صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

سلام وكسي ميدونه چه جوري مي شه يا ديپلم تجربي با معدل 19.5 براي پزشكي پذيرش گرفت؟

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

سلام

بستگی به کشوری داره که میخوای اقدام کنی
    ولی همشون مدرک زبان میخوان
    اگر میخوای اروپا بری باید IELTS با نمره خوب داشته باشی. (معمولا 6 به بالا خوبه)
    خیلی از کشورها دانشجوی خارجی قبول نمیکنن، برای بعضی ها هم (مثل آلمان) باید اول در رشته پزشکی در یکی از دانشگاههای ایران پذیرفته بشی و بعد میتونی اپلای کنی و پذیرش بگیری.
    باقی کشورها هم میتونی مستقیم اقدام کنی(مثل انگلیس، مالزی، هند و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa نمایش پست ها
    سلام

خیلی از کشورها دانشجوی خارجی قبول نمیکنن، برای بعضی ها هم (مثل آلمان) باید اول در رشته پزشکی در یکی از دانشگاههای ایران پذیرفته بشی و بعد میتونی اپلای کنی و پذیرش بگیری.
    سلام..اگر کسی در دانشگاه آزاد پزشکی قبول شه هم می تونه واسه آلمان اقدام کنه و پذیرش بگیره؟؟فاند هم می دن؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

تا اونجایی که من اطلاع دارم آلمان دانشگاه آزاد ایران رو قبول نداره یعنی واسه اینکه شما بخواهید از یک دانشگاه معتبر در آلمان پذیرش بگیرید یکی از شرایطش پذیرفته شدن در کنکور سراسری ایرانه (حتی پیام نور) یا باید دانشگاه آزاد رو تموم کرده باشید یعنی لیسانس دانشگاه آزاد در آلمان برابر یک کسی است که در کنکور سراسری پذیرفته شده است حتی اگر واحدی هم پاس نکرده باشه .

ولی من سال گذشته جایی میخوندم که دانشگاه آزاد مدارکی رو به سفارت آلمان ارایه کردن که کیفیت آزاد هم مثل دولتی بالاست تا این محدودیت برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد بر داشته بشه ولی نمیدونم پذیرفته شد یا خیر.
    شاید بتونید از موسسه DAAD در تهران(شنیدم که تعطیلش کردن شاید دوباره باز شده باشه) یا حتی بخش فرهنگی سفارت آلمان پیگیری کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_1986 نمایش پست ها
    سلام..اگر کسی در دانشگاه آزاد پزشکی قبول شه هم می تونه واسه آلمان اقدام کنه و پذیرش بگیره؟؟فاند هم می دن؟
    ممنون.
    ویرایش توسط Royal2009 : March 13th, 2010 در ساعت 02:35 PM
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم آلمان دانشگاه آزاد ایران رو قبول نداره یعنی واسه اینکه شما بخواهید از یک دانشگاه معتبر در آلمان پذیرش بگیرید یکی از شرایطش پذیرفته شدن در کنکور سراسری ایرانه (حتی پیام نور) یا باید دانشگاه آزاد رو تموم کرده باشید یعنی لیسانس دانشگاه آزاد در آلمان برابر یک کسی است که در کنکور سراسری پذیرفته شده است حتی اگر واحدی هم پاس نکرده باشه .

ولی من سال گذشته جایی میخوندم که دانشگاه آزاد مدارکی رو به سفارت آلمان ارایه کردن که کیفیت آزاد هم مثل دولتی بالاست تا این محدودیت برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد بر داشته بشه ولی نمیدونم پذیرفته شد یا خیر.
    شاید بتونید از موسسه DAAD در تهران(شنیدم که تعطیلش کردن شاید دوباره باز شده باشه) یا حتی بخش فرهنگی سفارت آلمان پیگیری کنید
    این موسسه ای که گفتید در ایران بسته شده..هیچ سایت یا مرجع دیگه ای در این رابطه نیست یا اینکه کسی تونسته باشه با قبولی در کنکور آزاد برای آلمان بورس بگیره؟

سلام.
    من دانشجوی پزشکی ترم4 دانشگاه دولتی با رنکینگ نه چندان خوبم.
    معدلم 15 است.مسلط به انگلیسی و فرانسه.
    دیگه جونم به لبم رسیده.
    وضع مالیم خیلی خوب نیست.
    برای پذیرش گرفتن پزشکی تو چه کشوری میتونم اقدام کنم که ساپورت مالی هم داشته باشه؟
    با سپاس فراوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa نمایش پست ها
    سلام

