صفحه 15 از 34 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد امتحانات pbt

دانشگاه شريف هدست نداره

پیش فرض پاسخ : مراکز یرگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

سلام دوستان
    مرکز آزمون من کرج هست. خونه ی ما تقریبا 500 متر با مرکز آزمون فاصله داره!! لازم دونستم چند تا نکته رو اشاره کنم:

1- این حرف من باعث نگرانیتون نشه، ولی محل آزمون کرج کمی بد مسیره و برای کسانی که اولین بارشونه کمی گیج کننده ست. به هر حال من سعی میکنم در اولین فرصت کروکی محل آزمون رو از مترو کرج تا مرکز آزمون آپلود کنم.
    2- اگه میتونید زود حرکت کنید که به سرویس سازمان سنجش برسید، وگرنه اگه با وسیله ی شخصی خودتون تشریف میارید، بهتره یه بار قبلا برید و محل رو پیدا کنید.
    3- به خاطر این که محل آزمون کرج، مقر اصلی سازمان سنجش هم هست، تحت مراقبت شدید بوده!! و معمولا با مراجعه ی حضوری برای دریافت سوالاتون، ره به جایی نمی برید. به نظرم اگه مستقیما با تلفن های شعبه ی تهران تماس بگیرید، جوابای بهتری بهتون میدن! اگرم از مرکز کرج شماره دارید که فبها المراد!!
    4-برای تمامی دوستان آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم. خوش باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

پیش فرض پاسخ : مراکز یرگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

سلام
    چرا تو سایت ETS ثبت نام آنلاین PBT دیگه ایران نداره؟
    چی کار کنم باید حضوری مراجعه کنم؟
    ویرایش توسط jamasb : July 25th, 2010 در ساعت 10:45 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamasb نمایش پست ها
    سلام
    چرا تو سایت ETS ثبت نام آنلاین PBT دیگه ایران نداره؟
    چی کار کنم باید حضوری مراجعه کنم؟
    تا اون جايي كه ميدونم فعلا تو ايران تافل برگزار نميشه.ظاهرا به خاطر مسايل تحريمه.

Junior Member

Thumbs up ثبت نام مجدد تافل و GRE در ایران

ثبت نام مجدد تافل و GRE در ایران

خدمات آزمون های آموزشی (ETS) اعلام کرده است که ثبت نام مجدد خود را در ایران برای آزمون تافل و GRE آغاز نموده است. تعلیق کوتاه غیر مستقیم که در نتیجه از محدودیت های شدیدتر شورای امنیت سازمان ملل متحد در معاملات مالی ایران ، که منجر تعلیق ETS در معاملات بانکی با ایران بود. دانشجویان که مایل به ثبت نام آزمون که از طریق سازمان سنجش آموزش ایران می باشند، باید از طریق کارت اعتباری صادر شده توسط بانک ها که تحت عنوان سازمان ملل و یا تحریم های ایالات متحده ممنوع نمی باشد, ثبت نام کنید. ETS تا به کسب اجازه از دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده برای انجام کسب و کار تست آن در ایران است.

Junior Member

سلام
    من برای آزمون 11 Nov 2010 (PBT دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات ثبت نام کردم از طریق سایت ets.org. می خواستم ببینم که کارت ورود به جلسه رو کی و کجا می دن؟ و آیا باید عکس و فرمی ارسال کنم به دانشگاه آزاد مثل همونی که سازمان سنجش می خواد؟ یا نه روز امتحان برم سر جلسه؟
    ویرایش توسط baharm : July 30th, 2010 در ساعت 06:14 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics Amirkabir University of Technology

من هم برای آزمون 14 Aug دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات ثبت نام کردم از طریق سایت ets. امروز ازطریق ایمیل بهم خبر دادن که کارت ورود به جلسه سر جلسه امتحان بهت میدیم.عکس وکارت شناسایی معتبر رو روز امتحان باید ببری سر جلسه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

سلام

سازمان سجش ووچر PBT برای 2010 نمی فروشه!!!
    آخه ما که ایران زندگی می کنیم کارت اعتباری به این راحتی گیر نمی یاریم!
    کسی از دوستان راه دیگری جز کارت اعتباری میشناسه؟
    من نتونستم ثبت نام کنم هنوز!
    ویرایش توسط jamasb : August 2nd, 2010 در ساعت 12:11 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام،
    آقا منم اومدم سوال کنم که دیدم دوستمون همین سوالو پرسیده:

نقل قول نوشته اصلی توسط jamasb نمایش پست ها
    سلام

سازمان سجش ووچر PBT برای 2010 نمی فروشه!!!
    آخه ما که ایران زندگی می کنیم کارت اعتباری به این راحتی گیر نمی یاریم!
    کسی از دوستان راه دیگری جز کارت اعتباری میشناسه؟
    من نتونستم ثبت نام کنم هنوز!
    کسی خبر نداره که سازمان سنجش خیال فروش ووچر تافل کاغذی رو داره یا نه؟

سوال دوم اینکه:
    از کجا بفهمم واسه آزمون 13 نوامبر (فکر کنم 22 آبان) جای خالی برای تافل کاغذی وجود داره؟
    یکی راهنمایی کنه ممنون میشم

Junior Member

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره ثبت‌نام آزمون‌هاي TOEFL وGRE سال1389

89/05/09 تاريخ درج خبر
    بدين‌وسيله به اطلاع متقاضيان ثبت نام در آزمون‌هاي TOEFL و GER مي‌رساند با توجه به رفع مشكل ايجادشده در رابطه با آزمون‌هاي مذكور، ثبت‌نام متقاضيان شركت در آزمون‌هاي مورد اشاره به‌زودي از سوي اين سازمان آغاز خواهد شد. نظر به اين‌كه ثبت‌نام و فروش VOUCHER فقط از طريق اينترنت و سايت سازمان سنجش آموزش كشور خواهد بود، لذا از متقاضيان درخواست مي‌شود از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري نمايند.