صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70

موضوع: پروفایل در job bank برای express entry

پیش فرض پاسخ : پروفایل در job bank برای express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط a_r81 نمایش پست ها
    همونطور كه تو مسيج قبل گفتم من براي ٢١٣٣ اقدام كردم ولي جاب بنك پيشنهاد يه شغلي تو كد٠٧١١ داده، حالا سوال من ٢ تا سوال دارم كه كه از دوستاني كه اطلاع دارن خواهش ميكنم جواب بدن
    ١- اگه الان براي اين شغلي كه خودشون پيشنهاد كردن اپلي كنم حتما بايد برم سر همين كار يا فقط ميتونم از امتياز جاب آفرش استفاده كنم؟
    ٢- يادمه حتما بايد جواب پيشنهاداي شغليو ميداديم وگرنه از پول خارج ميشيم، حالا ميخوام بدونم تا كي وقت دارم كه جواب قبوا كردن يا رد كردن بدم!!؟؟

ممنون
    من هم رشته شما هستم و همین جاب آفر اومده برام. ولی نتونستم اپلای کنم شما چطور؟

Junior Member

سلام دوستان.من می خوام تو Job Bank اکانت باز کنم و ازم Job Seeker Validation Code می خواد.از کجا باید اونو پیدا کنم؟
    ممنون می شم فوری کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام
    شما مشخصات پاسپورت رو تو پروفايلتون وارد كرديد؟

وقت بخیر
    این مشکل منم هست. با اینکه همه مشخصات پروفایلم رو تکمیل کردم ولی بعد از submit کردن پروفایل, یک شماره پروفایل express entry دریافت کردم و یک فایل پی دی اف که توش همین شماره رو نوشته که نه تنها job bank seeker validation code نداره بلکه نوشته به دلیل expire شدن آزمون IELTS , کم بودن سابقه کار و پایین بودن سطح تحصیلی eligible نیستم. درحالیکه من بیشتر از 8 سال سابقه کار مرتبط دارم, مدرک معادل فوق لیسانس کانادا (ارزیابی شده توسط WES) دارم و آزمون زبان رو هم آوریل 2015 دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasibanouri نمایش پست ها
    البته پیام دریافت کردم که گفته مرحله بعد job bank هستش ولی کد توش نیست.
    وقت بخیر مجدد
    من هم بعد از submit کردن پروفایل, یک فایل پی دی اف که توش شماره پروفایل express entry رو نوشته که نه تنها job bank seeker validation code نداره و اصلا در مورد اینکه مرحله بعد job bank هست چیزی ننوشته. نوشته به دلیل expire شدن آزمون IELTS , کم بودن سابقه کار و پایین بودن سطح تحصیلی eligible نیستم. درحالیکه من بیشتر از 8 سال سابقه کار مرتبط دارم, مدرک معادل فوق لیسانس کانادا (ارزیابی شده توسط WES) دارم و آزمون زبان رو هم آوریل 2015 دادم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها
    سلام دوستان.من می خوام تو Job Bank اکانت باز کنم و ازم Job Seeker Validation Code می خواد.از کجا باید اونو پیدا کنم؟
    ممنون می شم فوری کمک کنید.
    چک کنید حتما شماره پاسپورت رو تو پروفایل وارد کرده باشین، چون ظاهرا این شماره از روی شماره پاسپورت شما ایجاد میشه. برای بعضی از دوستان با وارد کردن پاسپورت مشکل حل شده بود.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Unhappy پاسخ : پروفایل در job bank برای express entry

[QUOTE=sepehr_5566;2076321]چک کنید حتما شماره پاسپورت رو تو پروفایل وارد کرده باشین، چون ظاهرا این شماره از روی شماره پاسپورت شما ایجاد میشه. برای بعضی از دوستان با وارد کردن پاسپورت مشکل حل شده بود.[/QUOTE

سلام پروفایلم رو چک کردم شماره پاسپورتم رو قبلا ثبت کرده بودم. ممنون میشم اگه دوستان فروم منو راهنمایی کنن که چرا job seeker validation code رو برام نفرستادن.

Junior Member

[QUOTE=Marinaarjmand;2076549]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    چک کنید حتما شماره پاسپورت رو تو پروفایل وارد کرده باشین، چون ظاهرا این شماره از روی شماره پاسپورت شما ایجاد میشه. برای بعضی از دوستان با وارد کردن پاسپورت مشکل حل شده بود.[/QUOTE

سلام پروفایلم رو چک کردم شماره پاسپورتم رو قبلا ثبت کرده بودم. ممنون میشم اگه دوستان فروم منو راهنمایی کنن که چرا job seeker validation code رو برام نفرستادن.

دوست عزیز ، مشکل ما حل شد ، تو پروفایلتون چک کنید حتما بخشی درست وارد نشده یا اطلاعات ناقصه ، از خود پشتیبانی CIC هم می تونید کمک بگیرید خودشون می گن که کدوم بخش پروفایل نیاز به بازدید مجدد داره.
    تا اون بخش رو کامل کنید فایل حاوی Job seeker validation code براتون ارسال می شه.

[QUOTE=m_salari_m;2076696]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Marinaarjmand نمایش پست ها

دوست عزیز ، مشکل ما حل شد ، تو پروفایلتون چک کنید حتما بخشی درست وارد نشده یا اطلاعات ناقصه ، از خود پشتیبانی CIC هم می تونید کمک بگیرید خودشون می گن که کدوم بخش پروفایل نیاز به بازدید مجدد داره.
    تا اون بخش رو کامل کنید فایل حاوی Job seeker validation code براتون ارسال می شه.
    سلام مجدد
    من هرچی پروفایلم رو چک میکنم هیچ اطلاعات ناقصی وارد نکردم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چطور می تونم با پشتیبانی CIC تماس بگیرم؟

Junior Member

[QUOTE=Marinaarjmand;2084900]
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_salari_m نمایش پست ها

سلام مجدد
    من هرچی پروفایلم رو چک میکنم هیچ اطلاعات ناقصی وارد نکردم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چطور می تونم با پشتیبانی CIC تماس بگیرم؟

ماهم نظر شما رو داشتیم اما بعد از بررسی از طرف CIC متوجه شدیم یک فیلد ذخیره نشده بوده.
    تو بخش Contact هم می تونید ایمیل بفرستید و هم تماس بگیرید که در هر دو روش به بهترین شکل راهنمایی و کمک می کنند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

مثل اینکه این Job Bank واقعاً دنبال کار میگرده واسه ما! آخه چند روز پیش یه پروفایل جعلی درست کردم و تو قسمت Job bank سابقه کار خاصی نذاشتم. چند روز بعد برام ایمیل فرستادن و یه سری کار بهم پیشنهاد دادن که میتونین اینجا ببینید! دستمزد هم مشخص کردن!

تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)