صفحه 25 از 42 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    بچه ها واسه پری ایننرولمنت ایلتس چند می خوان حداقل؟من د
    ارم واسه کنکور می خونم اصلا وقت نمیشه ایلتس و کجای دلم بزارم خو(
    حداقل
    ایلتس 6 میخواد.

Junior Member

دوستان عزیز سلام.

ارادت دارم

آقا من از آمریکا میخوام بدم IMAT رو. الانم آمریکام.
    تافل 106 دارم ولی نمیدونم میشه از کشوری غیر ایران کارای Pre Emrollment رو کرد ؟

اگه میشه و کسی تجربه داره میشه بیزحمت راهنماییم کنه خواهشا

کلا چه مراحلی رو باید طی کنم.. بیزحمت اگه بتونین از تجربه هاتون بگین ممنون میشم.. نیاز به مدرکی از ایران هست ؟ خودم میتونم کاری انجام بدم.. ؟ کلا چه کنم از این سر دنیا.

خیلی مهمه برام.

قربون همگی

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام.

ارادت دارم

آقا من از آمریکا میخوام بدم IMAT رو. الانم آمریکام.
    تافل 106 دارم ولی نمیدونم میشه از کشوری غیر ایران کارای Pre Emrollment رو کرد ؟

اگه میشه و کسی تجربه داره میشه بیزحمت راهنماییم کنه خواهشا

کلا چه مراحلی رو باید طی کنم.. بیزحمت اگه بتونین از تجربه هاتون بگین ممنون میشم.. نیاز به مدرکی از ایران هست ؟ خودم میتونم کاری انجام بدم.. ؟ کلا چه کنم از این سر دنیا.

خیلی مهمه برام.

قربون همگی
    برای
    Pre Enrollment باید به نزدیک ترین کنسولگری ایتالیا به خودتون مراجعه کنید و تقاضای DV کنید البته مدارک لازمه بستگی به شرایط هر فردی فرق می کنه.اگه دیپلمه از کشور های انگلیسی زبان باشید نیاز به مدرک آیلتس ندارید و در غیر این صورت طیق گفته دکترsss666 باید آیلتس با اورال 6 داشته باشید. بقیه مدارک شامل دیپلم و ریز نمرات دیپلم ( کلاس دوازدهم) که به تایید وزارت امور خارجه کشوری که دیپلمه اونجا هستید و یه فرم به اسم فرم A هست. البته امکان داره که مدارک مورد نیاز هر سال و در کشورهای مختلف فرق بکنه بنابراین حتما خودتون با کنسولگری و سفارت هماهنگ کنید.
    یه نکته رو هم اضافه کنم در مورد سطح زبان اگر همین الان زبان انگلیسی تون در حدی هست که نگران گرفتن نمره آیلتس 6 هستید حتما قبل از هر تصمیمی یه نگاه به سوالات critical thinking سال های قبل بندازید و بعد تصمیم بگیرید که اصلا این پروسه سخت و زمانبر رو شروع کنید یا نه البته قصدم نا امید کردن نیست اما باید بگم این امتحان واقعا امتحان آسونی نیست.
    ویرایش توسط nooshi : March 7th, 2017 در ساعت 08:35 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    برای
    Pre Enrollment باید به نزدیک ترین کنسولگری ایتالیا به خودتون مراجعه کنید و تقاضای DV کنید البته مدارک لازمه بستگی به شرایط هر فردی فرق می کنه.اگه دیپلمه از کشور های انگلیسی زبان باشید نیاز به مدرک آیلتس ندارید و در غیر این صورت طیق گفته دکترsss666 باید آیلتس با اورال 6 داشته باشید. بقیه مدارک شامل دیپلم و ریز نمرات دیپلم ( کلاس دوازدهم) که به تایید وزارت امور خارجه کشوری که دیپلمه اونجا هستید و یه فرم به اسم فرم A هست. البته امکان داره که مدارک مورد نیاز هر سال و در کشورهای مختلف فرق بکنه بنابراین حتما خودتون با کنسولگری و سفارت هماهنگ کنید.
    یه نکته رو هم اضافه کنم در مورد سطح زبان اگر همین الان زبان انگلیسی تون در حدی هست که نگران گرفتن نمره آیلتس 6 هستید حتما قبل از هر تصمیمی یه نگاه به سوالات critical thinking سال های قبل بندازید و بعد تصمیم بگیرید که اصلا این پروسه سخت و زمانبر رو شروع کنید یا نه البته قصدم نا امید کردن نیست اما باید بگم این امتحان واقعا امتحان آسونی نیست.
    فقط در کشور که تبعه اونجا هستی میتونی برای پری اینرولمنت اقدام کنی نه نزدیکترین کنسولگری.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    فقط در کشور که تبعه اونجا هستی میتونی برای پری اینرولمنت اقدام کنی نه نزدیکترین کنسولگری.
    به تابعیت ربطی نداره. در هر کشوری که سکونت داشته باشید می تونید از طریق کانسلیت یا امبسی ایتالیا در همون کشور اقدام کنید. فقط مدارک تحصیلی باید به تایید وزارت امور خارجه کشوری که اون مدارک تحصیلی رو صادر کرده برسه.

