صفحه 14 از 64 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط paradiseforeve نمایش پست ها
    ببخشید کشورهای که این کار را راحتتر قبول میکنند سراغ دارید با تشکر
    شما هدفتون از انتقالیه دقیقا چه چیزی است؟
    وقتی واحدی در ایران ارایه می شود شما به چه دلیل می خواهید انتقالیه بگیرید؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط paradiseforeve نمایش پست ها
    ببخشید کشورهای که این کار را راحتتر قبول میکنند سراغ دارید با تشکر
    یه همچین چیزی که شما میگی در قالب پروژه های تحقیقاتی من در مورد کانادا شنیدم ، اونم حداقل یه 6 ماهی زمان میبره ، ولی فکر نمیکنم برای شما که تازه مقطع علوم پایه رو احتمالن شروع می کنید عملی باشه ،
    به فرض هم شما واحدی گذروندید ، وزارت خونه یا دانشگاه شما قبول می کنن از شما ؟؟
    اونی که تخصص داره و میاد اینجا باید تازه 1-2 سال تو سیستم درمانی کار کنه تا اجازه مطب و غیره بهش بدن.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Astm1834 نمایش پست ها
    یه همچین چیزی که شما میگی در قالب پروژه های تحقیقاتی من در مورد کانادا شنیدم ، اونم حداقل یه 6 ماهی زمان میبره ، ولی فکر نمیکنم برای شما که تازه مقطع علوم پایه رو احتمالن شروع می کنید عملی باشه ،
    به فرض هم شما واحدی گذروندید ، وزارت خونه یا دانشگاه شما قبول می کنن از شما ؟؟
    اونی که تخصص داره و میاد اینجا باید تازه 1-2 سال تو سیستم درمانی کار کنه تا اجازه مطب و غیره بهش بدن.
    پروژه تحقیقاتی یا فرصت مطالعاتی بیشتر به دانشجویان Ph.D, و در مواردی که در ایران امکانش نباشه تعلق می گیرد.
    ایشون، ظاهرا پزشکی رو قراره از بهمن امسال شرو ع کنند
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    پروژه تحقیقاتی یا فرصت مطالعاتی بیشتر به دانشجویان Ph.D, و در مواردی که در ایران امکانش نباشه تعلق می گیرد.
    ایشون، ظاهرا پزشکی رو قراره از بهمن امسال شرو ع کنند
    من دقیقن منظور تو همون دوره اینترنی هست ، چون شدنش میشه ، حتی شاید تو دوره بالینی هم ، چون اصرای نیست که همه 7-7.5 تموم کنن ، و خب میشه کلی رزومه قوی کرد ، حتی بنظر من کسی قبل اینترنی بره یکسال MPH هم بخونه بد نیست برای قوی شدن رزومه.
    حتی با اون دوره کوتاه مدت 6 ماه میشه زرنگ باشی و بقیه رو منتقل کنی ، نشد نداره.

Junior Member

Post پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

سلام. من 19 سال دارم. دانشجوی زیست سلولی و مولکولی ترم اول دانشگاه آزاد(پرند) هستم. می خواهم برای دندان بزشکی به فرانسه بروم. اما زبانشان فراسوی است. اگر کسی دانشگاهی با زبان انگلیسی و شهریه ای متوسط رو به کم میشناسه (در اروپا) بهم بگه لطفا.(بسیار بسیار حیاتی است.)
    و اگر من رشته ام 2 ترمش را در همین داشگاه و همین رشته بخوانم آیا می توانم واحدهای پاس کرده ام را تطبیق کنم برای رشته ی دندان پزشکی در فرانسه؟( توی این 2 ترم زبان فرانسه ی فشرده کار خواهم کرد)
    ویرایش توسط esfandyar : February 3rd, 2011 در ساعت 06:08 PM

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandyar نمایش پست ها
    سلام. من 19 سال دارم. دانشجوی زیست سلولی و مولکولی ترم اول دانشگاه آزاد(پرند) هستم. می خواهم برای دندان بزشکی به فرانسه بروم. اما زبانشان فراسوی است. اگر کسی دانشگاهی با زبان انگلیسی و شهریه ای متوسط رو به کم میشناسه (در اروپا) بهم بگه لطفا.(بسیار بسیار حیاتی است.)
    و اگر من رشته ام 2 ترمش را در همین داشگاه و همین رشته بخوانم آیا می توانم واحدهای پاس کرده ام را تطبیق کنم برای رشته ی دندان پزشکی در فرانسه؟( توی این 2 ترم زبان فرانسه ی فشرده کار خواهم کرد)
    شما الویتتون اروپاست یا فرانسه ؟