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط myalterego2012 نمایش پست ها
    سلام.
    دیگه جونم به لبم رسیده.
    وضع مالیم خیلی خوب نیست.
    برای پذیرش گرفتن پزشکی تو چه کشوری میتونم اقدام کنم که ساپورت مالی هم داشته باشه؟
    با سپاس فراوان.
    سلام
    اي بابا چرا جونت به لب خدا نكنه؟ ملت همه دارن پشت كنكور واسه پزشكي سرو دست مي شكونن شما اينطوري مي گوييد!
    شما با ديپلم بخواي بري كارت خيلي خيلي سخت ميشه
    من بودم پزشكي ايران تموم ميكردم بعد واسه تخصص ميرفتم . اينهمه زحمت كشيديد كنكور داديد و حالا هم كه وارد سال 3 ميشود .
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

سلام.
    دیگه جونم به لبم رسیده.
    وضع مالیم خیلی خوب نیست.
    با سپاس فراوان.
    دوست عزیز من رشتم پزشکی نیست..می دونم سخته رشتت اما فکر می کنم شما یک مقدار هم بیش از واقعیت شرایطتت رو سخت می بینی...باور کن من آرزو دارم برگردم به عقب و بهم اجازه می دادن در ایران پزشکی بخونم.بعدشم برای تخصص برم...می دونی خوندن پزشکی در کشورهای دیگه از اول چقدر سخته؟؟هم هزینه هاش وحشتناکه و غیر قابل مقایسه با رشته های دیگه و هم اینکه خیلی جاها می گه باید اقامت داشته باشی...من اگه جای شما بودم دودستی می چسبیدم به شرایطم و تلاش می کردم واسه تخصص برم...اونجوری برای تخصص از ساپورتهای مالی بیشتر می تونی استفاده کنی اما الان وسط کار هزینه ها هر جای دنیا که بری خیلی بالاست....من الان بین دوستانم کسانی که پزشکی خوندن در ایران خیلی موقعیتشون بالاتره از دوستانی که مهندسی خوندن حتی البته برای خانمها این قضیه بیشتر صدق می کنه اما به هر صورت قدر شرایطت رو ماها که نداریم بیشتر می دونیم...بهترین راهت اینه که با همه سختی ها درستو تموم کنی و برای تخصص اقدام کنی بری..گرچه من شنیدم که بای دانشگاه های آلمان شاید بشه پذیرش گرفت اما باز از نظر ویزا و هزینه ها شرایط طوری هست که به نفعتون نیست این کار به نظرم...

Thumbs up پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

سلام.
    دیگه جونم به لبم رسیده.
    وضع مالیم خیلی خوب نیست.
    با سپاس فراوان.
    گزینه هست ، تا کی چیو انتخاب کنه !
    من راجع به هزینه های مالی نمیدونم ، ولی چند بار دیگم صحبت شده اینجا ، شما اگه نمیخای ایران ادامه بدی باید برای پذیرش یه رشته پایه دیگه از الان اقدام کنی ! ترم چهارم حتی پنجم (پایه من 5ترمه بود ) وقت خوبیه برای اینکار ،
    اینکه دوتا زبون میدونی خیلی عالیه ، معدلت هم یکم تا جایی که جا داره ببر بالاتر .
    ولی راهش اگه خیلی سخت نباشه ،زیاد آسونتر از اینی که الان داری میخونی نیست .
    شما هرجای دنیا که برای پزشکی میخای اقدام کنی باید ثابت کنی که میخای و میتونی .
    موفق باشی.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم اگه جواب بديد ممنون مشم
    1.براي امريكا براي گذروندن دوره ي علوم پايه بايد براي چه دانشگاه هايي اقدام كرد؟ اونايي كه از نظر رشته ي پزشكي بالا هستن يا همون رشته ي پايه؟ و ايا ميشه براي پايه تربيت بدني خوند؟ چون اون هم اناتومي داره
    2.ايا رتبه ي خوب كنكور و قبولي دانشگاه خوب تاثيري در گرفتن كمك هزينه داره؟اگه داره در چه حد بايد رتبه خوب باشه؟
    3. براي پزشكي امريكا حتما اقامت مي خواد؟

با تشكر

صفحه 1 از 48 1234567891011 ... آخرینآخرین