صفحه 30 از 34 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

پیش فرض پاسخ : مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

سلام
    من می خوام واسه 5 May در اصفهان امتحان بدم
    میخواستم بدونم دانشگاه اصفهان بهتره یا سپاهان ؟
    چون ساکن اصفهان هم نیستم می خوام روز امتحان به مشکلی هم بر نخورم از لحاظ آدزس
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام واسه 5 May در اصفهان امتحان بدم
    میخواستم بدونم دانشگاه اصفهان بهتره یا سپاهان ؟
    چون ساکن اصفهان هم نیستم می خوام روز امتحان به مشکلی هم بر نخورم از لحاظ آدزس
    ممنون
    از نظر کیفیت مکان برگزاری دانشگاه اصفهان بهتره (لابراتوار مخصوص داره) و از نظر آدرس سر راست تر هم هست. اما هردو مرکز منظم و خوب عمل میکنن
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Junior Member

Question پاسخ : مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مرا

سلام
    1. من برای آزمون 9 مارس از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کردم و کد رهگیری رو هم گرفتم ( محل برگزاری آزمون ماهدشت کرج است) ولی در هیچ کجای سایت چیزی در مورد ظرفیت آزمون ننوشته بود و من نگران شدم که نکنه ثبت نام کامل نبوده چون دوست های دیگم که برای تافل ثبت نام می کردن می گفتن ظرفیت خیلی زود و حتی در حد 2 الی 3 دقیقه پر می شه در صورتی که من خیلی راحت ثبت نام کردم !

2. نحوه دریافت کارت آزمون به چه صورتی هست. آدرس محل توزیع کارت کجاست؟ من ساکن تبریزم و آیا حتما باید خودم حضوری برم یا کسه دیگه می تونه کارت آزمون رو با کارت ملی من بگیره ؟

3. محل برگزاری آزمون دقیقا کجاست؟ رو نقشه های اینترنت هرچی میگردم پیدا نمی کنم. از تهران چطور باید برم اونجا؟

خیلی ممنون می شم اگه یکی راهنماییم کنه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rara_63 نمایش پست ها
    سلام
    1. من برای آزمون 9 مارس از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام کردم و کد رهگیری رو هم گرفتم ( محل برگزاری آزمون ماهدشت کرج است) ولی در هیچ کجای سایت چیزی در مورد ظرفیت آزمون ننوشته بود و من نگران شدم که نکنه ثبت نام کامل نبوده چون دوست های دیگم که برای تافل ثبت نام می کردن می گفتن ظرفیت خیلی زود و حتی در حد 2 الی 3 دقیقه پر می شه در صورتی که من خیلی راحت ثبت نام کردم !

2. نحوه دریافت کارت آزمون به چه صورتی هست. آدرس محل توزیع کارت کجاست؟ من ساکن تبریزم و آیا حتما باید خودم حضوری برم یا کسه دیگه می تونه کارت آزمون رو با کارت ملی من بگیره ؟

3. محل برگزاری آزمون دقیقا کجاست؟ رو نقشه های اینترنت هرچی میگردم پیدا نمی کنم. از تهران چطور باید برم اونجا؟

خیلی ممنون می شم اگه یکی راهنماییم کنه.
    1- اگه ثبت نامتون کامل و با موفقیت بوده جای نگرانی نیست.
    2- معمولا یک هفته قبل آزمون سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر زمان گرفتن کارت منتشر می کنه. مکان گرفتن کارت هم تهران- خیابان کریمخان. ساختمان مرکزی سازمان سنجش آموزش کشور. بخش زبان های خارجی است. نه لازم نیست حتما خودتون باشید. دوستانتون هم با داشتن کارت شناسایی شما میتونن دریافت کنن.
    3- نشانی:شهرستان كرج – مشكين دشت- خيابان شهيد متوسليان سازمان سنجش آموزش كشور
    مسیر رسیدن به محل آزمون از مترو کرج سر راست است ( بعد از پیاده شدن از مترو باید سوار خطی های مشکین دشت بشید )
    شما میتونید مترو کرج پیاده شید و تاکسی مشکین دشت سوار شید. تقریبا 15 دقیقه با مترو فاصله داره(به نظر من با تاکسی خیلی راحتید) اگر با ماشین شخصی میاید تو اتوبان تهران-کرج سومین خروجی اتوبان از ابتدای کرج باید خارج شید و البته تابلو مشکیندشت داره. خوشبختانه جاده مسیر انحرافی نداره و وارد جاده شید بدون تغییر مسیر 15 دقیقه بعدش سازمان سنجشید.
    تهران تا کرج 30 کیلومتره که بعضی وقتا 15 دقیقه و بعضی وقتا 3ساعت طول میکشه ولی معمولا صبح از تهران به کرج خلوته

