صفحه 38 از 42 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 419

موضوع: امتحان IMAT ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان IMAT ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    ابتدا ایلتس 6 باید بگیرید و مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهیتون رو به ایتالیایی ترجمه کنید. بعد از اوایل اردیبهشت نسبت به دریافت وقت سفارت جهت پیش ثبت نام اقدام کنید. در ماه جولای هم برای ازمون ایمت ثبت نام کنید و سپتامبر هم در امتحان شرکت کنید.
    مرسی از راهنماییتون
    اینکه میگن باید واسه هر دانشگاه هم پیش ثبت نام کنیم درسته؟؟ به من گفتن دانشگاه هایی که میخوام تو الویت هام بذارم باید از الان یه ثبت نامی تو خود سایت دانشگاه براشون انجام بدم!!! صحت داره یا فقط همون روندی که شما توضیح دادید رو انجام بدم؟

Junior Member

با سلام
    من مدارک رو دادم ترجمه کنن به ایتالیایی . چندان سوال در مورد روند ثبت نام دارم.
    از دوستان بزرگوار تقاضا دارم در صورت امکان بنده رو راهنمایی بفرمایید.احتمالا سوال خیلی از دوستان هم هست.
    1- فرمA به چه صورت پر شود (تایپ یا دستی)اگر تایپ باچه فونتی؟
    2-برای تحویل مدارک به سفارت باید وقت قبلی گرفت؟ توی سایت فقط وقت برای ویزا میدن . باید چکار کنیم؟
    3- چه موقع باید مبلغ 120 یورو را پرداخت کنیم . منظورم اینه که رسید اونو باید با مدارک پیش ثبت نام به سفارت بدیم یا بعدا باید ببریم؟
    4- کد اقتصادی برای واریز هزینه ثبت نام همونی هست که تحت عنوان کد اقتصادی در سایت UniversityItaly به ما میده؟
    از راهنمایی شما صمیمانه سپاسگزارم

Junior Member

سلام - لطفا سروران عزيزي که داراي اطلاعات لازم هستند يک نمونه از فرم A پر شده را براي استفاده اشخاصي که قصد شرکت در IMAT2019 را دارند بگذارندمتشکرم ===ضمنا" بفرمائيد تا چه موقع امکان گرفتن آيلتس 6 هست ؟ آيا براي پيش ثبت نام نيازي به ارائه مدرک آيلتس هست يا خير؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1345 نمایش پست ها
    سلام - لطفا سروران عزيزي که داراي اطلاعات لازم هستند يک نمونه از فرم A پر شده را براي استفاده اشخاصي که قصد شرکت در IMAT2019 را دارند بگذارندمتشکرم ===ضمنا" بفرمائيد تا چه موقع امکان گرفتن آيلتس 6 هست ؟ آيا براي پيش ثبت نام نيازي به ارائه مدرک آيلتس هست يا خير؟
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...1%D9%85-%D8%A2

Junior Member

[QUOTE=maxi1;2601677]https://www.applyabroad.org/forum/sh...1%D9%85-%D8%A2[/QUO
    دوست عزيز maxi1 نفرموديد تا چه موقع زمان براي پيش ثبت نام هستو اصولا براي پيش ثبت نام آيلتس را ميخواهند يا در مرحله بعدي نياز هست ؟ فرم درخواست ويزا وقتي شما مي خواهيد امتحان imat را مثلا در ترکيه بدهيد براي چيست؟

Junior Member

دوستان سلام تاريخ برگزاري امتحان imat مشخص شد اين تاريخ 12 سپتامبر 2019 است ولي هيچ اطلاع ديگه اي درخصوص زمان پيش ثبت نام داده نشده است اگر خبري بشه اطلاع رساني ميکنم .

ApplyAbroad Veteran

عزیزان پیش ثبت نام دانشگاه تورین آغاز شد. ددلاین 14 اپریل. اجباری هست. موفق باشید
    https://en.unito.it/studying-unito/a...ional-students

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    عزیزان پیش ثبت نام دانشگاه تورین آغاز شد. ددلاین 14 اپریل. اجباری هست. موفق باشید
    https://en.unito.it/studying-unito/a...ional-students
    سلام - اين مربوط به امتحان پزشکي imatاست؟

Junior Member

بچه ها بورس استانی محدودیت سنی داره؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه پیش ثبت نام سفارت چجوریه؟ مصاحبه داره؟ چی می پرسند؟ من دیپلمم ریاضیه و میخوام IMAT شرکت کنم، سفارت ممکنه ردم کنه؟
    اگه کسی از دوستان قبلا واسه پیش ثبت نام رفته سفارت، لطفا منو راهنمایی کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)