نه یه فرمی هست به نام فرم A. این فرم رو از نت میتونید پیدا کنید.لینکش رو اینجا میزارم واستون . https://www.google.it/url?sa=t&rct=j...,d.bGg&cad=rja

این فرم رو پر کنید و به همراه مدارکی که تو همن فرم ذکر شده ببرین سفارت.البته قبلش از سفارت وقت بگیرین حتما.

رشته و دانشگاه
    medicine

شانس ماست دیگه
    و طبیعتا برای پری اینرولمنت باید مدرک زبان ارایه داد درسته؟ تا کی فرصت هست برای ارایه مدرک زبان؟ خود پری اینرولمنت تا کی فرصت داره؟

مهلتش تا همون 10 جولای هست. مهلت پیش ثبت نام هم همون موقع هست.

Banned

نه یه فرمی هست به نام فرم A. این فرم رو از نت میتونید پیدا کنید.لینکش رو اینجا میزارم واستون . https://www.google.it/url?sa=t&rct=j...,d.bGg&cad=rja

این فرم رو پر کنید و به همراه مدارکی که تو همن فرم ذکر شده ببرین سفارت.البته قبلش از سفارت وقت بگیرین حتما.
    من این فرم رو پرینت میگیرم و پر میکنم. بعد از سفارت وقت اینترنتی میگیرم برای چه کاری؟ برا ویزا و از قسمت کنسولی؟ بعد میگم مدرک زبانم تا deadline بهتون میدم؟

رشته و دانشگاه
    medicine

من این فرم رو پرینت میگیرم و پر میکنم. بعد از سفارت وقت اینترنتی میگیرم برای چه کاری؟ برا ویزا و از قسمت کنسولی؟ بعد میگم مدرک زبانم تا deadline بهتون میدم؟
    از قسمت دانشجویی باید وقت بگیری و بگین برای پیش ثبت نام میخوای بری.بله برای مدرک زبان هم بگید تا قبل از ددلاین بهشون میدین.

Banned

ممنون از راهنمایی های مفیدتون
    اینا هیچی نمیدونستن راجع به پری اینرولمنت البته خیلی آدمهای خوبی بودند ولی من تازه براشون توضیح میدادم اصلا این امتحان چی هست!
    مگر پری اینرولمنت یک رویه ثابت نیست در تمام دنیا. خدا کنه بتونم انجام بدم مجبور نشم باز 1200 یورو برم پول پرداخت کنم واسه کاغذ بازی.

رشته و دانشگاه
    medicine

ممنون از راهنمایی های مفیدتون
    اینا هیچی نمیدونستن راجع به پری اینرولمنت البته خیلی آدمهای خوبی بودند ولی من تازه براشون توضیح میدادم اصلا این امتحان چی هست!
    مگر پری اینرولمنت یک رویه ثابت نیست در تمام دنیا. خدا کنه بتونم انجام بدم مجبور نشم باز 1200 یورو برم پول پرداخت کنم واسه کاغذ بازی.
    شما باید با خانومی به نام میرمطلبی صحبت کنید ایشون کاملا در جریان هستن. شمارش رو تو اینترنت سرچ کنید میتونید پیدا کنید.این قضیه در ساسر دنیا به یک شکله و فرقی نداره. منتهی سفارت ایتالیا در ایران کلا با پری اینرولمنت مشکل داره.ولی باید براتون اینکارو انجام بدم.

Banned

شما باید با خانومی به نام میرمطلبی صحبت کنید ایشون کاملا در جریان هستن. شمارش رو تو اینترنت سرچ کنید میتونید پیدا کنید.این قضیه در ساسر دنیا به یک شکله و فرقی نداره. منتهی سفارت ایتالیا در ایران کلا با پری اینرولمنت مشکل داره.ولی باید براتون اینکارو انجام بدم.
    من ایران نیستم دوست دارم اگه بشه همین اروپا انجام بدم منتها مشکل اینجاست من از دو کشور مختلف پرسیدم یکیش خودم هستم یکیشم که سفر فته بودم تازه من نشستم توضیح دادم براشون پری اینرولمنت چی هست اصلا. راستش امسال به قدر کافی ضرر کردم دیگه 5 میلیون اینجا سه میلون اونجا چه میدونم اینقدر اینجا و اونجا نمیخوام ضرر کنم حداقل 10 هزار دلار من امسال دقیقا ریختم داخل آشغالدونی. بخدا توصیف دیگری نمیتونم پیدا کنم واسه این هزینه ای که کردم. باید تازه هزیه های سالیان آینده هم حساب کنم که اگه قبول شم بیام ایتالیا که بالاخره اتفاقه شاید اومدیم بورس نشدم یا اصلا بورس قطع شد. اون موسسه گفت ما انجام میدیم منتها 1200 یورو واسه یه برگه پر کردن واقعا ظلمه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)