صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    میلاد جان از طریق سایت سنجش ظرفیت 14 ژانویه پر شده.چکار کنم؟ استندبای داره؟
    همین الان سایت ets رو چک کردم. متاسفانه کرج و تهران برای ژانویه پر شدن. اما کیش و دانشگاه اصفهان و سپاهان جا دارن. موفق باشید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    میلاد جان از طریق سایت سنجش ظرفیت 14 ژانویه پر شده.چکار کنم؟ استندبای داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که حضوری بری مرکز آزمون سنجش.. سایتم تند تند چک کن تا خالی شد سری ثبت نام کن..
    یه تکمیل ظرفیت احتمالا تا 15 -20 روز دیگه برای همه ی سنترها باز میشه و شما میتونی کرج ثبت نام کنی. ریسک هم نداره منتظر وایستادن تا اون موقع. چون الان فقط سپاهان و اصفهان میتونی ثبت نام کنی. اون موقع هم اگه این کرج باز نشد، هنوز میتونی برای سنتر سپاهان و اصفهان ثبت نام کنی. عملا چیزی از دست نمیدی. نگران نباش بشین خر بزن باز میشه تا چند روز دیگه. سنتر آزاد هم به هیچ عنوان ثبت نام نکن. لیسنینگش خوب نبود.

Member vanadis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT-Chem

سلام به دوستان
    می خواستم بدونم میشه مرکز امتحانی را تغییر داد؟ من واسه دانشگاه اصفهان ثبت نام کردم ولی می خوام کرج امتحان بدم. تاریخ امتجان 24 دی هست. لطفا اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه، عجله دارم.
    مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط vanadis نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    می خواستم بدونم میشه مرکز امتحانی را تغییر داد؟ من واسه دانشگاه اصفهان ثبت نام کردم ولی می خوام کرج امتحان بدم. تاریخ امتجان 24 دی هست. لطفا اگر کسی اطلاعی داره بهم بگه، عجله دارم.
    مرسی
    سلام
    سنتر رو نمیتونید جا به جا کنید. تنها راه اینه که استند-بای (اگه جا داشته باشته) توی سنتر کرج ثبت نام کنید و آزمون اصفهان رو کنسل کنید.

سلام. می خوستم اول از سایت خوبتون تشکر کنم برای من که خیلی مفید بوده. من چندتا سوال دارم:
    1- کدوم مراکز معتبر در حال حاضر PBT می گیرن؟ کدومشون از لحاظ خدمات و کیفیت کار بهتر هستند؟
    2-من می خواستم برای 9 march ثبت نام کنم ولی تو مرحله پرداخت پول مشکل پیدا کردم و همش error میده چیکار باید بکنم؟
    3- اگر بخوام نمره بالای 600 بگیرم چه منابعی را باید بخونم؟
    ممنون می شم اگه جوابم را بدید.
    نهال

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahalramezani نمایش پست ها
    سلام. می خوستم اول از سایت خوبتون تشکر کنم برای من که خیلی مفید بوده. من چندتا سوال دارم:
    1- کدوم مراکز معتبر در حال حاضر PBT می گیرن؟ کدومشون از لحاظ خدمات و کیفیت کار بهتر هستند؟
    2-من می خواستم برای 9 march ثبت نام کنم ولی تو مرحله پرداخت پول مشکل پیدا کردم و همش error میده چیکار باید بکنم؟
    3- اگر بخوام نمره بالای 600 بگیرم چه منابعی را باید بخونم؟
    ممنون می شم اگه جوابم را بدید.
    نهال
    نهال عزیز،
    1- الان در حال حاضر سنجش، دانشگاه آزاد تهران- علوم تحقیقات، اصفهان و کیش در ایران فقط PBT می گیرند. بنا به تجربه دوستان اصفهان و سنجش عملکرد بهتری داشتند تا بحال.
    2- از چه طریقی پرداخت میکنی؟!
    3- چند صفحه آخر تاپیک مشاوره برای PBT رو بخون.
    ضمن اینکه چون تازه واردی بهت پیشنهاد میکنم حتما ویکی رو مطالعه کنی. جواب بسیاری از سوالاتت رو اونجا میتونی پیدا کنی.
    موفق باشی.

ممنون از پاسخ سریعتون من آنلاین میخوام ثبت نام کنم ولی هرکار می کنم که پول بریزم به حسابشون نمیشه می ترسم پر شه نوبت اردیبهشت و من هنوز ثبت نام نکرده باشم!!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahalramezani نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون من آنلاین میخوام ثبت نام کنم ولی هرکار می کنم که پول بریزم به حسابشون نمیشه می ترسم پر شه نوبت اردیبهشت و من هنوز ثبت نام نکرده باشم!!
    میدونم آن لاین پرداخت می کنی، منظورم اینه که از چه طریقی پرداخت می کنی.(ویزا کارت، مستر کارت، گیفت...؟)

Junior Member niloofar_a67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - IAU

سلام دوستان , من یک سوال در باره نحوه ارسال نمره تافل به دانشگاه خارج از کشور رو دارم. می دونم که فقط از طریق credit card می شه . می خواستم ببینم کسی می تونه جزئیات مراحلش رو برام توضیح بده یا جایی pdf ی چیزی هست ... ممنون می شم سریع جواب بدید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar_a67 نمایش پست ها
    سلام دوستان , من یک سوال در باره نحوه ارسال نمره تافل به دانشگاه خارج از کشور رو دارم. می دونم که فقط از طریق credit card می شه . می خواستم ببینم کسی می تونه جزئیات مراحلش رو برام توضیح بده یا جایی pdf ی چیزی هست ... ممنون می شم سریع جواب بدید.
    سوالتون رو جای خوبی مطرح نکردید.! با کمی جستجو در فروم جواب سوالتون رو پیدا می کردید.
    اینجا تو پست 1301، سدرای عزیز مفصل نحوه ریپورت نمرات تافل رو توضیح داده.