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    از نظر کیفیت مکان برگزاری دانشگاه اصفهان بهتره (لابراتوار مخصوص داره) و از نظر آدرس سر راست تر هم هست. اما هردو مرکز منظم و خوب عمل میکنن
    ممنون
    میشه بگید اختلاف قیمت 40000 تومانی این 2 تا مرکز به خاطر چی هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    میشه بگید اختلاف قیمت 40000 تومانی این 2 تا مرکز به خاطر چی هست ؟
    متاسفانه من اطلاعی در این مورد ندارم.علی القاعده نباید باهم فرقی داشته باشن. خود من قبلا زمانیکه شرکت کردم با credit card ثبت نام کردم.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

من توی هردوی این مراکز امتحان دادم و دانشگاه اصفهان رو پیشنهاد میکنم. از لحاظ نظم جلسه هردو خیلی خوب بودن . و کیفیت قسمت لیستنینگ هردو خیلی خوب بود ولی مرکز سپاهان یه مدرسه هستدر صورتیکه امتحان دانشگاه اصفهان در لابراتوار زبان برگزار میشه و محیط خیلی ارومتر هست . سپاهان صندلی های امتحانی داره که راحت نیست. من تابستون سپاهان امتحان دادم که افتاب و گرما واقعا ادمو کلافه میکرد. کلا دانشگاه اصفهان واقعا شرایطش خوبه.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

سلام دوستان
    من ساکن تهرانم.(خوابگاه دانشگاه تهران).
    میخوام واسه 5 می ثبت نام کنم.کدوم سنتر رو پیشنهاد می کنید؟ سنجش؟ یا برم اصفهان؟
    با این همه تعریف از سنتر اصفهان و با توجه به 80 هزار تومان تفاوت ثبت نام در این دو سنتر(سنجش 80هزار تومان گرونتره) کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    سنتر خود تهران کجاست؟(کد G700) شرایطش چطوره؟
    خیلی ممنون از راهنماییتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirvetmed نمایش پست ها
    من ساکن تهرانم.(خوابگاه دانشگاه تهران).
    با این همه تعریف از سنتر اصفهان و با توجه به 80 هزار تومان تفاوت ثبت نام در این دو سنتر(سنجش 80هزار تومان گرونتره) کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    سنتر خود تهران کجاست؟(کد G700) شرایطش چطوره؟
    سلام دوست عزیز. جواب تمام سوالات شما در فروم هست. وقت بذارید و صفحات قبلی را بخونید. اما نظر شخصی من اینه که اگه واقعا سنجش 80 تومان گرونتره ارزششو داره که برید اصفهان (البته قطعا این سفر هم براتون هزینه خواهد داشت). دانشگاه اصفهان لابراتوار زبان مخصوص برای این امتحان داره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد آزمون PBT مورخ 9th March 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط amirvetmed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ساکن خوابگاه دانشگاه تهرانم.
    خیلی ممنون از راهنماییتون.
    سلام،من اصفهان رو پیشنهاد میکنم بهت. همین جمعه سنجش کرج امتحان دادم و در مجموع راضی نبودم. بیشتر به خاطر اینکه حس کردم زمان سخت گیرانه اعمال میشه و حتی تو بعضی از بخش ها یکی دو دقیقه کمتر میگرفتن،و خوب زمان فاکتوره مهمیه توی این آزمون. از وضعیت لیسنینگ هم راضی نبودم،به نظرم استفاده از هد فون تو مرکز سپاهان یه مزیت فوق العادست.