صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 70

موضوع: پروفایل در job bank برای express entry

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

پیش فرض پاسخ : پروفایل در job bank برای express entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    مثل اینکه این Job Bank واقعاً دنبال کار میگرده واسه ما! آخه چند روز پیش یه پروفایل جعلی درست کردم و تو قسمت Job bank سابقه کار خاصی نذاشتم. چند روز بعد برام ایمیل فرستادن و یه سری کار بهم پیشنهاد دادن که میتونین اینجا ببینید! دستمزد هم مشخص کردن!

از اینها واسه من بالغ بر 20 تایی اومده. از روزی که وارد جاب بنک شدم هر روز یکی حداقل میاد واسم. تحویل نگیرید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    مثل اینکه این Job Bank واقعاً دنبال کار میگرده واسه ما! آخه چند روز پیش یه پروفایل جعلی درست کردم و تو قسمت Job bank سابقه کار خاصی نذاشتم. چند روز بعد برام ایمیل فرستادن و یه سری کار بهم پیشنهاد دادن که میتونین اینجا ببینید! دستمزد هم مشخص کردن!

اینها پیشنهاد کار که نیست. فکر میکنم فقط پروفایل شما رو با این عناوین مچ کرده.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اینها پیشنهاد کار که نیست. فکر میکنم فقط پروفایل شما رو با این عناوین مچ کرده.
    آره منظورم اینه که اینا رو (به طور اتومات) پیشنهاد میده که باهاشون تماس بگیریم. برای شروع بد نیست!!!
    احتمالاً در آینده بخوان بیشتر گسترشش بدن. تو یه لینکی من خونده بودم که در آینده میخوان خیلی روی این Job Bank مانور بدن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام دوستان. تو قسمتی که می خواهیم provinceها و municipalities رو انتخاب بکنیم هر چی بزنیم اشکال نداره مثلا دو تا ایالت انتخاب کنیم با کلی شهر؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tlyh نمایش پست ها
    سلام دوستان. تو قسمتی که می خواهیم provinceها و municipalities رو انتخاب بکنیم هر چی بزنیم اشکال نداره مثلا دو تا ایالت انتخاب کنیم با کلی شهر؟؟؟؟
    سلام. هیچ محدودیتی نداره و میتونین همه رو انتخاب کنید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

با عرض سلام و خسته نباشید

می شه یک نفر درباره نحوه پر کردن فرم LMIA توضیح بده و این که در کدوم رنج باشیم بهتر است low یا high
    ایا کسی هست که بعد از گرفتن جاب افر خودش برای LMIA درخواست داده زیرا این تایید هزینه زیادی داره و بیشتر employer زیر بارش نمی رن
    ایا
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

دوستان به کمک فوری نیاز دارم.امروز یه ایمیل برام اومد که میگفت job bankشما بخاطر اینکه توش فعال نبودی دی اکتیو شده.بعد ی لینک داده واسه دوباره فعال کردنش.وارد لینک که میشم باید اسم و فامیلم و ایمیلم رو وارد کنم.این کار رو که میکنم میگه یکی از ورودی ها با داده های ما نمیخونه.در صورتی که میدونم درسنه همشون.کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟اگه نشه این پروفایل رو ریکاور کرد با توجه به اینکه من واسه pnp of ontario اقدام کردم مشکلی بوجود میاد؟میتونم یه job bank دیگه درست کنم و به پروفایلcic متصل کنم؟خواهش میکنم راهنمایی کنید.مچکرم

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar نمایش پست ها
    دوستان به کمک فوری نیاز دارم.امروز یه ایمیل برام اومد که میگفت job bankشما بخاطر اینکه توش فعال نبودی دی اکتیو شده.بعد ی لینک داده واسه دوباره فعال کردنش.وارد لینک که میشم باید اسم و فامیلم و ایمیلم رو وارد کنم.این کار رو که میکنم میگه یکی از ورودی ها با داده های ما نمیخونه.در صورتی که میدونم درسنه همشون.کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟اگه نشه این پروفایل رو ریکاور کرد با توجه به اینکه من واسه pnp of ontario اقدام کردم مشکلی بوجود میاد؟میتونم یه job bank دیگه درست کنم و به پروفایلcic متصل کنم؟خواهش میکنم راهنمایی کنید.مچکرم
    من اخیرا میخواستم توی جاب بنک رجیستر کنم میگفت مشکل فنی داره و نمیتونید! هر چی سعی میکردم نمیشد تا اینکه browser رو عوض کردم و با firefox رفتم. مشکل حل شد. امیدوارم مشکل شمام با این راه حل بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    من اخیرا میخواستم توی جاب بنک رجیستر کنم میگفت مشکل فنی داره و نمیتونید! هر چی سعی میکردم نمیشد تا اینکه browser رو عوض کردم و با firefox رفتم. مشکل حل شد. امیدوارم مشکل شمام با این راه حل بشه

سلام، من هم همین مشکل رو دارم. browser رو هم عوض کردم. ولی مشکلم حل نشد. الان حدود یک هفته است که همین پیغام رو میده موقع رجیستر کردن. کسی می تونه راهنمایی کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan university , MBA

دوستان آیا کسی تا حالا از طریق این Job Bank به نتیجه ای رسیده؟ بیشتر به نط=ظر میرسه سرکاری باشه آخه وقتی میخوای اپلای کنی برا کارایی که پیشنهاد میده همه کارفرماها نوشتن باید داخل کانادا باشی و سریع بیای سر کار! در حالی پروسه EE حداقل 5-6 ماه طول میکشه! آخه کدوم کارفرما اینهمه منتظر کسی میمونه؟؟؟!!!!!!!!!
    ذره را تا نبود همت عالی حافظ/////طالب چشمه خورشید درخشان نشود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)