صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 70

موضوع: پروفایل در job bank برای express entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروفایل در job bank برای express entry

سلام دوستان، ممنونم می شم بگید بعد ساختن پروفایل چی کار باید کرد؟ برای بعضی شغل ها شرح شغل مشخص نیست. مثلا برای من که رشته IT هستم یک سری صفت کلی هست. موقع ساختن پروفایل هم به همین صورت بود. اگر از دوستان کسی تجربه داره لطف می کنن بگن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shivajan نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنونم می شم بگید بعد ساختن پروفایل چی کار باید کرد؟ برای بعضی شغل ها شرح شغل مشخص نیست. مثلا برای من که رشته IT هستم یک سری صفت کلی هست. موقع ساختن پروفایل هم به همین صورت بود. اگر از دوستان کسی تجربه داره لطف می کنن بگن.
    بعد ساخت پروفایل نیاز به انجام کار خاصی نیست و باید فقط منتظر موند که اگه امتیازتون به انداره کافی بالا باشه از شما برای مهاجرت دعوت به عمل بیاد.
    تنها پس از دریافت دعوتنامه است که لازم میشه شما گواهی های کاری تو زمینه شغلی که میخواین باهاش مهاجرت کنین رو به اداره مهاجرت ارایه کنین. توضیحات بیشتر رو در اینجا ببینید.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

دوستان عزیز بعد از سابمیت پروفایل EE برام یه مسیج اوده که امتیاز اکتسابی رو گفته و فقط یه شماره E0000 برام اومده و هیچ فایل pdf هم دریافت نکردم. لطفا راهنمایی کنید. باید باز هم منتظر بمونم؟ الان حدود 4 روز ازین ایمیل میگذره.

Your application(E000.....
    ) has been updated
    Your application has been updated. Please sign in to your MyCIC account and check your application status and messages for more information.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasibanouri نمایش پست ها
    البته پیام دریافت کردم که گفته مرحله بعد job bank هستش ولی کد توش نیست.
    شاید تا حالا پیدا کردین جوابتونو. در هر صورت:
    از توی پروفایلتون بعد از انتخاب مسیج در زیر قسمتی که پیامها رو نشون میده یه باکس کوچک باز میشه که میتونید فایل پی دی اف رو دانلود کنید.

Junior Member reza237 آواتار ها

دوستان سلام
    امروز من یه ایمیلی برام اومده که توش یه سری شغل های پیشنهادی هستش به نظر میاد که job bankفعال شده باشه برای شما هم همینطوره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza237 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    امروز من یه ایمیلی برام اومده که توش یه سری شغل های پیشنهادی هستش به نظر میاد که job bankفعال شده باشه برای شما هم همینطوره؟
    برای منم اومده ولی من برای 2133 اقدام کردم یه شغل با کد 0711 پیشنهاد کرده!!!!

Junior Member

همونطور كه تو مسيج قبل گفتم من براي ٢١٣٣ اقدام كردم ولي جاب بنك پيشنهاد يه شغلي تو كد٠٧١١ داده، حالا سوال من ٢ تا سوال دارم كه كه از دوستاني كه اطلاع دارن خواهش ميكنم جواب بدن
    ١- اگه الان براي اين شغلي كه خودشون پيشنهاد كردن اپلي كنم حتما بايد برم سر همين كار يا فقط ميتونم از امتياز جاب آفرش استفاده كنم؟
    ٢- يادمه حتما بايد جواب پيشنهاداي شغليو ميداديم وگرنه از پول خارج ميشيم، حالا ميخوام بدونم تا كي وقت دارم كه جواب قبوا كردن يا رد كردن بدم!!؟؟

ممنون

Junior Member

سلام من امروز اومدم جا بنک رو چک کنم آدرس سایتی که داشتم میگه موجود نیست از این آدرس قبلا میرفتم آدرس
    آدرس جدیدیش چیه وآیا باید دوباره اونجا ثبت نام کنم ممنونhttp://www.jobbank.gc.ca/content_pieces-eng.do?cid=6843

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط a_r81 نمایش پست ها
    همونطور كه تو مسيج قبل گفتم من براي ٢١٣٣ اقدام كردم ولي جاب بنك پيشنهاد يه شغلي تو كد٠٧١١ داده، حالا سوال من ٢ تا سوال دارم كه كه از دوستاني كه اطلاع دارن خواهش ميكنم جواب بدن
    ١- اگه الان براي اين شغلي كه خودشون پيشنهاد كردن اپلي كنم حتما بايد برم سر همين كار يا فقط ميتونم از امتياز جاب آفرش استفاده كنم؟
    ٢- يادمه حتما بايد جواب پيشنهاداي شغليو ميداديم وگرنه از پول خارج ميشيم، حالا ميخوام بدونم تا كي وقت دارم كه جواب قبوا كردن يا رد كردن بدم!!؟؟

ممنون
    وقتی PR دریافت کنید کسی نمیتونه مجبورتون کنه که در یک شغل خاص بمونید. هر وقت خواستید میتونید از شغلتون استعفا بدهید. با این وجود اکیدا توصیه میکنم اگر پیشنهاد کاری گرفتید برای شروع قبول کنید ولو اینکه دقیقا در زمینه مورد علاقه شما نباشد. پیدا کردن کار اول در اینجا ابدا آسان نیست و تجربه کار کانادایی بی نهایت مهم است.

پاسخ سوال دوم شما را نمیدانم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Historical Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط a_r81 نمایش پست ها

ممنون
    دوست عزیز پیغامی که براتون اومده job alert هست نه job offer . از همون اول میتونستید فعالش کنید که براتون ارسال کنن. برای من هم از همون اول ارسال میکردن. من خیلی کم پیش اومده که واسه اینا اپلای کنم ولی تا حالا اخطاری در رابطه با خروج ار job bank واسم نیومده. تا زمانی هم که در اینجا باشین احتمالش خیلی کمه از یکی از اینا بتونید آفر بگیرید پس نگران اقدام کردن یا نکردن نباشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)