صفحه 50 از 64 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin719 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام دندانپزشکی یا پزشکی بخونم...البته با شهریه رایگان ویا کم یعنی به زبون اون کشور.. کلا چه شرایطی باید داشته باشم؟؟؟ امتحان؟معدل؟مدرک؟ مراحل پذیرش؟کدوم کشورا احتمال داره بعد تحصیل بتونی اقامت بگیری و کار کنی بمونی اونجا؟؟؟؟؟ اگه برگردم که هیچی!!!!! در کل از دوستان کسی تو اروپا کجا رو صلاح میدونه واسه این رشته ها و به زبان اون کشور؟؟؟؟؟؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید
    امتحان باید بدی
    معدل بسیار خوب باید داشته باشی(نه 16-17)
    مدرک زبان مورد نیاز سفارت و دانشگاهها(برای هر کشور فرق میکنه. آلمان فرانسه و ... همگی درک زبان میخوان)
    مراحل پذیرش رو باید پشت سر بگذاری که همشون شامل امتحان هستن از کالج تا دانشگاه و رقابتی هم هست برای اینترنشنال ها.
    کدوم کشورا مد نظرته . اینجوری نمیشه که یه سری کشور رو بگو تا اساتید نظر بدن(البته من شاگردم اینجا فقط و خودمم دارم یاد میگیرم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    امتحان باید بدی
    معدل بسیار خوب باید داشته باشی(نه 16-17)
    مدرک زبان مورد نیاز سفارت و دانشگاهها(برای هر کشور فرق میکنه. آلمان فرانسه و ... همگی درک زبان میخوان)
    مراحل پذیرش رو باید پشت سر بگذاری که همشون شامل امتحان هستن از کالج تا دانشگاه و رقابتی هم هست برای اینترنشنال ها.
    کدوم کشورا مد نظرته . اینجوری نمیشه که یه سری کشور رو بگو تا اساتید نظر بدن(البته من شاگردم اینجا فقط و خودمم دارم یاد میگیرم)
    والا یک سری میگن کشورای اروپای شرقی مثل چک-مجارستان-لهستان-اسلوونی... و یک سری میگن اروپا غربی مثل اتریش-آلمان-فرانسه.. تو همه ی اینا فکر کنم به زبون اونجا بخای بخونی رایگانه...ولی مهم اینه پذیرش واسه کدوم راحت تر میشه گرفت که مسلما اروپا شرقی راحت تر باید باشه... من خودم بیشتر واسه چک علاقه دارم.. که امتحان داره گویا ..و نمیدوم سخته چطوره؟! اساتید چرا راهنمایی نمیکنن ؟؟؟!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

والا یک سری میگن کشورای اروپای شرقی مثل چک-مجارستان-لهستان-اسلوونی... و یک سری میگن اروپا غربی مثل اتریش-آلمان-فرانسه.. تو همه ی اینا فکر کنم به زبون اونجا بخای بخونی رایگانه...ولی مهم اینه پذیرش واسه کدوم راحت تر میشه گرفت که مسلما اروپا شرقی راحت تر باید باشه... من خودم بیشتر واسه چک علاقه دارم.. که امتحان داره گویا ..و نمیدوم سخته چطوره؟! اساتید چرا راهنمایی نمیکنن ؟؟؟!
    من به شما پیشنهاد میکنم ایتالیایی یاد بگیرید چون زبان راحتتری هست نسبت به زبانهای اسلاو. من خودم چندسال تو مجارستان دارم زندگی میکنم در مورد زبان چکی و آلمانی هم اطلاعات دارم. به نظرم زبانهای سختی هستند نسبت به ایتالیایی.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

اروپای غیری اکثرا که رایگانه و شاید حدود 600-700 یورو شهریه داشته باشی.
    آقا اون لینک پزشکی هزینه دار در آلمان یه این راحتی ها نیست ها! من لازم میبینم برم پیدا کنم ایمل موسسه رو و جوابشون بعد از سوالات من رو . باید مدارک و معدل بالایی هم داشته باشید حتی با پول!
    ولی اروپای شرقی به زبونشون باید بخونی و رایگان نیست و شهریه دارند از 6-7 هزار دلار که پایین ترین هست برای روسیه و ... تا اسلونی که حدودا 9000 یورو هست.
    چک ظاهرا بحث ویزاش تا پارسال مشکل ساز شده بود.
    بله اروپای شرقی راحتتر میشه و مشکلی برای پذیرش ندارن مشکل مدارک دانشگاهاشونه که ایران به این راحتی ها زیر بار تایید نمیره.(خوش به حال هرکی تا 2009 رفت چون بعد اون 100 تا ایراد ریز و درشت پیدا شد ) طبیعتا در خود اون کشورها هم شما خارجی هستید و نمیدونم بشه کار کنید یا نه دوستانی که هستند میتونند پاسخگویی بهرتی داشته باشند. البته یه مقدار مثلا باید فرق بگذارید بین مجارستان و بلاروس خب فرق داره شرایطشون.