روند دانشگاههای فرانسه با جاهای دیگه خیلی متفاوته ، شما به این تاپیک مراجعه کنید و از اینجا هم میتونین در مورد سیستم پزشکی فرانسه که شامل دندانپزشکی هم میشه ، بیشتر بدونید ، اگر براتون حیاتیه از همین الان با دید باز تصمیم بگیرین ،
    برای فرانسه حتمن باید کنکور ورودی رو شرکت کنید+90 ساعت آموزشی ، که حداکثر هم دوبار میتونید امتحان بدید ،
    و انتظار نداشته باشین واحدهای زیادی رو قبول کنند ،

اون تاپیک رو کامل بخونید + لینک هاش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astm1834 نمایش پست ها
    شما الویتتون اروپاست یا فرانسه ؟

روند دانشگاههای فرانسه با جاهای دیگه خیلی متفاوته ، شما به این تاپیک مراجعه کنید و از اینجا هم میتونین در مورد سیستم پزشکی فرانسه که شامل دندانپزشکی هم میشه ، بیشتر بدونید ، اگر براتون حیاتیه از همین الان با دید باز تصمیم بگیرین ،
    برای فرانسه حتمن باید کنکور ورودی رو شرکت کنید+90 ساعت آموزشی ، که حداکثر هم دوبار میتونید امتحان بدید ،
    و انتظار نداشته باشین واحدهای زیادی رو قبول کنند ،

اون تاپیک رو کامل بخونید + لینک هاش.

راستش اولویت من اروپا است که دانشگاهشم مورد تایید وزارت بهداشت باشه. فرانسه هم از روی اجبار است. چون حد اقل زبونشون در آینده بیشتر به درد میخوره تا اون های دیگه. در ضمن دانشگاه هایش هم ارزان تر اند به نسبت.
    1_در اروپا دانشگاهی می شناسین با شرایط بالا؟(انگلیسی زبان - ارزان-...)
    2_فرانسه چه کنکوری دارد؟زبان؟ و +90 ساعت آموزشی در کجا؟(اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین.) ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandyar نمایش پست ها
    راستش اولویت من اروپا است که دانشگاهشم مورد تایید وزارت بهداشت باشه. فرانسه هم از روی اجبار است. چون حد اقل زبونشون در آینده بیشتر به درد میخوره تا اون های دیگه. در ضمن دانشگاه هایش هم ارزان تر اند به نسبت.
    1_در اروپا دانشگاهی می شناسین با شرایط بالا؟(انگلیسی زبان - ارزان-...)
    2_فرانسه چه کنکوری دارد؟زبان؟ و +90 ساعت آموزشی در کجا؟(اگر ممکنه بیشتر توضیح بدین.) ممنون
    دندونپزشکی اونم اروپا با شهریه متوسط رو به کم جور در میاد بنظر شما !!؟؟

من دوتا لینک در مورد فرانسه گذاشتم ، مثکه متوجه نشدین !

+ / +

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business / UKM

دوستان انقدر وقتتون رو تلف نکنید واسه این موضوع
    خلاصه بهتون بگم اگه میتونید سالی 40میلیون هزینه کنید، میتونید استرالیا یا انگلیس برید واسه دندون یا پزشکی، کانادا و امریکا که احتمالش زیر 5%
    اگرم این پولو ندارید که باید یا بیخیال این رشته ها بشید یا اینکه برید اروپا اول زبونشون رو یاد بگیرید بعد امتحان ورودیشون رو بدید!!!
    تو اروپا فقط مجارستانه که به انگلیسی این رشته ها رو تدریس میکنن!( سالی 20میلیون با زندگی)
    مگر راه بهشت دشوارتر و مخوف تر از راه جهنم است؟چگونه ممكن است؟

روسیه هم مورد مناسبیه ولی زبانش مشکل اصلیه.!!!!؟؟