صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 108

موضوع: معیارهای انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : چگونگی انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط nanostar نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه نهران با معدل 17.8 هستم . فصد دارم در مقطع دکتری در بکی از دانشگاه های خوب آمریکا در گرایش سازه (بتنی) در ارتباط با طراحی مخارن اب ادامه تحصیل بدم.
    می خواستم اگر دوستانی در این مورد اطلاعاتی دارند مرا راهنمایی کنند.
    در ضمن چطور می توان اساتیدی که تو این زمینه تخصصی بخصوص فعالیت دارند در دانشگاه های مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا را پیدا کرد؟؟؟
    با وبگردی تو سایت دانشگاهها و ارتباط مستقیم با استاد دیگه معلومه
    تا زبان ندین نمیشه هیچ نظری داد
    قرمز باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط karzan نمایش پست ها
    با سلام.
    من ترم آخر كارشناسي مهندسی صنایع دانشگاه دولتی هستم و تا الان معدلم 13.67 بوده و دارم واسه تافل و GRE می خونم براي پذيرش مستر و فکر کنم بتونم نمره بالا بیارم. به نظر شما من با این معدل پایین برای دانشگاه های با سطح متوسط رو به بالای أمريكا و به خصوص دانشگاه های خوبشون که یه مینیمم واسه معدل گذاشتن، امكانش هست apply کنم؟ منظورم ابنه كه application fee به هدر نميره ؟
    مینیموم یعنی مینیموم
    زیر اون باشه بی خیال
    مگر رزومه فوق العاده قوی جی اری ای بالا تافل بالا و مقاله اگه شد
    البته شما که میگی اپلیکیشن فی هدر میره احتمالا بدون فاند هم نمیتونی بری درسته؟پس تلاش کن خیلی که به هدفت برسی چون مستر فاندش کمه هر چند من خودم بر این باور نیستم
    قرمز باشی

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان بی زحمت یه راهنمایی بدین
    من از دو دانشگاه فاند گرفتم... یکی University of Arizona که بهم حدود 30000 میدن و $10000 باید با خودم ببرم واسه کمکی خرج زندگیم و یکی دیگه University of Idaho که 45000 تا میده که حدوده 5000 تا زیادم میارم.
    میخواستم که با توجه به رنک دانشگاهها و اعتبارشون تو دنیا - 120 و 160 - و شرایط زندگیشون که یکی تو صحرای آریزونا و یکی تو دامنه کوه و جای سرسبزه کدوم یکی بهتره در حالت کلی؟

ممنون پیش پیش

سلام.
    من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار (کارشناسی)دانشگاه علمی کاربردی با معدل 14.64 و کاردانی هم دانشگاه دولتی با همین حدود معدل بودم (تو درس خوندن متوسط بودم).
    نزدیک 4 ساله که تو یکی از ارگانهای دولتی (در زمینه رشته تحصیلی ام و در مورد دیتابیس خوب کار کردم و همچنین برنامه نویسی ) بصورت قراردادی مشغول به کار هستم . تازه شروع کردم به کلاسهای زبان میرم و استاد زبانم میگه 2 سال باید بیای .دنبال نوشتن مقاله تو زمینه تحصیلی ام هستم . مجرد هستم و سنم 26 و پایان خدمتم بخاطر جبهه پدرم بوده .میخوام برنامه ریزی کنم برای 2 ساله دیگه و تحصیل تو کشور امریکا بعدشم موندن.
    از کجا باید شروع کنم و چطور باید برنامه ریزی کنم (من هیچ اطلاعاتی ندارم)؟
    آیا پایان خدمتم برای من مشکلی بوجود نمیاره ؟
    آیا شانسی برای پدیرش دارم ؟ پذیرش با کمک هزینه تحصیلی چطوریه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3en0101 نمایش پست ها
    سلام.
    من فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار (کارشناسی)دانشگاه علمی کاربردی با معدل 14.64 و کاردانی هم دانشگاه دولتی با همین حدود معدل بودم (تو درس خوندن متوسط بودم).
    نزدیک 4 ساله که تو یکی از ارگانهای دولتی (در زمینه رشته تحصیلی ام و در مورد دیتابیس خوب کار کردم و همچنین برنامه نویسی ) بصورت قراردادی مشغول به کار هستم . تازه شروع کردم به کلاسهای زبان میرم و استاد زبانم میگه 2 سال باید بیای .دنبال نوشتن مقاله تو زمینه تحصیلی ام هستم . مجرد هستم و سنم 26 و پایان خدمتم بخاطر جبهه پدرم بوده .میخوام برنامه ریزی کنم برای 2 ساله دیگه و تحصیل تو کشور امریکا بعدشم موندن.
    از کجا باید شروع کنم و چطور باید برنامه ریزی کنم (من هیچ اطلاعاتی ندارم)؟
    آیا پایان خدمتم برای من مشکلی بوجود نمیاره ؟
    آیا شانسی برای پدیرش دارم ؟ پذیرش با کمک هزینه تحصیلی چطوریه ؟
    سلام. شما ابتدا باید حداقل 1 سال زبان بخونی. دلیل اینکه این را می گم اینه که شما وقتی زبانت خوب نباشه نمی تونی اطلاعات خوبی به دست بیاری از طریق سایت دانشگاه ها. بعد شروع کنی در مورد دانشگاه های مختلف آمریکا از روش های مختلف مثل ویکیپدیا و سایت های رتبه دهی و سایت خود دانشگاه ها تحقیق کنی. اینطوری دیدگاه خوبی در مورد اون دانشگاه ها، پذیرش دانشجو تو اون ها و موارد دیگه پیدا می کنی.
    تا اینجا یک سری دانشگاه پیدا کردی که نظرت را جلب کردند و حالا در مورد رشته ی تحصیلی مورد علاقه ات در اون دانشگاه ها تحقیق می کنی. ممکنه متوجه بشی یه دانشگاه تو رشته ی شما خیلی ضعیفه ولی تو یه رشته ی دیگه خیلی قویه. در نهایت به یک جمع بندی می رسی و یک سری دانشگاه را انتخاب می کنی برای Apply کردن و ادامه تحصیل.

