صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 108

موضوع: معیارهای انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

پیش فرض پاسخ : چگونگی انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

من رشتم زیست شناسی ژنتیک بوده،فارغ التحصیل 84،معدل 15.07،لیسانس،مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک

با این شرایط میشه فوق لیسانس ژنتیک پزشکی ( انسانی ) پذیرش گرفت؟ تو چه رنج رنکینگی میشه اقدام کرد؟ هزینه هاش تو چه رنجیه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    من رشتم زیست شناسی ژنتیک بوده،فارغ التحصیل 84،معدل 15.07،لیسانس،مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک

با این شرایط میشه فوق لیسانس ژنتیک پزشکی ( انسانی ) پذیرش گرفت؟ تو چه رنج رنکینگی میشه اقدام کرد؟ هزینه هاش تو چه رنجیه؟
    پذیرش گرفتن تو رشته های وابسته به پزشکی برای International ها خیلی سخته و بعضا نا ممکن. بهتره چند دانشگاه رو انتخاب کنید و تماس بگیرید ببینید پذیرش International دارند یا نه.
    نوع انتخاب دانشگاه هم بسته به رزومه خودتون داره، باید ببنید کدوم دانشگاه به رزومه شما میخوره و از کجا میتونید بورسیه بگیرید.

Junior Member Xphinix آواتار ها

سلام به دوستان. کسی راجع به Baylore university اطلاعی داره؟ برای PHD برق-مخابرات بدرد میخوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdina نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری رشته مهندسی عمران آب Water Resources Engineering در آمریکا یا کانادا رو دارم
    متاسفانه با وجود نمره های خوب زبان، رکاماندیشن ها و سابقه کارم، معدل خوبی ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنین و نظراتتونو بگین در مورد شرایطم.
    دنبال دانشگاهی هستم که معتبر باشه و بعدا بتونم با مدرکم کارو درآمد داشته باشم.

- کارشناسی : دانشگاه فردوسی مشهد + مهندسی آب + 12.72
    2- کارشناسی ارشد: دانشگاه فردوسی مشهد + مهندسی عمران آب + 14.32
    3-مدرک زبان : آیلتس 7.0
    5- مقالات: چند مقاله داخلی کنفرانسی + یک مقاله علمی پژوهشی داخلی + دو مقاله ISI
    6-سابقه کار: سه سال سابقه کار به عنوان مدیر پروژه های طراحی در شرکت مهندسی مشاور رتبه یک کشوری (تاسیسات آب و فاضلاب)
    + انجام تحقیقات مشترک میدانی با شرکت های آب و فاضلاب و دریافت مدارک مبنی بر انجام بسیار خوب کار تحقیقاتی
    7- دانشگاه مورد نظر: دانشگاه همراه با فاند

8- سایر موارد : دو رکاماندیشن از (استاد) و (دانشیار)
    رکاماندیشن از شرکت مهندسین مشاور رتبه یک کشوری مبنی بر کیفیت بالای مدیریت و طراحی های پروژه ها
    سابقه یک سال تدریس دروس تخصصی مهندسی عمران آب (هیدرولیک و سازه های آبی) برای مقطع کارشناسی
    کسب نمره 19 در پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و 19.5 در سمینار کارشناسی ارشد
    گواهی مدیریت و طراحی پروژه های مختلف انتقال آب (کاملا مرتبط به رشته تحصیلی)
    مسلط به نرم افزارهای مختلف تخصصی در رشته مهندسی عمران آب
    من هم رشته ی شما نیستم و نمی تونم دقیق راهنماییتون کنم ولی به نظر من شانس شما برای فاند گرفتن از دانشگاه های متوسط و خوب آمریکا زیاده با توجه به اینکه سابقه ی کار خوب و مرتبط با رشته اتون دارید. توصیه می کنم در درجه ی اول با استادها مکاتبه کنید تا بتونید نتیجه ی خوبی بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط combustion نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، اگه ممکنه بنده رو هم راهنمایی بفرمائید
    می خواستم ببینم بنده تو مقطع دکتری احتمال اکسپت شدنم تو چه رنکی از دانشگاههای امریکا هستش و تقریبا با چه فاندی؟ (رشته مکانیک زمینه احتراق)
    معدل راهنمایی=19.2
    معدل دیپلم=18.21 از دبیرستان نمونه دولتی (3مقاله دانش آموزی در سطح ملی)
    لیسانس از دانشگاه آزاد تبریز، معدل 18.05 (فارغ التحصیل رتبه اول) اتمام در 7 ترم
    فوق لیسانس از دانشگاه علم و صنعت، معدل 16.52 (فارغ التحصیل ممتاز)
    معدل پژوهشی ارشد=20
    2 مقاله ISI اکسپت شده.
    6 مقاله ISI سابمیت شده.
    4 مقاله کنفرانس بین المللی.
    4 مقاله کنفرانس داخلی.
    3 ریکامندیشن خوب از اساتید.
    هنوز نمره زبان ندارم ولی تا سه ماه مشخص میشه.
    معدل راهنمایی و دبیرستان را کاملا فراموش کنید؛ اصلا برای اون ها مهم نیست. با توجه به وضعیت خیلی خوبی که دارید به نظر من شانس پذیرش شما از دانشگاه های رنک 100 و کم تر تو آمریکا خیلی زیاده ولی همه ی تخم مرغ هاتون را توی یک سبد نچینید. مکاتبه با استاد ها هم خیلی می تونه برای شما مهم باشه با توجه به اینکه مقاله های بین المللی در کنفرانس/ژورنال های معتبر دارید.

