صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 108 , از مجموع 108

موضوع: معیارهای انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

پیش فرض پاسخ : معیارهای انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    رفقا من دو تا موقعیت برای دکتری دارم، رشته تحصیلیم مهندسی عمران، لیسانس رو در ایران و ارشد رو در آمریکا بودم. یکی از دانشگاه کلمبیا که جزء Ivy League هستش، توی شهر نیویورک (خود دانشگاه در منهتن قرار داره) ولی رنک مهندسی دانشگاه در رشته من 30 US news که البته خیلی هم بد نیست اما رنک کلی دانشگاه خوب طبیعتاً خیلی بالاست و از طرفی هم موقعیت استثنایی زندگی در نیویورک... زمینه کاری استاد هم 100 درصد با کار ارشدم یکی نیست ولی خوب میشه ربطش داد.
    موقعیت بعدی در دانشگاه Universy of Illinois at Urbana Champaign هست که دانشگاه در شهر خیلی کوچیک و دور افتاده واقع شده اما رنک کلی دانشگاه همیشه تاپ 10 بوده و توی عمران هم رنک 2 آمریکاست. خوب طبیعتاً موقعیت زندگی اینجا کاملاً با نیویورک سیتی متفاوته ولی توی رشته های مهندسی همه این دانشگاه رو می شناسن. استاد هم زمینه کاریش کاملاً هم راستا با رشته من هست.

راهنمایی بفرمایید اگر شما بودید کدوم رو انتخاب می کردید. یکی بحث 4 سال زندگی هست که البته کم نیست ولی یکی هم بحث اینه که بعداً برای کار پیدا کردن کدوم بهتر هست. سپاس
    سلام دوست عزیز. من جای شما بودم، بدون هیچ شکی کلمبیا رو انتخاب می‌کردم. دانشگاه کلمبیا هم رنک بهتری داره و هم حسابی به دانشجوهاش میرسه. خیلی هم انعطاف‌پذیرن. دانشجویی که سال اول با فاند آر ای کار کرده بود، تونست از سال دوم با صحبت با استاد، استادش رو عوض کنه. فردی با رزومه خوب بین دانشگاه مریلند (کالج پارک) و کلمبیا، کلمبیا رو انتخاب کرده بود. آینده کاریش رو هم مطمئن باشین، بدتر از ایلینویز نخواهد بود. موفق باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    رفقا من دو تا موقعیت برای دکتری دارم، رشته تحصیلیم مهندسی عمران، لیسانس رو در ایران و ارشد رو در آمریکا بودم. یکی از دانشگاه کلمبیا که جزء Ivy League هستش، توی شهر نیویورک (خود دانشگاه در منهتن قرار داره) ولی رنک مهندسی دانشگاه در رشته من 30 US news که البته خیلی هم بد نیست اما رنک کلی دانشگاه خوب طبیعتاً خیلی بالاست و از طرفی هم موقعیت استثنایی زندگی در نیویورک... زمینه کاری استاد هم 100 درصد با کار ارشدم یکی نیست ولی خوب میشه ربطش داد.
    موقعیت بعدی در دانشگاه Universy of Illinois at Urbana Champaign هست که دانشگاه در شهر خیلی کوچیک و دور افتاده واقع شده اما رنک کلی دانشگاه همیشه تاپ 10 بوده و توی عمران هم رنک 2 آمریکاست. خوب طبیعتاً موقعیت زندگی اینجا کاملاً با نیویورک سیتی متفاوته ولی توی رشته های مهندسی همه این دانشگاه رو می شناسن. استاد هم زمینه کاریش کاملاً هم راستا با رشته من هست.

راهنمایی بفرمایید اگر شما بودید کدوم رو انتخاب می کردید. یکی بحث 4 سال زندگی هست که البته کم نیست ولی یکی هم بحث اینه که بعداً برای کار پیدا کردن کدوم بهتر هست. سپاس
    دوستان دیگر عموما کلمبیا را پیشنهاد کردند ولی من شخصا ایلینوی رو انتخاب میکردم بخاطر شهرت و اعتبار بسیار بالایش در رشته های مهندسی (بمراتب بالاتر از کلمبیا) که بعدا برای کار خیلی بدردتون میخوره. یک فاکتور خیلی مهم دیگر هم همانطور که دوستمان kran گفتند خود استاد است که اعتبارو کانکشن هایش چه جوری است و شخصیتش قابل تحمل است یا نه.
    در مورد زندگی دانشجویی در شهری مثل نیویورک البته به سلیقه افراد بستگی داره ولی بنظر من آنقدر ها هم در زمینه کاریابی آینده مهم نیست ضمن اینکه اوربانا-شامپین کمتر از دو ساعت از شیکاگو فاصله داره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

سلام.میتونید از 4icu.org اطلاعات خوبی در موردش به دست بیارید

Junior Member

سلام دوستان..لطفا کمک کنید..این لیست شرایط من هست..چطور میتونم دقیق تر بفهمم که کجا و کدوم دانشگاه ها برای ادامه تحصیلم مناسب تره..مخصوصا با توجه به اینکه بخوام بعدش دنبال کار باشم

