صفحه 16 از 34 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

Junior Member No.Mediocrity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

پیش فرض پاسخ : مراکز یرگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

نقل قول نوشته اصلی توسط dash_metti85 نمایش پست ها
    سلام،
    آقا منم اومدم سوال کنم که دیدم دوستمون همین سوالو پرسیده:

کسی خبر نداره که سازمان سنجش خیال فروش ووچر تافل کاغذی رو داره یا نه؟

سوال دوم اینکه:
    از کجا بفهمم واسه آزمون 13 نوامبر (فکر کنم 22 آبان) جای خالی برای تافل کاغذی وجود داره؟
    یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
    سلام
    در جواب سوال دوم شما باید بگم که من همین الآن واستون چک کردم جای خالی هست
    به ترتیب :: اول تشریف ببرین سایت ETS > قسمت TOEFL PBT Format که اون پایین صفحه نوشته > گوشه سمت چپ صفحه Register for the test >یه مستطیل آبی که توش نوشتهRegistrate Online رو بزنید > Begin Registration رو بزنید > اون بالا TOEFL رو انتخاب کنید و بزنید Search By Test Center > حالا کشور و شهر مورد نظرتون رو انتخاب کنید .... اگه کنار اون تاریخا دایره برای انتخاب باشه یعنی هنوز جای خالی داره به همین راحتی ! حالا ثبت نام کنید
    امیدوارم موفق باشید
    I Want More Than I See Coming
    All I Want Is Everything

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

پیش فرض پاسخ : مراکز یرگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

سلام

اگر جا داشته باشه، تا چند روز قبلش وقت ثبت نام داریم؟
    مثلا برای آزمون 22 مهر تا کی وقت ثبت نام داریم؟

رشته و دانشگاه
    Business

نقل قول نوشته اصلی توسط jamasb نمایش پست ها
    سلام

اگر جا داشته باشه، تا چند روز قبلش وقت ثبت نام داریم؟
    مثلا برای آزمون 22 مهر تا کی وقت ثبت نام داریم؟
    اگه دقت کرده باشین واسه امتحان 23 مرداد که هفته دیگه برگزار می شه هنوز جا برای ثبت نام هست اما .... تو سایت ETS می گه 14 روز طول می کشه که کارت ورود به جلسه به Center تون و اون کتابچه به دستتون برسه ....و این که خوب باید به این نکته دقت کنین که هرچی دیرتر باشه ممکنه یهو جا نباشه دیگه اگه دیر اقدام کنید....اگه مطمئنید که می خواین اون موقع امتحان بدین خوب زودتر ثبت نام کنین بهتره دیگه .... هم این که خیالتون راحت می شه و مهم تر این که انگیزه تون بیشتر می شه چون دیگه ثبت نام کردید و "شاید و اگر و اما" نیست ، باید خودتونو آماده کنید پس می شینین خوب می خونین <<< این تیکه در مورد خود من که خیلی صدق می کنه ؛)
    موفق باشین
    All I Want Is Everything

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط No.Mediocrity نمایش پست ها
    سلام
    در جواب سوال دوم شما باید بگم که من همین الآن واستون چک کردم جای خالی هست
    به ترتیب :: اول تشریف ببرین سایت ETS > قسمت TOEFL PBT Format که اون پایین صفحه نوشته > گوشه سمت چپ صفحه Register for the test >یه مستطیل آبی که توش نوشتهRegistrate Online رو بزنید > Begin Registration رو بزنید > اون بالا TOEFL رو انتخاب کنید و بزنید Search By Test Center > حالا کشور و شهر مورد نظرتون رو انتخاب کنید .... اگه کنار اون تاریخا دایره برای انتخاب باشه یعنی هنوز جای خالی داره به همین راحتی ! حالا ثبت نام کنید
    امیدوارم موفق باشید
    جدا ممنون برای جوابت دوست عزیز.
    جواب سوال اول رو میدونی؟
    اینکه حتما برای ثبت نام باید برم سراغ کارت اعنباری دیگه؟ درسته؟

ها راستی...اگر یه جا رزرو کردم واسه تافل تو سایت ETS، کی باید پولشو بدم؟ بلافاصله یا مثلا 2-3 روز وقت میدن؟
    شرمنده ها اینقده سوال میپرسم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    communication systems

سلام بچه ها
    من جمعه دانشگاه شریف امتحان تولیمو شرکت کردم، لیسنینگ به معنی واقعی کلمه هیچی... نفهمیدم، در صورتی که با هدفون تو لیسنینگ تقریبا مشکلی ندارم، من آبان تو دانشگاه آزاد تافل کاغذی ثبت نام کردم که اونم هدفون نداره، کسی میدونه کیفیت پخش صدا تو دانشگاه آزاد چطوریه؟ واقعا دچار استرس شدم!