Junior Member

سلام
    من می خواستم بدونم که فرق phd by research و phd by course دقیقا چیه؟ یعنی از نظر پذیرش گرفتن ،درس خوندن تو دانشگاه و کار کردن بعد از فارغ التحصیلی . ممنون میشم اگه کسی میدونه کمکم کنه .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط helyaef نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم بدونم که فرق phd by research و phd by course دقیقا چیه؟ یعنی از نظر پذیرش گرفتن ،درس خوندن تو دانشگاه و کار کردن بعد از فارغ التحصیلی . ممنون میشم اگه کسی میدونه کمکم کنه .
    PhD با درس خالی که نمیشه. حتما هم درس داره هم ریسرچ، نه؟ من مستربا course و مستر با research دیدم ولی phd همیشه research رو داره.

Junior Member

من که رشتم برق کنترل هست اصلا زمینه کنترل ندیدم توی کارهای تحقیقاتیشون. همه مخابرات و پردازش سیگنال و قدرت بودن. چطور میتونم دانشگاه هایی پیدا کنم که مرتبط با کنترل هم کار میکنن؟
    تا الان 40 تا دانشگاهو چک کردم. با رنکینگ 504-50 !
    لطفا راهنمایی کنید. بین این همه دانشگاه خیلی سخت میشه تصمیم گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mlix
    من که رشتم برق کنترل هست اصلا زمینه کنترل ندیدم توی کارهای تحقیقاتیشون. همه مخابرات و پردازش سیگنال و قدرت بودن. چطور میتونم دانشگاه هایی پیدا کنم که مرتبط با کنترل هم کار میکنن؟
    شما باید اول با چیز هایی مثل معدل، نمره های زبان، تعداد مقاله و کارهای تحقیقاتی ای که کردید، جاهایی که مرتبط با رشته تون بوده و توش کار کردید و موارد اینچنینی را اینجا بنویسی تا بچه ها بتونند به صورت تقریبی راهنماییتون کنند که احتمال پذیرشتون تو چه بازه ای از رتبه ی دانشگاه ها بیش تره ولی این و بدونید که همه چیز همینی که بچه ها اینجا می گن نیست و ممکنه شما بتونید دانشگاه های خیلی بالا برید و یا حتی برعکسش، دانشگاه های خیلی پایین!
    در نهایت همه چیز به خودتون بستگی داره و علاقه اتون و توانایی هاتون. غیر ممکنه استادی که کار مورد علاقه ی شما یا کاری نزدیکش را می کنه تو این همه دانشگاه پیدا نشه.

سلام
    من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه باهنر معدل 13 و فوق لیسانس MBA از دانشگاه تهران معدل 17.5 نمره تافل 101 و gre v:151 q:165 aw:4.5 یه مقاله isi هم دارم و دو سال سابقه کار به نظرتون واسه آمریکا و کانادا دانشگاه با چه رنکی اپلای کنم که شانسم واسه فول فاند گرفتن واسه phd مدیریت برا بالا؟

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

نقل قول نوشته اصلی توسط mlix نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم رشته شما هستم. برای کنترل باید خیلی صبور باشید! من هم دانشکده های برق و هم مکانیک و هوافضا را می گشتم. بعضی دانشگاه های هم دانشکده های دیگه ای دارن مثل systems Engineering که استادای کنترلی اونجان. اما اکثرا dual position هستن و مثلا هم تو گوره کنترل برق هستن هم مکانیک هم سیستم. بیشتر از دانشکده برق توی دانشکده مکانیک استادای مرتبط می تونید پیدا کنید. بعضی موارد هست که گروهی به اسم گروه کنترل بین ریسرچ گروپ ها نمی بینید. یا عناونین دیگه دارن مثل Robotic . بهترین کار اینه که صفحه اساتید رو تک به تک باز کنید و research interest های هر استاد رو جداگانه ببینید. خیلی طاقت فرساست اما چاره ای نیست
    گاه آن چه ما را به حقیقت می رساند، خود از آن عاری است...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)