این یه روش کلی بود و ممکنه شما به روش های دیگه ای اطلاعات مورد نیازت را پیدا کنی.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    برای دوره های 1 ساله فوق لیسانس در آمریکا ،در سایت دانشگا ه ها چطور بفهمم این دوره ها رو دارند یا نه؟ و ایا این دوره ها هم gre میخواهد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط خاطره نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    برای دوره های 1 ساله فوق لیسانس در آمریکا ،در سایت دانشگا ه ها چطور بفهمم این دوره ها رو دارند یا نه؟ و ایا این دوره ها هم gre میخواهد؟
    اگه اشتباه نکنم منظور شما دوره های Professional Certificate یه دوره هایی شبیه این هست که باید سایت دانشگاه های مختلف را چک کنید ببینید این دوره ها را دارند یا نه. ممکنه برای یک رشته داشته باشند و برای یک رشته نداشته باشند. راه بهتر هم چک کردن دپارتمان رشته ی مورد علاقه ی شما هست که معمولا با جزیات بیش تری به این موضوع پرداخته.

ممنون از دوستانی که جواب دادند.
    پایان خذمتم مشکلی رو برام بوجود نمیاره ؟
    اگر ارشد رو از اینجا بگیرم بهتر نیست چون من شنیدم واسه دکترا بهتر قبول میکنن ؟
    یا اینکه دنبال رزومه جمع کردم باشم و کارای پژوهشی انجام بدم ؟
    ببخشید که سوالاتم سطح پایینه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3en0101 نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که جواب دادند.
    پایان خذمتم مشکلی رو برام بوجود نمیاره ؟
    اگر ارشد رو از اینجا بگیرم بهتر نیست چون من شنیدم واسه دکترا بهتر قبول میکنن ؟
    یا اینکه دنبال رزومه جمع کردم باشم و کارای پژوهشی انجام بدم ؟
    ببخشید که سوالاتم سطح پایینه ؟
    1- خیر مشکلی درست نمی کنه.
    2- ارشد را اونجا بگیرید بهتره
    3- هر دوش اولویت دارن. اگه نه رزومه داشته باشید نه کار پژوهشی احتمال پذیرش از جاهای خوب کم تر می شه ولی اگه یک کدوم را داشته باشید احتمال پذیرش بیش تر می شه، مخصوصا کار پژوهشی.

من رشتم زیست شناسی ژنتیک بوده

فارغ التحصیل 84

معدل 15.07

لیسانس

مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک

با این شرایط میشه فوق لیسانس ژنتیک پزشکی ( انسانی ) پذیرش گرفت؟ هزینه هاش تو چه رنجیه؟ تو چه رنج رنکینگی میشه اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)