صفحه 19 از 42 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

دوستان سلام
    من چند تا سوال و مطلب دارم
    1. چرا سفارت برای نوبت دهی جواب ایمیل نمیده ؟؟ من شک کردم به فرمت ایمیلی ک زدم، ممکنه بگید فرمت ایمیلا باید چجوری باشه؟ ( انگلیسی/فارسی؟ موضوع/ متن ... ؟) studi.teheran@esteri.it
    2. برای پیش ثبت نام آزمون تا کی فرصت هست؟
    3. یه مطلبی سایت contex.ir گذاشته بود که به ازای هر سال تحصیل باید 5800 یورو تو حساب بانکی دانشجو یا سرپرستش باشه !!! با این حساب برای پزشکی حدود 35000 یورو میشه !!!! دوستان اطلاع دارید خبرشون واقعیه یا نه؟

Local Moderator

===== پینگلیش =====

کاربران گرامی، برخی مطالب اخیر بدلیل نوشتار پینگلیش حذف گردید.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad

با سلام به همه دوستان
    میخواستم ببینم برای امادگی واسه امتحان الان باید سال دوم و سوم و پیش هر چهار مبحث ( زیست ، شیمی ، فیزیک و ریاضی ) رو کامل بخونم ؟
    ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Junior Member ali14007 آواتار ها

دوستان يه سوال مثلا توي هميت تاپيك ديدم نوشته بود پزشكي ميلان بالاي ٤٠ و رم بالاي ٣٠
    حالا اگه مثلا براي رم اقدام كنيم و imat بديم ديگه نمره كه بالاي ٣٠ باشه خيالمون راحته از پذيرش يا باز بستگي داره؟
    مرز مشخصي هست كه حاشيه امنيت نسبي باشه واسه قبولي
    الان مثلا imat 2015 رو نگاهي كردم بدون آمادگي قبلي تونستم ١٥-١٦ تا جواب بدم كه با كمي وقت راحت به بالاي ٢٠-٢٥ ام ميتونه برسه
    سوال ديگه هم اينكه مهلت ثبت نام و اينارو از كجا بايد پيگير شد
    ممنونم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ali14007 نمایش پست ها
    دوستان يه سوال مثلا توي هميت تاپيك ديدم نوشته بود پزشكي ميلان بالاي ٤٠ و رم بالاي ٣٠
    حالا اگه مثلا براي رم اقدام كنيم و imat بديم ديگه نمره كه بالاي ٣٠ باشه خيالمون راحته از پذيرش يا باز بستگي داره؟
    الان مثلا imat 2015 رو نگاهي كردم بدون آمادگي قبلي تونستم ١٥-١٦ تا جواب بدم كه با كمي وقت راحت به بالاي ٢٠-٢٥ ام ميتونه برسه
    ممنونم
    دوست عزیز اصلا مشخص نیست که شما با این نمره بتونید در رم قبول بشید. هر سال رقابت بیشتر میشه و سطح شرکت کنندگان هم بالاتر میره. سعی کنید برای نمره بالای 35 خودتون رو اماده کنید. ولی کلا رم ریسک هست انتخابش چون کلا 10 نفر غیر اروپایی میگیره.

Junior Member ali14007 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا مشخص نیست که شما با این نمره بتونید در رم قبول بشید. هر سال رقابت بیشتر میشه و سطح شرکت کنندگان هم بالاتر میره. سعی کنید برای نمره بالای 35 خودتون رو اماده کنید. ولی کلا رم ریسک هست انتخابش چون کلا 10 نفر غیر اروپایی میگیره.
    ممنون از جوابتون
    حالا با اين شرايط بهترين انتخابي كه ميمونه چيه؟
    و سوال ديگه هم زمان و نحوه ثبت نامه كه به چه صورته؟
    چون اگه تا وسطاي تابستون باشه ثبت نام بايد زود واسه آيلاس اقدام كنم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

ممنون از جوابتون
    حالا با اين شرايط بهترين انتخابي كه ميمونه چيه؟
    و سوال ديگه هم زمان و نحوه ثبت نامه كه به چه صورته؟
    چون اگه تا وسطاي تابستون باشه ثبت نام بايد زود واسه آيلاس اقدام كنم
    شما باید تا 7 جولای پیش ثبت نامتون رو به سفارت تحویل بدین و تا اون موقع بیشتر زمان ندارید که ایلتستون رو به سفارت بدید. توصیه خودم میلان یا پاویا هست.

با سلام به همه دوستان
    میخواستم ببینم برای امادگی واسه امتحان الان باید سال دوم و سوم و پیش هر چهار مبحث ( زیست ، شیمی ، فیزیک و ریاضی ) رو کامل بخونم ؟
    ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Banned

ممنونم
    دوست عزیز اینطور که مشا نوشتی یکی بخونه فکر میکنه پزشک رم قبول شدن مثل قبولی واحد علوم پزشکی آزاد تهرانه! یا از این بدون کنکورها!
    سالانه میدونی چند نفر شرکت میکنند و چند نفر پذیرش میشن؟
    من خودم دارم پزشکی میخونم و فقط میخوام کشومو عوض کنم بازم اینطور نمیگم حالا شما همینطور از قبل رفتی سراغ اینکه کجا برم؟! این امتحان سنگین تر از چیزیه که فکر میکنید و تا قوتی وارد فاز مطالعه تخصصیش نشی متوجه نمیشی جریان چیه! به نظرم حتما گزینه های دیگری هم داشته باشید و اینو فقط در حد یه واریانت در نظر بگیرید چون درصد نشدنش از درصد شدنش بسیار محتمل تره!هر کدوم از این دانشگاه کلا 5 نفر یا 10 نفر برای کل!!! اینترنشنال ها ظرفیت دارند و طبیعتا عقل سلیم حکم میکنه خیلی روش حساب باز نشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

سلام ذوستان، کسی اطلاع داره که برای pre - enrolment باید چه کارهایی به غیر از گرفتن DV انجام داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)