صفحه 22 از 42 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
    مرسي بابت راهنمايي دوستان.
    حقيقتش زبان انگليسي م در حد متوسط هست اما قوي نيست. به خاطر همين قراره كه همين ماه هاي پيش رو برم هند و تا مرداد اونجا بمونم تا زبانم قوي شه؛ همونجا هم واسه تركيه بخونم و هم ايتاليا و بعدشم كه ديگه برم امتحان.
    اين كتاب ها رو از كجا ميتونم تهيه كنم ؟
    منابع رو هرچي هست ميشه بگيد اسمشونو. واسه همه دروس imat ...
    ببینید منبع خاصی برای ازمون معرفی نشده. صرفا دروس دبیرستان یعنی همون زیست و فیزیک و شیمی و ریاضی رو بهش مسلط باشی بعلاوه روی سوالات تست هوش هم کار کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
    مرسي بابت راهنمايي دوستان.
    حقيقتش زبان انگليسي م در حد متوسط هست اما قوي نيست. به خاطر همين قراره كه همين ماه هاي پيش رو برم هند و تا مرداد اونجا بمونم تا زبانم قوي شه؛ همونجا هم واسه تركيه بخونم و هم ايتاليا و بعدشم كه ديگه برم امتحان.
    اين كتاب ها رو از كجا ميتونم تهيه كنم ؟
    منابع رو هرچي هست ميشه بگيد اسمشونو. واسه همه دروس imat ...
    اگه فقط به قصد تقویت زبان انگلیسی دارید میرید هند شاید خیلی هم تصمیم مفیدی نباشه. اگه تصمیم به تقویت زبان انگلیسی دارید ارزونترین جا همون ایرانه و بهترین جا کشور های انگلیسی زبان که البته هزینه اش بالا خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    ببینید منبع خاصی برای ازمون معرفی نشده. صرفا دروس دبیرستان یعنی همون زیست و فیزیک و شیمی و ریاضی رو بهش مسلط باشی بعلاوه روی سوالات تست هوش هم کار کنید.
    آره ميدونم كه سري منابع خاصي مثل كنكور خودمون نداره اما باز كتابي چيزي براي آمادگي توي اين آزمون وجود نداره ؟

Junior Member

باسلام و عرض تشکر خدمت جناب sss666 بابت راهنماییهای خالصانه ، من چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید :

با توجه به اینکه شما تجربه این ازمون را داشتین میشه بفرمایید چطور برای ان شروع کردید؟ایا هم زمان با درس خواندن مدرک زبان گرفتید؟ ابتدا درس ها را به فارسی خواندید یا انگلیسی؟ سطح درس خودتان در ابتدا چگونه بود؟چندوقت قبل از ازمون شروع کردید؟منابع را چگونه تهیه کردید؟ ایا از طریق موسسه اقدام کردید ؟

بنظرشما اگر از حالا برای ازمون سال بعد بخواهیم امادگی کسب کنیم چگونه پیش بریم و هدف گذاری کنیم؟ از طریق موسسه اقدام کنیم؟
    یکی از موسسات به من گفتن احتمال قبولی در ازمون داروسازی بیشتر هست ، درسته؟ و اینکه p
    re - enrolment چی هستش؟

Junior Member

سلام از قبل ببخشيد كه ممكنه سوالم تكراري باشه ولي خوب تاپيك طولانيه منم در عجله
    ميخواستم بدونم اين كه ميگن در حد دبيرستان من واقعاً نميدونم بايد چه چيزايي رو بخونم يعني تا چه حد كتابامو چه مباحثيو؟ يه كم برام گنگه مباحثو معرفي نميكنن آيا؟ واينكه يه موسسه به من گفت نمونه سوال بهم ميدن يه جا ديگه گفتن اصلاً سوالاش بيرون نمياد حالا چيه واقعاً؟ اگه نمونه سوال نيست پس كتاب الفا تست چيه؟ واين كتاب خوبه؟ از كجا ميشه تهيه كرد؟ ببخشيد سوالام زياد شدن ولي واقعاً جواب تك تكشون برام مهممن ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Junior Member

سلام.
    دوستان دوتا سوال.برای دندانپزشکی هم باید imat رو بدیم؟
    ایتالیا دندانپزشکی هم به زبان انگلیسی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sourena94 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان دوتا سوال.برای دندانپزشکی هم باید imat رو بدیم؟
    ایتالیا دندانپزشکی هم به زبان انگلیسی داره؟
    تحصیل در دندانپزشکی فقط به زبان ایتالیایی هست و برای ورود به دانشگاه دندان ه باید در الفا تست که به زبان ایتالایی هست شرکت کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

سلام
    دوستانی که چهارشنبه امتحان دادید خسته نباشید!
    گویا امتحان امسال کمی سخت تر بوده خصوصا سوالات بایولوژی. شما امتحان رو چطور ارزیابی می کنید؟

سلام به همه ی دوستان . من خیلی از بخش ها رو مطالعه کردم و بدنبال رفرنس های این آزمون بودم فقط چندتا سوال داشتم

1. آیا ایتالیا هم مثل آلمان یکی از شرایطش قبولی در سراسری هست؟
    2.بورس استانی برای رشته ی پزشکی هم هست؟

Junior Member

ببخشيد ميشه يكي بگه منابع اين آزمون دقيقاً چين ؟ به جز اينكه كتاباي دبيرستانن و اينكه كتاب الفا تست به چه درد ميخوره؟ از كجا ميشه تهيش كرد؟ اصلاً شانس قبولي تو اين امتحان وجود داره ؟ با اين وصعي كه اينقد ميگن سخته فكر كنم بايد پزشكي رو بزارم كنار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)