صفحه 35 از 42 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

سلام دوستان.
    برای امتحان imat چون ظرفیت ایران تمام شده من دبی میخام امتحان بدم. سوالم اینه که وقتی میخام ثبت نام کنم چند تا گزینه برای انتخاب داشگاه داره. قانون انتخاب دانشگاه بررای پزشکی چی هست ؟ چون شنیدم فقط یک دانشگاه رو باید انتخاب کرد قبل از آزمون .

Junior Member

دوستان یک سوال دیگه این که برای IMAT اگه بخام سفارت ایتالیا امتحان بدم زمانش تمام شده ؟ کسی اطلاع داره تا کی زمانش بوده و فرآیندش چی هست؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط zara90 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دیگه این که برای IMAT اگه بخام سفارت ایتالیا امتحان بدم زمانش تمام شده ؟ کسی اطلاع داره تا کی زمانش بوده و فرآیندش چی هست؟
    دوست عزیز ازمون ایمت در سفارت ایتالیا برگزار نمیشه. شما باید ابتدا با ترجمه ایتالیایی مدارکتون و مدرک ایلتس 6 پیش ثبت نام میکردیم بعد برای ازمون ایمت ثبت نام کنین و ازمون رو در سنتر دوبی یا یکی از سنترهای داخل خود ایتالیا شرکت کنید.

Junior Member

باسلام.
    من میخواستم برای ازمون امسال اقدام کنم اما فرصت را از دست دادم. حالا میخوام برای سال آینده از الان مدارک و زبانم را آماده کنم . به چند موسسه زنگ زدم راهنماییم کردن. حالا میخام براساس تجربیات دوستان بپرسم که چقدر میشه اعتماد کرد باتوجه به این روند وقت سفارت که آژانسا دست گرفتن؟
    سوال دیگه که چقدر شانس قبولی وجود داره که بورس استانی بگیریم؟ اگر یه سری اطلاعات بهم بدین ممنون میشم و همینطور اگر کسی تجربه این موسسات را داره راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام، من اطلاع نداشتم که باید pre enrolment انجام بدم، ۱.برای imat ثیت نام کردم، آیا در صورت قبولی امکان دریافت ویزا و پذیرش دارم؟، ۲.نتیجهimat قابل رزرو برای سال آینده هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ti_boy12 نمایش پست ها
    سلام، من اطلاع نداشتم که باید pre enrolment انجام بدم، ۱.برای imat ثیت نام کردم، آیا در صورت قبولی امکان دریافت ویزا و پذیرش دارم؟، ۲.نتیجهimat قابل رزرو برای سال آینده هست؟
    سلام ايشالا كه سفارت تمديد ميكنه و ميتونين pre enrollment رو انجام بدين. به سايت سر بزنين كه اگر اينطوربود سريع وقت بگيرين. خير نتايج قابل رزرو نيست و بايد دوباره امتحان بدين.

سلام دوستان
    کسی میدونه وزارت بهداشت به دانشجوهای پزشکی که دانشگاهشون مورد تایید هست، ارز اولیه میدن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ti_boy12 نمایش پست ها
    دویت عزیز آزمون آی مت تون رو میتونید تا 10 شهریور امسال کنسل کنید و کل پولتون رو پس بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisaaayyy نمایش پست ها
    سلام
    ميخواستم بدونم كسي هست قصد داشته باشه ايمت ٢٠١٩ رو امتحان بده؟
    سلام من هم میخوام سال 2019ازمون بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad451245 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه وزارت بهداشت به دانشجوهای پزشکی که دانشگاهشون مورد تایید هست، ارز اولیه میدن یا نه؟
    ادر حال حاضر نمیشه رو ارز دولتی حساب باز کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)