صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض تافل 22 دی ماه دانشگاه صنعتی شریف Sharif Technical University, pBT 12 Jan

- تافل 22 دی ماه دانشگاه صنعتی شریف Sharif Technical University, pBT 12 Jan

دوستانی که می خواهند برای آزمون 22 دیماه دانشگاه صنعتی شریف که به صورت pBT هست اقدام کنند میتوانند از طریق ثبت نام online اقدام کنند.

https://toeflrts.ets.org/OnlineRegis.../StartPage.jsp
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

پیش فرض پاسخ : تافل 22 دی ماه دانشگاه صنعتی شریف Sharif Technical University, pBT 12 Jan

حدود یک سال پیش من امتحان تولیمو رو در دانشگاه شریف دادم. کیفیت صدا واقعا افتضاح بود و همه شاکی بودن. پیشنهاد میکنم یه تحقیقی بکنید قبل از ثبت نام که اگه تافل رو هم به همون روال تولیمو میگیرن کلا بی خیال شید. هر چند احتمال اینکه برای اینکه به استانداردهای ets برسن تغییراتی ایجاد کرده باشن هم هست

پیش فرض پاسخ : تافل 22 دی ماه دانشگاه صنعتی شریف Sharif Technical University, pBT 12 Jan

حتما به شریف بزنگید و از خودشون بپرسید. ETS برای من در Dec.7 ، یه تافل pBT گذاشته و محلشو گفته شریف. اما زنگیدم گفت ما دیگه تافل اینجا برگزار نمیکنیم و خود سازمان سنجش از طریق پیک سنجش و سایت sanjesh.org اعلام میکنه. به هر حال از خود شریف در این زمینه سوال کنید.
    hope u most luck
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

پیش فرض امتحان PBT تاریخ 16 آذر

سلام من امروز pBT داشتم. سخت بود. برای 630 رفته بودم اما الان اگه 600 بشم کلامو میندازم هوا! موضوع TWE این بود که بعضیا وقتی به یه کشور دیگه میرن سعی میکنن که از رسم و رسومات و نحوه زندگی قوم اجنبی پیروی کنن و خلاصه اونجایی بشن. بعضیها هم نه. این دو دسته رو ارزیابی کرده و بگوئید نظر شما چیست.
    جالبه که کلمه costums رو اکثرا شک داشتن بچه ها. فکر میکردن باید در مورد پوشیدن لباسهای مردم کشور جدید بنویسن. منم وقتی به conclusion رسیدم یه لحظه به همین شک کردم ;D
    ولی واقعا سخت ترین تافلی بود که تاحالا داده بودم(نسبت به نمونه سوالایی که زده بودم).بگذریم که کیفیت پخش صدای امیربهادر افتضاح تر از اونی بود که حتی خوابشو قبلا دیده بودم!!
    برای امروز هم topic های writing میذارم که حالشو ببرین. مال ETS ٍ. دیگه تا 1 سال هم اگه بنویسین این topic ها تمومی نداره !
    یه چیز مهم هم که دوست دارم بدونین و میدونین ولی معمولا بهش عمل نمیکنیم اینه که آدم باید منابعی که در اختیار داره رو مدیریت کنه و بهترین استفاده رو از اونا بکنه. بیشتر از اونی که دنبال جمع کردن منبع برای تافل باشیم باید همونایی که داریم رو بجوییم. و یا اگرم زیاد منبع مطالعاتی دارین سعی کنین که بهترین مطالب و مفیدترینها رو ازش بیرون بکشید
    برای همتون آرزوی موفقیت دارم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

پیش فرض pbt در دانشگاه شریف

سلام دوستان
    کسی در مورد وضعیت و کیفیت pbt در شریف اطلاعی داره؟

پیش فرض پاسخ : pbt در دانشگاه شریف

تا جایی که میدونم شریف دیگه pBT برگزار نمیکنه. به خودشونم 1 ماه پیش زنگ زدم همینو تایید کردن. تافل Dec7 هم قرار بود شریف برگزار بشه که به همین علت نشد. شنیدم بهترین شرایط برگزاری آزمون رو داشته.

Junior Member

منظورتون اینه که ممکنه 12 ژانویه هم برگزار نشه؟

بله. خیلی هم سرسختی میکنن. سازمان سنجش سر pBT قبلی 2 هفته باهاشون کلنجار رفت آخرم راضی نشدن. بازم زنگ بزنید به نظرم. چون من 7 دسامبر خرم از پل گذشت و اطلاعاتم الان update نیست.

پس تكليفه ما كه 12 ژانويه ثبت نام كرديم چيه؟ يعني امتحانمون لغو ميشه؟

منم Jan12 تافل دارم(pBT) . من جزو آخرین بقایای iBT که قرار بود در امیربهادر برگزار بشه هستم : من نمیدونم در مورد حوزه به شما چی گفتن چون من به طور مستقیم برای pBT ثبت نام نکردم. اما برای ما اینطوریه که موقع پخش کارت میفهمیم حوزمون کجاست. بازم میگم با یک زنگ زدن به شریف شما به جواب میرسی