صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 108

موضوع: معیارهای انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چگونگی انتخاب دانشگاه مناسب برای ادامه تحصیل در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    من رشتم زیست شناسی ژنتیک بوده،فارغ التحصیل 84،معدل 15.07،لیسانس،مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک

با این شرایط میشه فوق لیسانس ژنتیک پزشکی ( انسانی ) پذیرش گرفت؟ تو چه رنج رنکینگی میشه اقدام کرد؟ هزینه هاش تو چه رنجیه؟
    پذیرش گرفتن تو رشته های وابسته به پزشکی برای International ها خیلی سخته و بعضا نا ممکن. بهتره چند دانشگاه رو انتخاب کنید و تماس بگیرید ببینید پذیرش International دارند یا نه.
    نوع انتخاب دانشگاه هم بسته به رزومه خودتون داره، باید ببنید کدوم دانشگاه به رزومه شما میخوره و از کجا میتونید بورسیه بگیرید.

Junior Member Xphinix آواتار ها

سلام به دوستان. کسی راجع به Baylore university اطلاعی داره؟ برای PHD برق-مخابرات بدرد میخوره؟

من رشتم زیست شناسی ژنتیک بوده

فارغ التحصیل 84

معدل 15.07

لیسانس

مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک

با این شرایط میشه فوق لیسانس ژنتیک پزشکی ( انسانی ) پذیرش گرفت؟ هزینه هاش تو چه رنجیه؟ تو چه رنج رنکینگی میشه اقدام کرد؟

Junior Member

من که رشتم برق کنترل هست اصلا زمینه کنترل ندیدم توی کارهای تحقیقاتیشون. همه مخابرات و پردازش سیگنال و قدرت بودن. چطور میتونم دانشگاه هایی پیدا کنم که مرتبط با کنترل هم کار میکنن؟
    تا الان 40 تا دانشگاهو چک کردم. با رنکینگ 504-50 !
    لطفا راهنمایی کنید. بین این همه دانشگاه خیلی سخت میشه تصمیم گرفت.

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

نقل قول نوشته اصلی توسط mlix نمایش پست ها
    من که رشتم برق کنترل هست اصلا زمینه کنترل ندیدم توی کارهای تحقیقاتیشون. همه مخابرات و پردازش سیگنال و قدرت بودن. چطور میتونم دانشگاه هایی پیدا کنم که مرتبط با کنترل هم کار میکنن؟
    دوست عزیز من هم رشته شما هستم. برای کنترل باید خیلی صبور باشید! من هم دانشکده های برق و هم مکانیک و هوافضا را می گشتم. بعضی دانشگاه های هم دانشکده های دیگه ای دارن مثل systems Engineering که استادای کنترلی اونجان. اما اکثرا dual position هستن و مثلا هم تو گوره کنترل برق هستن هم مکانیک هم سیستم. بیشتر از دانشکده برق توی دانشکده مکانیک استادای مرتبط می تونید پیدا کنید. بعضی موارد هست که گروهی به اسم گروه کنترل بین ریسرچ گروپ ها نمی بینید. یا عناونین دیگه دارن مثل Robotic . بهترین کار اینه که صفحه اساتید رو تک به تک باز کنید و research interest های هر استاد رو جداگانه ببینید. خیلی طاقت فرساست اما چاره ای نیست
    گاه آن چه ما را به حقیقت می رساند، خود از آن عاری است...

نقل قول نوشته اصلی توسط mlix
    شما باید اول با چیز هایی مثل معدل، نمره های زبان، تعداد مقاله و کارهای تحقیقاتی ای که کردید، جاهایی که مرتبط با رشته تون بوده و توش کار کردید و موارد اینچنینی را اینجا بنویسی تا بچه ها بتونند به صورت تقریبی راهنماییتون کنند که احتمال پذیرشتون تو چه بازه ای از رتبه ی دانشگاه ها بیش تره ولی این و بدونید که همه چیز همینی که بچه ها اینجا می گن نیست و ممکنه شما بتونید دانشگاه های خیلی بالا برید و یا حتی برعکسش، دانشگاه های خیلی پایین!
    در نهایت همه چیز به خودتون بستگی داره و علاقه اتون و توانایی هاتون. غیر ممکنه استادی که کار مورد علاقه ی شما یا کاری نزدیکش را می کنه تو این همه دانشگاه پیدا نشه.

سلام
    من لیسانس مکانیک دارم از دانشگاه باهنر معدل 13 و فوق لیسانس MBA از دانشگاه تهران معدل 17.5 نمره تافل 101 و gre v:151 q:165 aw:4.5 یه مقاله isi هم دارم و دو سال سابقه کار به نظرتون واسه آمریکا و کانادا دانشگاه با چه رنکی اپلای کنم که شانسم واسه فول فاند گرفتن واسه phd مدیریت برا بالا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. - K.N.Toosi Univ of Tech

با سلام به همه دوستان
    سوالی داشتم که البته جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم.
    توی وبسایت دانشگاه های ایالتی کالیفرنیا (CSU)، تحصیلات به دو دسته undergrad و grad تقسیم شده بود که تو بخش مروبط به grad، پیش نیازهای مربوط به پذیرش نوشته شده بود اما مشخص نشده بود که این تحصیلات مستر یا دکتری هست ! سوال من اینه که آیا منظورشون دکتری هست یا اینکه شاید اصلا دکتری ندارن و مستر میگیرن فقط ؟! ( مثلا توی یکی از این دانشگاه ها طول مدت دوره 2 سال بود که نشون میداد مستر هست اما بقیه چی؟ )

ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط teymur_saif نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    سوالی داشتم که البته جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردنش پیدا نکردم.
    توی وبسایت دانشگاه های ایالتی کالیفرنیا (CSU)، تحصیلات به دو دسته undergrad و grad تقسیم شده بود که تو بخش مروبط به grad، پیش نیازهای مربوط به پذیرش نوشته شده بود اما مشخص نشده بود که این تحصیلات مستر یا دکتری هست ! سوال من اینه که آیا منظورشون دکتری هست یا اینکه شاید اصلا دکتری ندارن و مستر میگیرن فقط ؟! ( مثلا توی یکی از این دانشگاه ها طول مدت دوره 2 سال بود که نشون میداد مستر هست اما بقیه چی؟ )

ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه ...

اونا نیازهای کلیِ دانشگاه هست برای دانشجوهایی که می خوان ارشد یا دکتری بخونند. یعنی اگه شما یکی از اون موارد خواسته شده را نداشته باشید ولی یک استاد توی یک دپارتمان بهتون قول فاند و پذیرش داده باشه ممکنه دانشگاه بهتون پذیرش نده. تو سایت هر دپارتمان نیازهای اون دپارتمان برای دانشجوهای ارشد یا دکترا، هر کدوم را که اون دپارتمان داشته باشه و شاید هم هر دو، نوشته شده. به طور کلی نیازهای دپارتمان ها هم سطح و بالا تر از نیازهای دانشگاه هست ولی استثنا هم پیش میاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Eastern Finland

با سلام
    در حال حاضر در اروپا مشغول به تحصیلم و میخوام برای Phd دانشگاه های امریکا رو هم امتحان کنم. هنوز کار پایان نامم تموم نشده میخواستم بدونم از چه زمانی بهتره مکاتبه با اساتید برای Phd رو شروع کنم؟
    سوال بعد اینکه من تو چندتا از سایت های دانشگاه خوندم اگر تحصیل به زبان انگلیسی بوده باشه نیاز به Toefl, IELTS نداره ایا در خصوص همه دانشگاه ها صدق میکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)