Banned

به تابعیت ربطی نداره. در هر کشوری که سکونت داشته باشید می تونید از طریق کانسلیت یا امبسی ایتالیا در همون کشور اقدام کنید. فقط مدارک تحصیلی باید به تایید وزارت امور خارجه کشوری که اون مدارک تحصیلی رو صادر کرده برسه.
    فکر نمیکنم. پارسال همکلاسهای بنده در سفارت ایتالیا رفتند انجام بدند گفتند بهشون باید برید در کشور خودتون این کارو انجام بدید. چون در کشور خودتون سفارت دارید.همون فرد اومد ایران باز نقل کرد یک فرد افغانستانی رفته بود از طریق سفارت ایتالیا در تهران انجام بده که به اونم همین حرفو گفته بودن باید بری از طریق سفارت ایتالیا در افغانستان.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط prometheusss نمایش پست ها
    فکر نمیکنم. پارسال همکلاسهای بنده در سفارت ایتالیا رفتند انجام بدند گفتند بهشون باید برید در کشور خودتون این کارو انجام بدید. چون در کشور خودتون سفارت دارید.همون فرد اومد ایران باز نقل کرد یک فرد افغانستانی رفته بود از طریق سفارت ایتالیا در تهران انجام بده که به اونم همین حرفو گفته بودن باید بری از طریق سفارت ایتالیا در افغانستان.
    خوب شاید قضیه یه کم سلیقه ای باشه اگرچه منطقی به نظر نمیاد. به هر حال بچه های من سال گذشته بدون داشتن تابعیت کانادایی در کانسلیت ایتالیا در تورنتو تمام کارهاشون از گرفتن DV قبل از امتحان تا گرفتن student visa بعد از قبولی رو بدون هیچ مشکلی انجام دادن.

Banned

خوب شاید قضیه یه کم سلیقه ای باشه اگرچه منطقی به نظر نمیاد. به هر حال بچه های من سال گذشته بدون داشتن تابعیت کانادایی در کانسلیت ایتالیا در تورنتو تمام کارهاشون از گرفتن DV قبل از امتحان تا گرفتن student visa بعد از قبولی رو بدون هیچ مشکلی انجام دادن.
    چقدر خوب. شاید واقعا سلیقه سفارت خانه هاشون نقش داشته باشه. موفق باشند بچه هاتون هم.

میشه بگین ددلاین ثبت نام این ازمون و زمان برگزاری خود ازمون کی هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط luciferfei نمایش پست ها
    میشه بگین ددلاین ثبت نام این ازمون و زمان برگزاری خود ازمون کی هست؟
    تاریخ آزمون ۱۴ سپتامبر هست. اما تاریخ و ددلاین ثبت نام هنوز اعلام نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)