-1
    کارشناسی دانشگاه گیلان+ مهندسی معماری + 16.61
    ۲- کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات+ معماری + 18.50
    ۳- تافل : تا بحال امتحان ندادم نمیدونم ----- آیلتس : میتونم هر 4 اسکیل رو 7 بیارم سابقه اورال 6 دارم
    ۴- نمره GRE : امتحان ندادم نمیدونم --------در کل زبانم خوبه میدونم ک حداقل های مد نظر رو میتونم بیارم...البته میدونم که نمره دقیق روی رنک دانشگاه انتخابی و کمک دوستان اثر میذاره
    ۵- 3 مقاله مجله علمی ترویجی / 2 مقاله کنفرانسی بین المللی / 1 مقاله کنفرانس ملی
    ۶- سابقه - از سال 88 مشغول به کارم.
    -
    سابقه کار به عنوان معمار تو مهندسین مشاور
    -
    تدریس نرم افزارهای تخصصی
    -
    طراحی پروژه های معماری
    -
    برنده چندین مسابقه معماری گروهی و تیمی
    -
    ساله پروانه اشتغال طرح و نظارت و اجرا دارم
    -
    سال سابقه بیمه دارم(نمیدونم ربطی داره یا نه(
    -
    از سال 90 تو دانشگاه ها گروه معماری تدریس میکنم
    -
    طرح پژوهشی سازمانی کار کزدم(گروهی)

۷- دانشگاههای رنک : --- اطلاع ندارم لطفا کمک کنید.--- برای دکتری میخوام اقدام کنم رشته مدیریت پروژه علاقه دارم...Building Technology یا Construction Management ..سرچ کردم چند دانشگاه مثل MIT و Georgia Tech University وMichigan university رو پیدا کردم که دارن این رشته رو

8-
    نیم سال پاییز 2018 . فاند نیاز دارم....
    9-
    آشنایی با زبان آلمانی در حد محاوره روزمره

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط samar نمایش پست ها
    سلام دوستان..لطفا کمک کنید..این لیست شرایط من هست..چطور میتونم دقیق تر بفهمم که کجا و کدوم دانشگاه ها برای ادامه تحصیلم مناسب تره..مخصوصا با توجه به اینکه بخوام بعدش دنبال کار باشم

-1
    ۳- تافل : تا بحال امتحان ندادم نمیدونم ----- آیلتس : میتونم هر 4 اسکیل رو 7 بیارم سابقه اورال 6 دارم
    ۴- نمره GRE : امتحان ندادم نمیدونم --------در کل زبانم خوبه میدونم ک حداقل های مد نظر رو میتونم بیارم...البته میدونم که نمره دقیق روی رنک دانشگاه انتخابی و کمک دوستان اثر میذاره
    -
    -
    تدریس نرم افزارهای تخصصی
    -
    طراحی پروژه های معماری
    -
    -
    -
    -
    -

۷- دانشگاههای رنک : --- اطلاع ندارم لطفا کمک کنید.--- برای دکتری میخوام اقدام کنم رشته مدیریت پروژه علاقه دارم...Building Technology یا Construction Management ..سرچ کردم چند دانشگاه مثل MIT و Georgia Tech University وMichigan university رو پیدا کردم که دارن این رشته رو

8-
    9-
    چیزی خوبی که تو رزومه شماست سابقه کارتونه و معدلتون .سابقه پژوهشی تون هم بد نیست .اون رشته هایی رو که میگن من اطلاع ندارم چون من خودم شهرسازی هستم.اما MIT خواب و خیاله چون برای دانشگاه های تاپ باید رزومه ات 3 برابر این قوی باشه.ولی برای شما هلند خیلی خوبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    چیزی خوبی که تو رزومه شماست سابقه کارتونه و معدلتون .سابقه پژوهشی تون هم بد نیست .اون رشته هایی رو که میگن من اطلاع ندارم چون من خودم شهرسازی هستم.اما MIT خواب و خیاله چون برای دانشگاه های تاپ باید رزومه ات 3 برابر این قوی باشه.ولی برای شما هلند خیلی خوبه
    خیلی ممنون که پاسخ دادید
    من دو تا از دوستانم چند سال پیش برای ارشد معماری رفتند دلفت هلند.هر دو معمار بودند ...هیچکدوم نتونستند کارپیدا کنند.یکی تغییر رشته داد اون یکی هم داره دکتری میخونه...با ابن سابقه ک دیدم از اون ها خیلی علاقه ندارم ....موضوع کار هم خیلی مهمه...

نقل قول نوشته اصلی توسط samar نمایش پست ها

-1
    -
    -
    تدریس نرم افزارهای تخصصی
    -
    طراحی پروژه های معماری
    -
    -
    -
    -
    -

8-
    9-
    دانشگاههای آمريکا به دانشجويان يک رشته خدمات مانند دفاتر دانشجويان خارجی، برنامه های آشنا سازی دانشگاه،
    خدمات مشاوره، خدمات کمکهای حقوقی، دفاتر مسکن، طرحهای غذايی گوناگون، مراکز بهداشتی، تسهيلات تدريس
    فردی، برنامه های انگليسی به عنوان زبان دوم، آزمايشگاههای نوشتاری، و مشاوره شغلی ارائه می دهند. برای پيدا
    کردن خدماتی که با نيازهای ويژه شما مطابقت داشته باشند، اين تسهيلات را در دانشگاهها مقايسه کنيد.

سلام بر دوستان. نظر دوستان در موزد دانشگاه ویرجینیا تک در رشته مهندسی برق چجوریه؟ آیا گزینه ی برای دکتری و بعد پیدا کردن کار هست؟ در مقایسه با UC Irvine گزینه ی بهتری محسوب میشه؟ ممنون

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)