رشته و دانشگاه
    Business

نقل قول نوشته اصلی توسط dash_metti85 نمایش پست ها
    جدا ممنون برای جوابت دوست عزیز.
    جواب سوال اول رو میدونی؟
    اینکه حتما برای ثبت نام باید برم سراغ کارت اعنباری دیگه؟ درسته؟

ها راستی...اگر یه جا رزرو کردم واسه تافل تو سایت ETS، کی باید پولشو بدم؟ بلافاصله یا مثلا 2-3 روز وقت میدن؟
    شرمنده ها اینقده سوال میپرسم
    ثبت نام تافل کاغذی 2 تا راه داره کلا ... یا شما کارت اعتباری داری که از طریق سایت ETS به راحتی ثبت نام می کنین ... یا این که کارت اعتباری ندارین که تشریف می برین سنجش ثبت نام می کنید ... ووچر و اینا نداره مثل تافل اینترنتی ؛ ثبت نام می کنن خودشون می تونین زنگ بزنین قبل رفتن بپرسین الآن ( یا هر موقعی که دارین تشریف می برین ) واسه چه تاریخ هایی رو دارن ثبت نام می کنن .... کلا پروسه پیچیده ای نیست ...
    تا اون جایی که من می دونم رزرو در کار نیست واسه تافل کاغذی چون اصلا شما Account ندارین تو سایت ETS ّبرای تافل کاغذی... همون لحظه که دارین ثبت نام می کنین پول رو هم باید بدین ....
    اگه سوال دیگه ای داشته باشین بتونم کمک کنم خوشحال می شم
    ویرایش توسط No.Mediocrity : August 9th, 2010 در ساعت 10:11 PM
    All I Want Is Everything

رشته و دانشگاه
    Business

نقل قول نوشته اصلی توسط ameneh ucla نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من جمعه دانشگاه شریف امتحان تولیمو شرکت کردم، لیسنینگ به معنی واقعی کلمه هیچی... نفهمیدم، در صورتی که با هدفون تو لیسنینگ تقریبا مشکلی ندارم، من آبان تو دانشگاه آزاد تافل کاغذی ثبت نام کردم که اونم هدفون نداره، کسی میدونه کیفیت پخش صدا تو دانشگاه آزاد چطوریه؟ واقعا دچار استرس شدم!
    من آزمون تولیمو رو نمی دونم چه جوری بوده و اینا اما خوب کیفیت صدا توی دانشگاه آزاد هم تعریفی نیست ... نمی خوام استرس بهتون واردکنم اصلا، ولی خوب واقعا در حد هدفون نیست قطعا ! اما اونجوریم نیست که هیچی ... نشه فهمید ؛)
    شما سعی کن قبل امتحان، اون موقع هایی که شبیه سازی امتحان می کنی Listening رو مثل شرایط امتحان بزنی یعنی مثلا دور از مرکز صدا بشینی و .... که شرایط شبیه امتحان باشه .
    تمرکز روی قسمت های دیگه امتحان هم کمک می کنه که اگه خدای نکرده نمره Listening تون پایین شد ، نمره کلتون خوب شه چون رو Listening نمی شه زیاد حساب باز کرد کلا ...
    موفق باشین
    All I Want Is Everything

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

سلام دوستان عزیز
    لطفا نظرتون رو درباره کیفیت برگزاری مرکز کرج برای امتحان pbt بگید.اگر مشکلی داره جای دیگه ثبت نام کنیم.
    یه سوال دیگه هم دارم ، میشه قسمت writing رو بی خیال شد؟ چون توی نمره تاثیری نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

سلام
    من می خواهم برای سنتر کرج ثبت نام کنم
    در قسمت contact information تافل PBT
    آدرس خونمون را بنویسم
    یا سازمان سنجش
    بعدش اگه سنجش رو باید بنویسم، آدرسش چیه
    چون من تو این فوروم خوندم باید آدرس سنتر را یک جایی بنویسیم ، کارنامه به اونجا ارسال بشه!

Junior Member

امروز براي من admition ticket امتحان 24 مهر اومد در خونمون ولي دفترچه اي وجود نداره؟ ميخواستم بپرسم دفترچه راهنما مگه پست نمي كنند؟