صفحه 20 از 42 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

سلام دوستان گرامی. برای انرولمنت ایلتس اکادمیک میخوان یا جنرال؟

Junior Member

سلام دوستان من ديروز رفتم كنسولگری برای pre-enroll متاسفانه برام انجام ندادن چون به گفته ى خودشون مداركم كامل نبود! من مداركى كه بچه ها سال قبل برده بودن رو همراه داشتم ترجمه ى مدارك ،DV، پاسپورت و عکس و فرم A...ولى بهم گفتن باید پرینت برگه ى انتخاب رشته ى دانشگاہ موردنظرم،فرم ویزا،حساب بانکی و حتی رزرو ھتل!!!! و بلیط یعنی دقيقن مداركى كه براى ويزا ميخوان رو ازم خواستن،
    من میخوام ببینم آیا این کار درسته؟مگه قرار نبوده اين فقط يك پیش ثبت نام کوچیک باشہ؟؟؟؟!لطفن لطفن خواھشن اگه كسى امسال تو ايران pre-enroll انجام داده،به اشتراك بذاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jenekoo نمایش پست ها
    سلام دوستان من ديروز رفتم كنسولگری برای pre-enroll متاسفانه برام انجام ندادن چون به گفته ى خودشون مداركم كامل نبود! من مداركى كه بچه ها سال قبل برده بودن رو همراه داشتم ترجمه ى مدارك ،DV، پاسپورت و عکس و فرم A...ولى بهم گفتن باید پرینت برگه ى انتخاب رشته ى دانشگاہ موردنظرم،فرم ویزا،حساب بانکی و حتی رزرو ھتل!!!! و بلیط یعنی دقيقن مداركى كه براى ويزا ميخوان رو ازم خواستن،
    من میخوام ببینم آیا این کار درسته؟مگه قرار نبوده اين فقط يك پیش ثبت نام کوچیک باشہ؟؟؟؟!لطفن لطفن خواھشن اگه كسى امسال تو ايران pre-enroll انجام داده،به اشتراك بذاره

سلام
    من حدود یه ماه پیش نقریبا با همین مدارکی که گفتین انجام دادم و ایرادی نگرفتن.
    از من همپرینت برگه ى انتخاب رشته خواستن که کافیه
    http://www.universitaly.it/images/pu...loon-acc16.png را پرینت کنی و رشته ای که ممقاضیش هستیو های لایت کنی و برکه را امضا کنی
    در مورد مدارک ویزا هم چون متقاضی تحصیل به انگلیسی هستم، گفتم دبی امتحان میدم اونا هم قبول کردن

DV منظور همون برگه IELTS هست ؟

دوستان کسی میدونه این DV چی هست ؟
    اگه راهنمایی کنین ممنونتون میشم

Junior Member

سلام دوستان من کل تاپیکو خوندم.چنتا سوال برام پیش اومده که جوابشو پیدا نکردم.
    1-چنبار میتونیم تو امتحان imat شرکت کنیم؟
    2-دوستان یه لینک واسه ثبت نام امتحان دادن که بعدا گفتن اون یه دانشگاه خصوصیه..کسی سایت اصلی برای ثبت نام امتحانو میدونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sourena94 نمایش پست ها
    سلام دوستان من کل تاپیکو خوندم.چنتا سوال برام پیش اومده که جوابشو پیدا نکردم.
    1-چنبار میتونیم تو امتحان imat شرکت کنیم؟
    2-دوستان یه لینک واسه ثبت نام امتحان دادن که بعدا گفتن اون یه دانشگاه خصوصیه..کسی سایت اصلی برای ثبت نام امتحانو میدونه؟
    امتحان دانشگاه خصوصی کلا جداست.
    برای سایر دانشگاه ها IMAT فقط سالی یک بار برگزار میشه. بنابر این سالی یک بار میشه شرکت کرد. فکر می کنم ثبت نام از طریق http://www.universitaly.it/ باشه

Junior Member

مرسی از راهنماییتون..فقط نمیدونین چنبار میتونیم تو آزمون شرکت کنیم تا قبول شیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sourena94 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون..فقط نمیدونین چنبار میتونیم تو آزمون شرکت کنیم تا قبول شیم؟
    خب بستگی به شما و شرایطتون داره دیگه. در حال حاضر هیچ محدودیتی برای تعداد بار شرکت در آزمون یا سن وحود نداره

سلام
    پیشنهاد شما به غیر از ایتالیا برای پزشکی کجاست که اسون تر باشه قبولیش؟ (به زبان انگلیسی)
    به نظر من پزشکی کلا رشته سختیه هم قبولیش هم بعد از قبولیش و کسی که میخواد پزشکی بخونه واقعا باید تلاش کنه
    و با توجه به تحقیقاتی که من کردم ایتالیا بهترین گزینس هم از نظر مناسب بودن هزینه هاش نسبت به کشورای دیگه هم کیفیتش هم قبولیش باز اگه شما فکر میکنین ک کشوری هست ک شانس قبولیش بیشتره و هزینه هاشم مناسبه مورد تایید وزارت علوم هم هست ممنون میشم بگین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)