Junior Member

سلام
    من در مورد تحصیل در انگلستان در رشته ی پزشکی می خواستم اطلاعات داشته باشم
    آیا کسی میتونه به من کمک کنه؟

هزینه هاش چطوری هستن؟ هزینه ی تحصیل - هزینه ی اقمت و اجاره خونه یا خوابگاه- هزینه ی زندگی و اینجور چیز ها....

در کل سالانه چقدر باید هزینه کرد؟؟

در ضمن جایی شنیدم که برای رفتم نیاز به ویزا نیست- آیا این درسته؟
    لطفا راهنماییم کنید؟

در ضمن دیپلم تجربی دارم با معدل دیپلم 16
    در حال تحصیل در رشته ی دکترای دامپزشکی دانشگاه آزاد هستم با معدل 18

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط nimmma نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد تحصیل در انگلستان در رشته ی پزشکی می خواستم اطلاعات داشته باشم
    آیا کسی میتونه به من کمک کنه؟

هزینه هاش چطوری هستن؟ هزینه ی تحصیل - هزینه ی اقمت و اجاره خونه یا خوابگاه- هزینه ی زندگی و اینجور چیز ها....

در کل سالانه چقدر باید هزینه کرد؟؟

در ضمن جایی شنیدم که برای رفتم نیاز به ویزا نیست- آیا این درسته؟
    لطفا راهنماییم کنید؟

در ضمن دیپلم تجربی دارم با معدل دیپلم 16
    در حال تحصیل در رشته ی دکترای دامپزشکی دانشگاه آزاد هستم با معدل 18
    هزینه های رشته پزشکی در انگلستان فوق العاده سنگین هست. هزینه تحصیل سالی بین 25000 تا 35000 وند که میشه سالی بین 110 میلیون تا 180 میلیون تومان. هزینه زندگی هم باید ماهی 800 پوند رو کم کمش در نظر بگیرید یعنی برای یک سال حداقل 9000 پوند که میشه تقریبا 50 میلیون. پس سالی 250 میلیون تومان رو در نظر داشته باشید چون شهر به شهر هزینه زندگی فرق داره ولی میانگین هزینه همین هست. در ضمن برای تحصیل نیاز به ویزای تحصیلی هست.

Junior Member

شما برای تحصیل کجا رو پیشنهاد می کنید که لازم نباشه این هزینه ی گزااااااف رو پرداخت کرد؟
    و در عین حال اگر روزی لازم بشه که برگردید ایران بشه در ایران هم کار کرد یا در بدترین حالت ممکن بشه چند ترم اونجا خوند و بعد برگشت ایران؟

یک سوال دیگه:

کشور های همسایه چطور هستن مثل امارات یا ترکیه
    اگر کسی اطلاعاتی داره خواهش میکنم در این مورد راهنماییم کنه

قصد من بیشتر این هست که 2 الی 3 ترم در یک کشور دیگه درس بخونم و بعد برگردم ایران در رشته ی پزشکی ادامه تحصیل بدم. آیا کسی از سروران حاضر در این جمع هست که بتونه به من در این زمینه کمک کنه؟

رشته و دانشگاه
    medicine

شما برای تحصیل کجا رو پیشنهاد می کنید که لازم نباشه این هزینه ی گزااااااف رو پرداخت کرد؟
    و در عین حال اگر روزی لازم بشه که برگردید ایران بشه در ایران هم کار کرد یا در بدترین حالت ممکن بشه چند ترم اونجا خوند و بعد برگشت ایران؟

یک سوال دیگه:

کشور های همسایه چطور هستن مثل امارات یا ترکیه
    اگر کسی اطلاعاتی داره خواهش میکنم در این مورد راهنماییم کنه

قصد من بیشتر این هست که 2 الی 3 ترم در یک کشور دیگه درس بخونم و بعد برگردم ایران در رشته ی پزشکی ادامه تحصیل بدم. آیا کسی از سروران حاضر در این جمع هست که بتونه به من در این زمینه کمک کنه؟
    شما سالی تا چه مقدار میتونید هزینه کنید؟

Junior Member

سلام

تا سالی 25 تا حداکثر 30 میلیون

رشته و دانشگاه
    medicine

سلام

تا سالی 25 تا حداکثر 30 میلیون
    با این مبلع فکر کنم بتونید بلاروس درس بخونید. البته باید خوابگاه بمونید که زیاد خوابگاههای خوبی نداره چون خونه بیرون از خوابگاه یه خورده هزینش بالاست. ولی شهریه دندانپزشکی در دانشگاه مینسک سالی 5200 دلار هست. هزینه زندگی هم فکر کنم بتونید با سالی 6000 تا یه زندگی دانشجویی داشته باشید.