صفحه 9 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 338

موضوع: مراکز برگزار کننده امتحان TOEFL PBT در ایران..سوالات و مسائل مرتبط با این مراکز

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آیا دو ماه برای آمادگی تافل کافیه؟

هممونطور که aarianno هم گفت می تونی یه نمونه آزمایشی تافل رو برای خودت برگذار کنی و بعد ببینی چه نمره ای توی اون نمونه می یاری، من اولین نمونه آزمایشی که خودم دادم شدم 510، اما بعد از یک ماه و نیم رسیدم به 620 که توی امتحان اصلی هم تونستم بالای 600 بگیرم

اگر نمونه سوالهای تافل رو هم نداری، توی فروم توضیح داده شده که از کجا می تونی تهیه کنی (نمونه سوالها توی یه فروشگاه حوالی شهر ری گذاشته شده)

موفق باشی
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

alirad
    Guest

اين درسته كه نمره خوب در تافل بستگي به سطح زبان داره ولي تافل هم يك امتحان مثل هر امتحان ديگه. براي نمره خوب در تافل بايد براي تافل بخونيد. نمونه سوالات رو پيدا كنيد. نمونه essay ها هم هست. اگه با تمركز تمرين كنيد حتما موفق مي شيد.

alirad
    Guest

اين لينكي هست كه بچه ها گذاشتن:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7024.0.html

Junior Member

پیش فرض همه چیز در مورد PBT دانشگاه آزاد تهران (Aug 15, 2009)

دوستانی که درباره برگزار شدن امتحان pbt در دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات و همچنین زمان ثبت نام حضوری آن اطلاعات درستی دارند در این تاپیک بیان کنند.

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد PBT دانشگاه آزاد تهران (Aug 15, 2009)

سلام بچه ها دانشگاه آزدا هر سال برای august حدودای 20 خرداد و همون حول وحوش زمان ثبت نامش رو اعلام میکنه.
    نگران نباشید قشنگ رو در ودیوار وهمه جا علام میکنند.تلویزوین زیر نویس میره و......
    من خودم تو این سنتر نمی خوام امتحان بدم اما اگه بازم نگرانید زنگ بزنید به خودشون(متاسفانه من شمارشون رو ندارم)
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365
    سلام بچه ها دانشگاه آزدا هر سال برای august حدودای 20 خرداد و همون حول وحوش زمان ثبت نامش رو اعلام میکنه.
    نگران نباشید قشنگ رو در ودیوار وهمه جا علام میکنند.تلویزوین زیر نویس میره و......
    من خودم تو این سنتر نمی خوام امتحان بدم اما اگه بازم نگرانید زنگ بزنید به خودشون(متاسفانه من شمارشون رو ندارم)
    چرا دانشگاه آزاد امتحان نمی دهید؟ آیا سنتر اش مشکلی دارد؟
    و آیا امکان ثبت تام حضوری اش مشکل است؟ و باید دو سه روز قبل زنبیل گذاشت؟

Member mohhhamad آواتار ها

نه دانشگاه ازد هم مشکل نداره اما تو فروم بگردید اصفهان بهتره بعدش من تابستون احتمالا اصفهان باید کار کنم برام خوبه.
    راستش تجربه می گه نه زنبیل نمیخواد گذاشت آخه خیلی تا فصل اپلای مونده.اما با توجه به خیل زیاد بچه هایی که می رند خارج بهتر خیلی خیلی زود برید دیگه .فکر نکنم چیز زیادی از دست بدید
    این کاربر ،غیر فعال است.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : كيفيت اميربهادر، شريف، اصفهان يا سنجش براي pbt

Sometimes the listening quality is not only itself a challenge , but also sometimes the people who are supervising the exam session are themselves collapsing every thing;
    I remember I was taking one of my real and most serious pbt TOEFLs; all of a sudden, during the exam, one of the supervisors hit herself to some chairs and made a lot of noise; that caused me to miss the clues and trace of that long conversation; I was about to focus again on the narrator when that lady started apologizing;" Excuse me, excuse me;" عصبانی Oh my god!! I wanted to kill her; but the story didnt finish!! when the exam takers shouting or murmuring. "Sis SIS hisss, Ahhh SIS," so funny but عصبانی I missed all that vital lecture in the listening section; huh; dont ask how bad was my score; but in a word thats enough to say that I had to apply for the year after maybe for that chair accident

پیش فرض وضعیت مرکز کیش برا PBTچطوره؟

وضعیت مرکز کیش برا PBTچطوره
    در ضمن من میتونم امید وار باشم که ظرفیت رو تو تهران باز کنن برا ماه Nov و یا میتونم امیدوار باشم که کسی بخواد بفروشه ؟ اصلا کسی دیدید که تا حلا PBT بفروشه؟!

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وضعیت مرکز کیش برا PBTچطوره؟

لطفا سوالتان را در تاپیک http://www.applyabroad.org/forum/ind....msg743#msg743 بپرسید و از ایجاد تاپیک های تکراری جدید خودداری نمایید.
    تاپیک قفل شد.