صفحه 1 از 64 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

پیش فرض گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

سلام وكسي ميدونه چه جوري مي شه يا ديپلم تجربي با معدل 19.5 براي پزشكي پذيرش گرفت؟

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

سلام

بستگی به کشوری داره که میخوای اقدام کنی
    ولی همشون مدرک زبان میخوان
    اگر میخوای اروپا بری باید IELTS با نمره خوب داشته باشی. (معمولا 6 به بالا خوبه)
    خیلی از کشورها دانشجوی خارجی قبول نمیکنن، برای بعضی ها هم (مثل آلمان) باید اول در رشته پزشکی در یکی از دانشگاههای ایران پذیرفته بشی و بعد میتونی اپلای کنی و پذیرش بگیری.
    باقی کشورها هم میتونی مستقیم اقدام کنی(مثل انگلیس، مالزی، هند و...)

اگه معدل کسی بالای 13 باشه چی قبول میکنن؟اگه کسی پناهنده بشه چی بازم شرط معدل می خوان؟

سلام من ميخواستم درمورد پزشكى خواندن بعد از ديپلم در آمريکا بپرسم و اين كه تو كنكور سراسرى قبول شدن تاثير داره يا نه.

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan_2008 نمایش پست ها
    اگه معدل کسی بالای 13 باشه چی قبول میکنن؟اگه کسی پناهنده بشه چی بازم شرط معدل می خوان؟
    معمولا معدل 14 به بالا میخوان
    پناهندگی رو اطلاع ندارم
    بهتره با خود دانشگاهها مکاتبه کنید تا راهنماییتون کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    سلام من ميخواستم درمورد پزشكى خواندن بعد از ديپلم در آمريکا بپرسم و اين كه تو كنكور سراسرى قبول شدن تاثير داره يا نه.
    پذیرش پزشکی از دیپلم در امریکا وجود نداره. باید اول لیسانس بگیری که به دردسرش نمیارزه.
    به نظر من اگر در ایران قبول شدید، حتما همینجا بخونید
    ویرایش توسط erfan1985 : April 30th, 2013 در ساعت 07:28 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa نمایش پست ها
    معمولا معدل 14 به بالا میخوان
    پناهندگی رو اطلاع ندارم
    بهتره با خود دانشگاهها مکاتبه کنید تا راهنماییتون کنند

پذیرش پزشکی از دیپلم در امریکا وجود نداره. باید اول لیسانس بگیری که به دردسرش نمیارزه.
    به نظر من اگر در ایران قبول شدید، حتما همینجا بخونید
    آخه خیلی‌‌ها میگن تو ایران موندن واقعا حیفه و نمیارزه ۷ سال تو ایران پزشکی‌ بخوانم بعد مثلا واسه تخصص بخوام برم آمریکا.بعدش من تو آمریکا دوست زیاد دارم .بازم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    ویرایش توسط erfan1985 : April 30th, 2013 در ساعت 07:29 AM

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگر واقعا مصمم هستید که برید خارج، به نظر من انگلستان برای شما بهتره، چون هم راحتتر از امریکا پذیرش میده، هم دوره پزشکیش 5 ساله است و هم بعدا برای تخصص راحتتر میتونید برید امریکا یا کانادا.

البته برای امریکا همزمان با انگلیس اپلای کنید، شاید تونستید از امریکا هم پذیرش بگیرید.
    ضمنا اگر آشنای نزدیک در امریکا دارید، بهش بگید از اونجا دنبال کارتون باشه. شاید بتونه برای گرفتن پذیرش از امریکا کمکتون کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa نمایش پست ها
    اگر واقعا مصمم هستید که برید خارج، به نظر من انگلستان برای شما بهتره، چون هم راحتتر از امریکا پذیرش میده، هم دوره پزشکیش 5 ساله است و هم بعدا برای تخصص راحتتر میتونید برید امریکا یا کانادا.

البته برای امریکا همزمان با انگلیس اپلای کنید، شاید تونستید از امریکا هم پذیرش بگیرید.
    ضمنا اگر آشنای نزدیک در امریکا دارید، بهش بگید از اونجا دنبال کارتون باشه. شاید بتونه برای گرفتن پذیرش از امریکا کمکتون کنه.
    سلام برای اینکه بخوام هم واسه آمریکا و هم انگلیس اپلای کنم دقیقا باید چیکار کنم؟بعد اینکه تو آمریکا فقط دوستانی دارم که بتونم پیششون زندگی‌ کنم نه اینکه اونا بتونن واسم دنبال پذیرش باشن.من حتی زبانمم خیلی‌ خوبه و تقریبا از نظر مالی مشکلی‌ ندارم.بازم ممنون.

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    سلام برای اینکه بخوام هم واسه آمریکا و هم انگلیس اپلای کنم دقیقا باید چیکار کنم؟بعد اینکه تو آمریکا فقط دوستانی دارم که بتونم پیششون زندگی‌ کنم نه اینکه اونا بتونن واسم دنبال پذیرش باشن.من حتی زبانمم خیلی‌ خوبه و تقریبا از نظر مالی مشکلی‌ ندارم.بازم ممنون.
    برای انگلیس فکر میکنم از طریق موسسات اعزام دانشجو اقدام کنید بهتر باشه چون گرفتن ویزای انگلیس سخته. البته خوب تحقیق کنید و بهترین موسسه رو انتخاب کنید.
    البته خودتون به تنهایی هم میتونید از دانشگاهها پذیرش بگیرید ولی سختتره. برای این کار باید به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید و برای دوره مربوطه ثبت نام کنید.
    ویرایش توسط Royal2009 : August 5th, 2010 در ساعت 12:34 AM

پیش فرض رشته ی جراحی

سلام بچه های فروم
    سوالهایی داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید:
    من متولد 71هستم و تو گذرنامه تا اخر اسفند اجازه ی خروج زدن حالا من تا اونموقع می خوام از کشور خارج بشم و الان هم پیش دانشگاهی رو نخوندم
    به رشته ی جراحی خیلی علاقه دارم و چون اقوام تو کانادا هستند میتونم برم اونجا (شما من رو پناهنده ی اونجا حساب کنید) حالا می خواستم ببینم رشته ی خوبی هستش؟کدوم دانشگاه بهتره؟خیلی ها میگن که زندگی صرفه کارت میشه و یا باید همیشه بیمارستان باشی درسته؟چند سال طول میکشه مثلا جراحی قلب تموم بشه؟

اگه میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم تا بقیه ی سوالها رو بپرسم...

صفحه 1 از 64 123456789101151 ... آخرینآخرین