صفحه 23 از 42 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که چهارشنبه امتحان دادید خسته نباشید!
    گویا امتحان امسال کمی سخت تر بوده خصوصا سوالات بایولوژی. شما امتحان رو چطور ارزیابی می کنید؟
    والا نمیدونم سختیش چقدر بوده ولی دوستای من همگی بار بندیل بستن بیان یه کشور دیگه. هیچکسی قبول نشده ظاهرا از بینشون. یکی فقط نمرش شده بود 32 و این حدود که میگفت ساپینزا رو نمیاره . و در نتیجه کشور دیگری میره.

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering in Polito

سلام خدمت دوستان
    بنده با حوصله تمامی مطالب رو خوندم و در وهله ی اول میخواستم از تمامی دوستان تشکر کنم بابت مطالب فوق العاده مفیدشون.
    فقط یه سوال برای من بوجود اومده که اگر کسی بتونه پاسخگو باشه ممنون میشم.
    من خودم اقامت ایتالیا رو دارم و میخواستم برادرم رو که در ایران هست برای امتحان IMAT 2017 ثبت نام کنم (هرچند برای سال بعد اطلاعاتی نیومده چون امتحان 2016 تازه برگزار شده).
    سوال من اینه که من میخوام برادرم برای امتحان IMAT 2017 به ایتالیا بیاد و این امتحان رو بده, حال با این اوصاف برادر من میتونه با دعوت نامه ای که من میفرستم بیاد اینجا امتحان بده یا حتما Pre-Enrollment نیاز هست؟ چون Pre-Enrollment دردسرها و مدارک خاص خودش رو میخواد.
    ممنون میشم اگر کسی پاسخگوی من باشه. سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex___ نمایش پست ها
    والا نمیدونم سختیش چقدر بوده ولی دوستای من همگی بار بندیل بستن بیان یه کشور دیگه. هیچکسی قبول نشده ظاهرا از بینشون. یکی فقط نمرش شده بود 32 و این حدود که میگفت ساپینزا رو نمیاره . و در نتیجه کشور دیگری میره.
    ممنون از پاسخ تون. خوشبختانه کسانی که من می شناختم نمره های عالی آوردن. البته از دانش آموزان مدرسه تیزهوشان بودن. امیدوارم دوستان شما هم موفق باشن.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ali99 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    بنده با حوصله تمامی مطالب رو خوندم و در وهله ی اول میخواستم از تمامی دوستان تشکر کنم بابت مطالب فوق العاده مفیدشون.
    من خودم اقامت ایتالیا رو دارم و میخواستم برادرم رو که در ایران هست برای امتحان IMAT 2017 ثبت نام کنم (هرچند برای سال بعد اطلاعاتی نیومده چون امتحان 2016 تازه برگزار شده).
    سوال من اینه که من میخوام برادرم برای امتحان IMAT 2017 به ایتالیا بیاد و این امتحان رو بده, حال با این اوصاف برادر من میتونه با دعوت نامه ای که من میفرستم بیاد اینجا امتحان بده یا حتما Pre-Enrollment نیاز هست؟ چون Pre-Enrollment دردسرها و مدارک خاص خودش رو میخواد.
    تا جایی که من می دونم بستگی به وضعیت اقامت فرد داره. اگه به هر شکلی اقامت کشورهای اتحادیه ی اروپا رو داشته باشند نیاز به پره- اینرولمنت نیست. ولی به هر حال دی- وی رو لازم دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali99 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    چیزی که من میدونم اینه
    برادرتون اگه افامت اروپا را نداره باید پیش ثبت نام را انجام بده. چون زمانی که قبول شد و خواست بیاد باید ویزای D بگیره. ضمن این که سهمیه اروپایی ها از غیر اروپایی ها جداست. اما میتونه امتحان را ایتالیا یا هر جای دیگه ای بده (شما دعوت نامه بدین یا مستقیم ویزا بگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Science/Soil Science

