صفحه 29 از 42 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine semmelweis

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

سلام من این متن رو امروز دیدم. آیا ممکنه تمدید شده باشه؟ یعنی دیگه نمیشه برای 2018 اش اقدام کرد؟
    Non-EU citizens resident abroad, who do not have an Italian residence permit, must submit a pre-application request to the Italian diplomatic representation in their country of residence. They can apply for a single Italian university and for a single degree programme.
    When
    from 20th March until 21st July 2017

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh783 نمایش پست ها
    سلام من این متن رو امروز دیدم. آیا ممکنه تمدید شده باشه؟ یعنی دیگه نمیشه برای 2018 اش اقدام کرد؟
    Non-EU citizens resident abroad, who do not have an Italian residence permit, must submit a pre-application request to the Italian diplomatic representation in their country of residence. They can apply for a single Italian university and for a single degree programme.
    When
    from 20th March until 21st July 2017
    سلام
    حتما مربوط به سال گذشته هست. موفق باشید

Junior Member

سلام
    ببخشید کسی میدونه هنوز فرصت برای امتحان imat هست یا نه؟؟ و اینکه زمان امتحان کی هست؟؟؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Arefeh96 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی میدونه هنوز فرصت برای امتحان imat هست یا نه؟؟ و اینکه زمان امتحان کی هست؟؟؟
    ازمون سپتامبر 2018 هست و شما باید با مدرک ایلتس 6 و ترجمه ایتالیایی مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیتون نهایتا تا 20 جولای برای پیش ثبت نام برید سفارت. در ماه جولای باید تو سایت www.universitaly.it به صورت انلاین برای ازمون ثبت نام کنید و در شهریور ماه در ازمون شرکت کنید.

Junior Member

سلام
    با این ازمون بورسیه تعلق میگیره به داوطلبا ؟؟؟
    من امسال کنور دارم تو درس های فیزیک شیمی زیست مشکلی ندارم
    بهتره واسه کنکور بخونم یا واسه این ازمون ؟؟

سلام دوستان
    من آیلتس 6.5 دارم. میخواستم آزمون IMAT شرکت کنم. چندتا سوال داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید
    در مقایسه با کنکور خودمون این آزمون آسون تره یا سخت هست؟ چه مدت برای آماده شدن برای آزمون زمان لازمه؟
    در خود کشور ایتالیا آیا به دانشجویانی که دارن به زبان انگلیسی پزشکی میخونن بورس میدن یا خیر؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوال داشتم. تاریخ آزمون imat برای سال 2018 مشخص نشده فعلا؟ میخواستم ببینم چقدر وقت دارم ، میتونم همرمان هم برای آزمون بخونم و هم زبان؟ ممنون میشم اگه جواب بدین.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alisj نمایش پست ها
    سلام
    با این ازمون بورسیه تعلق میگیره به داوطلبا ؟؟؟
    من امسال کنور دارم تو درس های فیزیک شیمی زیست مشکلی ندارم
    بهتره واسه کنکور بخونم یا واسه این ازمون ؟؟
    سلام
    بورس تعلق نمی گیره. خودتون باید تصمیم بگیرید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsamehdi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آیلتس 6.5 دارم. میخواستم آزمون IMAT شرکت کنم. چندتا سوال داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید
    در مقایسه با کنکور خودمون این آزمون آسون تره یا سخت هست؟ چه مدت برای آماده شدن برای آزمون زمان لازمه؟
    در خود کشور ایتالیا آیا به دانشجویانی که دارن به زبان انگلیسی پزشکی میخونن بورس میدن یا خیر؟
    ممنون
    سلام
    من الان سوال ها چک کردم. به نظر من با حفظ مطالب نتیجه نمی گیرید. نیاز به درک بیشتر مفاهیم داره. بستگی به خودتون داره. بورس داده نمیشه. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال داشتم. تاریخ آزمون imat برای سال 2018 مشخص نشده فعلا؟ میخواستم ببینم چقدر وقت دارم ، میتونم همرمان هم برای آزمون بخونم و هم زبان؟ ممنون میشم اگه جواب بدین.
    سلام
    نه. ولی در سال های گذشته در سپتامبر. چرا نتونید؟ البته به خودتون بستگی داره فقط مدرک زبان باید زودتر حاضر کنید بر اساس پست 284#
    موفق باشید

پ.ن: عزیزان بورسی که راجع به ایتالیا صحبت میشه بورس استانی هست که در بخش ایتالیا باید پیگیری کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    بورس تعلق نمی گیره. خودتون باید تصمیم بگیرید. موفق باشید

سلام
    من الان سوال ها چک کردم. به نظر من با حفظ مطالب نتیجه نمی گیرید. نیاز به درک بیشتر مفاهیم داره. بستگی به خودتون داره. بورس داده نمیشه. موفق باشید

سلام
    نه. ولی در سال های گذشته در سپتامبر. چرا نتونید؟ البته به خودتون بستگی داره فقط مدرک زبان باید زودتر حاضر کنید بر اساس پست 284#
    موفق باشید

پ.ن: عزیزان بورسی که راجع به ایتالیا صحبت میشه بورس استانی هست که در بخش ایتالیا باید پیگیری کنید.

سلام. ببخشید وقتتون رو میگیرم. من امسال برای آزمون imat میخوام آماده بشم. تمام مطالب فروم رو خوندم و برام مفید بود. اما اطلاعاتی که کسب کردم کاملا پراکنده هست توی ذهنم. یعنی ترتیب مراحلی که برای این پروسه باید طی بشه رو نمیدونم. مثلا مرحله pre-enrollment رو قبل از آزمون باید انجام بدم؟؟الان من فقط ریجستر کردم ، اگه امکان داره مراحل بعدی رو به ترتیب میشه بهم توضیح بدین؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان. با توجه به اینکه میشه فقط یک دانشگاه رو انتخاب کرد بر چه اساسی دانشگاه رو انتخاب کنیم؟ و حداقل نمره قبول چنده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)