صفحه 34 از 42 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی و مهندسی

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

سلام دوستان
    برای گرفتن بورسیه جهان سوم کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AminAr نمایش پست ها
    سلام
    باید به یکی از دانشگاه ها ایمیل بزنی و بگی Temporary Addmission Letter میخای.
    اسکن پاسپورت و ترجیحا ترجمه مدرک دیپلمت هم باید ضمیمه کنی
    سام دوست عزیز. برای pre enrollment گفتید؟
    هر دانشگاهی میتونه باشه؟

Junior Member

سلام
    من برای ازمون imat امسال میخوام شرکت کنم. مدارک تحصیلی و بورس ام رو هم ترجمه کردم اما سایت سفارت برای استادی ویزا فعلا بسته اس و نتونستم وقت ویزا بگیرم تا مدارک pre-enrollment رو تحویل بدم ( ما تمکن مالی و سایر مدارک رو بعد از اعلام نتیجه ازمون و در مهر ماه به سفارت ارایه میدیم)
    شنیده بودم مدارک بورس رو باید به تایید سفارت برسونم برا همین دیروز رفتم مدارک بورس رو دادم سفارت تایید کرد. حالا تو فروم دیدم که یه سری نوشتن مدارک بورس رو بعد از تایید ویزا باید بدیم سفارت تایید کنه تا ویزا دچار مشکل نشه. الان من چی کار کنم یعنی احتمال داره ویزام ریجکت شه سر این مساله؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakm نمایش پست ها
    سلام
    من برای ازمون imat امسال میخوام شرکت کنم. مدارک تحصیلی و بورس ام رو هم ترجمه کردم اما سایت سفارت برای استادی ویزا فعلا بسته اس و نتونستم وقت ویزا بگیرم تا مدارک pre-enrollment رو تحویل بدم ( ما تمکن مالی و سایر مدارک رو بعد از اعلام نتیجه ازمون و در مهر ماه به سفارت ارایه میدیم)
    شنیده بودم مدارک بورس رو باید به تایید سفارت برسونم برا همین دیروز رفتم مدارک بورس رو دادم سفارت تایید کرد. حالا تو فروم دیدم که یه سری نوشتن مدارک بورس رو بعد از تایید ویزا باید بدیم سفارت تایید کنه تا ویزا دچار مشکل نشه. الان من چی کار کنم یعنی احتمال داره ویزام ریجکت شه سر این مساله؟
    سلام دوستان، میشه بگین مدارک بورس شامل چه چیزهایی میشه و اینکه آیا باید همزمان با pre_enrollment به سفارت تحویل بدیم؟
    خیلی ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی و مهندسی

سلام بله برای همون ژذیرش اولیه و فرقی هم نمیکنه چه دانشگاهی باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی و مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab11 نمایش پست ها
    سام دوست عزیز. برای pre enrollment گفتید؟
    هر دانشگاهی میتونه باشه؟
    سلام بله برای همون ژذیرش اولیه و فرقی هم نمیکنه چه دانشگاهی باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی و مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakm نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    این جور که من شنیدم اینا دوتا پروسه کاملا جداگانه هستن انشالا که جای نگرانی نیست
    من درحال جمع‌آوری مدارک بورسیه هستم. می‌تونید در این مورد راهنمایی کنید لطفا
    چون لیست موارد موردنیاز در وبسایت های مختلف منتاقضه!!!
    ویرایش توسط AminAr : June 7th, 2018 در ساعت 05:06 PM

Junior Member

سلام دوستان، من چند روزه که دائما به سایت برای گرفتن وقت سفارت سر میزنم ولی تمام تاریخ‌ها غیرفعال هستن و نمیشه انتخاب کرد! کسی میدونه تقریبا هر چند روز یکبار تاریخی‌رو باز میکنن؟ و در مورد مدارکی‌هم برای بورس لازمههم ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

ApplyAbroad Veteran

سلام
    عزیزان جواب تمام سوالات شما در بخش ایتالیا هست.
    DV - تایید مدارک توسط سفارت - گرفتن وقت سفارت - بورس های استانی
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sanimgh نمایش پست ها
    با سلام
    مطالب تاپیک رو خوندم ولی خیلی متوجه نشدم در مورد پروسه ثبت نام
    روند ویزا و ثبت نام رو برای امتحان آلفاتست و به زبان ایتالیایی رو میدونم و روند imat در ایتالیا ولی کسی که میخاد دبی امتحان بده باید از سفارت ایتالیا درخواست ویزا کنه؟ممنون میشم اگه اطلاع دارید جواب بدید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    اطلاعات من متاسفانه در همین حد هست. برای دبی رفتن به ویزا ی ایتالیا نیاز ندارید! موفق باشید
    سلام
    من راجع به سوال شما کمی تحقیق کردم. ببینید برای امتحان IMAT یا شما سنتر رو دبی یا قبرس انتخاب می کنید که در این حالت فقط پره انرولمنت در سفارت انجام می دهید. باید از سفارت وقت دانشجویی بگیرید که یک پرتال دارند. ولی اگر قصد داشته باشید در ایتالیا امتحان بدید باید برای ویزای تایپ C اقدام کنید که هنگام پره انرولمنت باید مدارک مالی مورد نیاز برای صدور ویزا ارائه بدید. افرادی که آلفا تست شرکت می کنند همه برای تایپ C اقدام می کنند. در نتیجه برای امتحان در دبی نیاز به گرفتن ویزا از سفارت ندارید و فقط ترجمه مدارک و مدرک زبان و تاییدیه تحصیلی و عکس و فرم A و... به سفارت ارائه می دهید. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)