سلام دوستان
    از همه متشکرم که با صبر و حوصله جواب دادند، من تک تک پست ها رو مطالعه کردم و خیلی از ابهامات را از توی ذهن من پاک کرد. اولین و مهمترینش هم این بود که خودمون هم میتونیم روال ثبت نام رو انجام دهیم و نیازی به موسسات نیست:-)

من کارشناس ارشد هستم با 27 سال سن.
    یکی از راه هایی که برای آینده فکر میکنم پیش رو دارم، اینه که پزشکی بخونم. و ایتالیا بهترین مکان برای رسیدن به این هدف.
    من زبانم عالیه، مدرس شیمی و زیست هم هستم و مشکلی با این دروس در متون دبیرستان و کنکور ایران که ندارم.

سوالم از دوستانی که مسلط به موضوع و پذیرش پزشکی در ایتالیا هستند، اینه که با یک سال تلاش و خواندن موضوعات مرتبط مثل شیمی، زیست، زبان و ... و زدن تست های موجود در ایران میتونه کمک کننده باشه؟ یا اتلاف وقت هست، چون با توجه به شرایط سنی، یک سال وقت برای من خیلی حیاتی هست، با تمام توان تلاش کنم. شدنی هست؟؟؟؟
    برای قسمت تست های هوش، میشه از نمونه سوالات کنکور دکتری ایران استفاده کرد، چون کنکور دکتری ایران هم یه درس به نام استعداد تحصیلی داره، که تست های منطقی تحلیلی و ریاضیات و ... داره و اصلا درس راحتی هم نیست. نفرات اول کنکور دکتری 40 درصد میزنند. میتونه کمک کننده باشه؟؟

سوال اختصاصی من از دوست عزیز sss666
    من شخصا نمیتونم هزینه ای برای تحصیلم انجام بدم، نهایتا حدود 40 میلیون تومن. اگر پذیرش بشم برای 2017، هزینه های تحصیل را با بورس و کار دانشجویی جوری میتوان پوشش داد که به مشکل برنخوریم و این راه را بتوانیم با فراغ خیال شروع کنم و تمرکز رو بذارم روی آزمون؟

دوستان عزیز، عاجزانه خواهشمندم که با صعه ی صدر به سوالاتم پاسخ دهید که بتوانم یه تصمیم درست برای امسال بگیرم، چون شرایط خیلی سختی در حال حاضر در ایران دارم.

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roostaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از همه متشکرم که با صبر و حوصله جواب دادند، من تک تک پست ها رو مطالعه کردم و خیلی از ابهامات را از توی ذهن من پاک کرد. اولین و مهمترینش هم این بود که خودمون هم میتونیم روال ثبت نام رو انجام دهیم و نیازی به موسسات نیست:-)

من کارشناس ارشد هستم با 27 سال سن.
    یکی از راه هایی که برای آینده فکر میکنم پیش رو دارم، اینه که پزشکی بخونم. و ایتالیا بهترین مکان برای رسیدن به این هدف.
    من زبانم عالیه، مدرس شیمی و زیست هم هستم و مشکلی با این دروس در متون دبیرستان و کنکور ایران که ندارم.

سوالم از دوستانی که مسلط به موضوع و پذیرش پزشکی در ایتالیا هستند، اینه که با یک سال تلاش و خواندن موضوعات مرتبط مثل شیمی، زیست، زبان و ... و زدن تست های موجود در ایران میتونه کمک کننده باشه؟ یا اتلاف وقت هست، چون با توجه به شرایط سنی، یک سال وقت برای من خیلی حیاتی هست، با تمام توان تلاش کنم. شدنی هست؟؟؟؟
    برای قسمت تست های هوش، میشه از نمونه سوالات کنکور دکتری ایران استفاده کرد، چون کنکور دکتری ایران هم یه درس به نام استعداد تحصیلی داره، که تست های منطقی تحلیلی و ریاضیات و ... داره و اصلا درس راحتی هم نیست. نفرات اول کنکور دکتری 40 درصد میزنند. میتونه کمک کننده باشه؟؟

