صفحه 26 از 34 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

با سلام.آیا این امکان برای کسانی که از طریق سازمان سنجش برای تافل PBTثبت نام کرده اند وجود دارد تا برای کسانی که از شهرستان می آیند کارت ورود به جلسه ی خود را روز آزمون در محل برگزاری آزمون در مشکین دشت دریافت کنند؟با تشکر

پیش فرض پاسخ : مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام.آیا این امکان برای کسانی که از طریق سازمان سنجش برای تافل PBTثبت نام کرده اند وجود دارد تا برای کسانی که از شهرستان می آیند کارت ورود به جلسه ی خود را روز آزمون در محل برگزاری آزمون در مشکین دشت دریافت کنند؟با تشکر
    توی ازمون قبلی همونجا سر امتحان هم کارتها رو میدادن برای اطمینان بیشتر به سنجش زنگ بزنید

دوستانی که در امتحان pbt شرکت کرده اند، سه سوال:
    1- عکسی که میدیم باید شیش در چهار باشه دیگه درسته؟
    2- پاسخنامه این امتحان چجوریه؟ باید با مداد گزینه مورد نظر پر بشه یا نه علامت زدن کافیه؟
    3- اگه امتحان ساعت 8.5 صبح باشه ساعت چند باید اونجا بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    2- پاسخنامه این امتحان چجوریه؟ باید با مداد گزینه مورد نظر پر بشه یا نه علامت زدن کافیه؟
    1-ما 3*4 بردیم و مشکلی نبود.
    2-کاملا باید پر بشه مثل کنکور. فقط دقت کنید پاسخنامه ها 2 جورن:افقی و عمودی
    3-خود من 8 اونجا بودم.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    دوستانی که در امتحان pbt شرکت کرده اند، سه سوال:
    این لینک رو در مورد پاسخنامه ببینید
    http://www.ets.org/toefl/pbt/prepare/tips/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

بچه ها چند وقت بعد نتایج و کارنامه آزمون به دستمون می رسه؟

ضمنان کسی شماره ای از سنجش داره؟ می خوام برای standby ثبت نام کنم
    ویرایش توسط pApAr : November 1st, 2011 در ساعت 01:57 PM دلیل: مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط laperlaaa1983 نمایش پست ها
    بچه ها چند وقت بعد نتایج و کارنامه آزمون به دستمون می رسه؟

ضمنان کسی شماره ای از سنجش داره؟ می خوام برای standby ثبت نام کنم
    این لینک رو نگاه کنید
    http://www.ets.org/toefl/pbt/scores/get/
    به این لینک برید و ثبت نام کنید بعد سوالتون رو اونجا مطرح کنین سریع جواب میدن
    مرکز پاسخگویی سازمان سنجش
    http://92.242.195.67/noetrequest/

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام.دين‌وسيله به اطلاع داوطلبان متقاضي شركت در آزمون TOEFL) PBT) روز شنبه مورخ 21/8/90 مي‌رساند كارت ورود به جلسه اين آزمون از روز يك‌شنبه مورخ 15/8/90 لغايت چهارشنبه مورخ 18/8/ 90 از ساعت30/8 تا ساعت 14:00 توزيع خواهدشد. داوطلبان گرامي مي‌توانند در تاريخ‌هاي ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر(گذرنامه، شناسنامه ويا كارت ملي) و يك قطعه عكس 4*6 جديد براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني: تهران – خيابان كريم‌خان زند- بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني - پلاك204 - مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند.

*يادآوري مي‌گرددكروكي و نشاني محل برگزاري آزمون فوق به شرح ذيل مي‌باشد:
    كرج – مشكين دشت– بلوار امام خميني(ره)- خيابان سردار متوسليان– سازمان سنجش آموزش كشور

Junior Member

سلام
    من 21 آبان تافل دارم. دانشگاهی که قصد اپلای دارم کدی برای ریپورت نمره امتحان توی سایتش نیست. گفته همراه با سایر مدارک، مدرک تاقل رو هم بفرستین. چنین چیزی ممکنه؟ یا حتما باید کد برای ریپورت نمره داشته باشن؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط MBahrami نمایش پست ها
    سلام
    من 21 آبان تافل دارم. دانشگاهی که قصد اپلای دارم کدی برای ریپورت نمره امتحان توی سایتش نیست. گفته همراه با سایر مدارک، مدرک تاقل رو هم بفرستین. چنین چیزی ممکنه؟ یا حتما باید کد برای ریپورت نمره داشته باشن؟
    منم همین رو ازشون پرسیدم. و گفتند باید یه مدرک معتبر یا یه کپی معتبر از امتخانت بفرستی. از 5 جا پرسیدما. خصوصا تو آلمان این طوریه. بقیه جاها کد دارند. ولی خودمم نمی دونم چه طوری یه کپی معتبر از امتحانم بفرستم!!!تازه من که آی ب یتی دارم!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس