نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز ممکنه بگین تو اروپا کدام کشورها هستند که اگر زبانشون رو بلد باشیم می تونیم با هزینه کم (یا به عبارتی خیلی ازین سالی 40 میلیون کمتر)،پزشکی بخونیم؟من فقط در مورد فرانسه این رو شنیدم که اون هم می گن امتحان ورودیش فقط دو بار امکان شرکت درش هست و ریسکش بالاس..اما کشورهای دیگری هم هستند در اروپا این امکانو داشته باشن؟ممنون می شم راهنمایی کنید..درضمن من لیسانس دارم در ایران (مهندسی)..آیا می تون فاند بگیرم ازشون با لیسانسم یا کلا اهمیتی براشون نداره لیسانس های غیر مرتبط؟؟
    در مورد مجارستان هم من شنیدم از نظر اعتبار مدرکش شبهه زیادی هست (البته من مطمئن نیستم)..بازهم ممنون می شم راهنماییم کنید.
    کسی در این رابطه اطلاعاتی نداره؟؟
    درضمن من در پستهای این بخش دیدم مدام گفته شده که برای گرفتن پذیرش پزشکی با دیپلم از کانادا و آمریکا غیر ممکنه (آیا این غیر ممکنه برای international هست یا مهاجرین هم شامل می شه؟؟)..
    می خواستم بدونم کسی که اقامت دائم در کانادا (کبک) رو هم بگیره آیا چنین امکانی واسش نیست یا می تونه راحت پذیرش پزشکی بگیره؟؟در این حالت بهتره لیسانس علوم پایه رو در همون کبک گرفت و امکانش هست؟ یا اینکه تا کارهای اقامت جور می شه در ایران بگیرم؟(از نظر اعتبار فرقی نداره؟)ممنون می شم راهنماییم کنید یا دوستانی که در کبک هستند خصوصا اطلاعاتی به من بدهند تا بتونم زودتر تصمیم بگیرم.
    ویرایش توسط moonlight : April 6th, 2011 در ساعت 12:34 PM