سوال اختصاصی من از دوست عزیز sss666
    من شخصا نمیتونم هزینه ای برای تحصیلم انجام بدم، نهایتا حدود 40 میلیون تومن. اگر پذیرش بشم برای 2017، هزینه های تحصیل را با بورس و کار دانشجویی جوری میتوان پوشش داد که به مشکل برنخوریم و این راه را بتوانیم با فراغ خیال شروع کنم و تمرکز رو بذارم روی آزمون؟

دوستان عزیز، عاجزانه خواهشمندم که با صعه ی صدر به سوالاتم پاسخ دهید که بتوانم یه تصمیم درست برای امسال بگیرم، چون شرایط خیلی سختی در حال حاضر در ایران دارم.

سپاس
    دوست عزیز همه چیز بستگی به خودت داره. بلاخره با تلاش کارای بزرگی میشه انجام داد
    در مورد منابع من حرف خاصی ندارم
    بهت پیشنهاد میکنم سوالای سال های قبل را حل کنی و یه تخمین از نمرت به دست بیاری تا قضاوت راحت تر بشه
    اینم لینک سوال ها
    http://www.admissionstestingservice....ring-for-imat/
    و

http://medschool.uniroma2.it/2016/09...-with-answers/

اینم بدون که آزمون سال یه سال رقابتی تر میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه تهران

سلام
    راستش چند تا سوال داشتم من مهندسی شیمی دانشگاه تهران درس خوندم ولی الان می خوام تغییر رشته بدم و پزشکی بخونم دانشگاه میلان را انتخاب کردم ولی در مورد imat چند تا سوال داشتم شما می دونید که چه زمانی imat 2017 برگزار می شه؟من دیپلم ریاضی دارم مشکلی ایجاد نمی کنه؟ چند وقت قبلش باید ثبت نام کرد؟برای دبی باید pre_enrollment داشت؟واصلا چند درصد احتمال داره موفق بشم راستش من معلم زبانم و از نظر زبان مشکلی ندارم شیمی و فیزیک و ریاضی رو هم مشکلی ندارم فقط باید زیست بخونم ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shivamoezi نمایش پست ها
    سلام
    راستش چند تا سوال داشتم من مهندسی شیمی دانشگاه تهران درس خوندم ولی الان می خوام تغییر رشته بدم و پزشکی بخونم دانشگاه میلان را انتخاب کردم ولی در مورد imat چند تا سوال داشتم شما می دونید که چه زمانی imat 2017 برگزار می شه؟من دیپلم ریاضی دارم مشکلی ایجاد نمی کنه؟ چند وقت قبلش باید ثبت نام کرد؟برای دبی باید pre_enrollment داشت؟واصلا چند درصد احتمال داره موفق بشم راستش من معلم زبانم و از نظر زبان مشکلی ندارم شیمی و فیزیک و ریاضی رو هم مشکلی ندارم فقط باید زیست بخونم ممنون میشم جواب بدید

انتظارمیره آیمت2017 توی سپتامبر برگزاربشه، معمولا پیش ثبتنام سفارت از اواخر اردیبهشت تا اوایل تیرماه هست. بله،چه دبی وچه هرجای دیگه پیش ثبتنام لازمه.
    قبول شدن فقط به نمره آزموتمون بستگی داره....
    پیشنهاد میکنم سوالات پارسال را در همون صد دقیقه وقت حل کنید و ببینید چند میارید. 20126 مینیمم میلان 44.1 بود.

لینک سوالات آیمت 2016 با جواب:
    http://medschool.uniroma2.it/2016/09...-with-answers/

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

خوب گویا موضوع برگزار نشدن امتحان IMAT منتفی شده و امتحان امسال هم برگزار میشه با این تفاوت که امسال با احتمال زیاد امتحان به صورت کامپیوتر بیس خواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)