صفحه 15 از 64 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط education نمایش پست ها
    دوستان انقدر وقتتون رو تلف نکنید واسه این موضوع
    خلاصه بهتون بگم اگه میتونید سالی 40میلیون هزینه کنید، میتونید استرالیا یا انگلیس برید واسه دندون یا پزشکی، کانادا و امریکا که احتمالش زیر 5%
    اگرم این پولو ندارید که باید یا بیخیال این رشته ها بشید یا اینکه برید اروپا اول زبونشون رو یاد بگیرید بعد امتحان ورودیشون رو بدید!!!
    تو اروپا فقط مجارستانه که به انگلیسی این رشته ها رو تدریس میکنن!( سالی 20میلیون با زندگی)
    دوست عزیز ممکنه بگین تو اروپا کدام کشورها هستند که اگر زبانشون رو بلد باشیم می تونیم با هزینه کم (یا به عبارتی خیلی ازین سالی 40 میلیون کمتر)،پزشکی بخونیم؟من فقط در مورد فرانسه این رو شنیدم که اون هم می گن امتحان ورودیش فقط دو بار امکان شرکت درش هست و ریسکش بالاس..اما کشورهای دیگری هم هستند در اروپا این امکانو داشته باشن؟ممنون می شم راهنمایی کنید..درضمن من لیسانس دارم در ایران (مهندسی)..آیا می تون فاند بگیرم ازشون با لیسانسم یا کلا اهمیتی براشون نداره لیسانس های غیر مرتبط؟؟
    در مورد مجارستان هم من شنیدم از نظر اعتبار مدرکش شبهه زیادی هست (البته من مطمئن نیستم)..بازهم ممنون می شم راهنماییم کنید.

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز ممکنه بگین تو اروپا کدام کشورها هستند که اگر زبانشون رو بلد باشیم می تونیم با هزینه کم (یا به عبارتی خیلی ازین سالی 40 میلیون کمتر)،پزشکی بخونیم؟من فقط در مورد فرانسه این رو شنیدم که اون هم می گن امتحان ورودیش فقط دو بار امکان شرکت درش هست و ریسکش بالاس..اما کشورهای دیگری هم هستند در اروپا این امکانو داشته باشن؟ممنون می شم راهنمایی کنید..درضمن من لیسانس دارم در ایران (مهندسی)..آیا می تون فاند بگیرم ازشون با لیسانسم یا کلا اهمیتی براشون نداره لیسانس های غیر مرتبط؟؟
    در مورد مجارستان هم من شنیدم از نظر اعتبار مدرکش شبهه زیادی هست (البته من مطمئن نیستم)..بازهم ممنون می شم راهنماییم کنید.
    کسی در این رابطه اطلاعاتی نداره؟؟
    درضمن من در پستهای این بخش دیدم مدام گفته شده که برای گرفتن پذیرش پزشکی با دیپلم از کانادا و آمریکا غیر ممکنه (آیا این غیر ممکنه برای international هست یا مهاجرین هم شامل می شه؟؟)..
    می خواستم بدونم کسی که اقامت دائم در کانادا (کبک) رو هم بگیره آیا چنین امکانی واسش نیست یا می تونه راحت پذیرش پزشکی بگیره؟؟در این حالت بهتره لیسانس علوم پایه رو در همون کبک گرفت و امکانش هست؟ یا اینکه تا کارهای اقامت جور می شه در ایران بگیرم؟(از نظر اعتبار فرقی نداره؟)ممنون می شم راهنماییم کنید یا دوستانی که در کبک هستند خصوصا اطلاعاتی به من بدهند تا بتونم زودتر تصمیم بگیرم.
    ویرایش توسط moonlight : April 6th, 2011 در ساعت 12:34 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

سلام دوستان عزیز
    راستش من اکثر پستهای این قسمت را خوندم اما جوابم را نگرفتم برای همین عضو شدم وممنون میشم من رو راهنمایی کنید
    من ویزای امریکا را دارم و احتمالا تا 3 ماهه دیگه رفتنی هستم
    میخوام علی رغم اینکه در ایران مهندسی کشاورزی را در یکی از دانشگاههای خوب خوندم اونجا پزشکی بخونم
    نکته ی خیلی مهم اینه که من زبانم در حد Intermediate هستش پس از لحاظ زبان مشکل خواهم داشت
    بنظر دوستان چقدر طول میکشه تا بتونم زبانم را تقویت کنم تا مشکلی از بابت تافل یا آیلتس نداشته باشم؟
    واینکه آیا میتونم به راحتی پذیرش بگیرم؟؟
    باتشکر از همه دوستان

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_77 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    راستش من اکثر پستهای این قسمت را خوندم اما جوابم را نگرفتم برای همین عضو شدم وممنون میشم من رو راهنمایی کنید
    میخوام علی رغم اینکه در ایران مهندسی کشاورزی را در یکی از دانشگاههای خوب خوندم اونجا پزشکی بخونم
    نکته ی خیلی مهم اینه که من زبانم در حد Intermediate هستش پس از لحاظ زبان مشکل خواهم داشت
    بنظر دوستان چقدر طول میکشه تا بتونم زبانم را تقویت کنم تا مشکلی از بابت تافل یا آیلتس نداشته باشم؟
    باتشکر از همه دوستان
    در مورد زبان3-4 ماه خوب بخونيد حله
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_77 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    باتشکر از همه دوستان
    دوست عزیز شما که قصد رفتن دارین در مورد پذیرش گرفتن برای پزشکی تو آمریکا باید اطلاعاتی داشته باشید.ممکنه بپرسم الآن پذیرش گرفتین یا خیر؟و چه شرایطی داشتین که گرفتین..؟چون شنیدم فقط ورود به دوره پزشکی تو آمریکا و کانادا خودش هفت خان رستمه...ممنون

Junior Member

سلام دوستان من مهندسي صنايع خوندم ولي مي خوام واسه دندان پزشكي اقدام كنم معدل ديپلم 19
    ميشه كمكم كنيد كه يك دانشگاه خوب با هزينه كمتر پيدا كنم ميگن دندانپزشكي انگليس خيلي خوبه ولي هزينش بالاست مرسي

Junior Member

دوست عزیز شما که قصد رفتن دارین در مورد پذیرش گرفتن برای پزشکی تو آمریکا باید اطلاعاتی داشته باشید.ممکنه بپرسم الآن پذیرش گرفتین یا خیر؟و چه شرایطی داشتین که گرفتین..؟چون شنیدم فقط ورود به دوره پزشکی تو آمریکا و کانادا خودش هفت خان رستمه...ممنون
    دوست عزیز من هنوز اطلاعاتی نگرفتم! تازه شروع کردم که کمی اطلاعات جمع آوری کنم! من ویزای خانوادگی گرفتم و میخوام وقتی رفتم اونجا در رشته پزشکی درس بخونم!

نقل قول نوشته اصلی توسط djo نمایش پست ها
    سلام دوستان من مهندسي صنايع خوندم ولي مي خوام واسه دندان پزشكي اقدام كنم معدل ديپلم 19
    ميشه كمكم كنيد كه يك دانشگاه خوب با هزينه كمتر پيدا كنم ميگن دندانپزشكي انگليس خيلي خوبه ولي هزينش بالاست مرسي
    انگلیس می تونید پزشکی یا دندان پزشکی بخونید اما خوب خیلی گرونه!حدودا سالی 50 میلیون می شه!
    آلمان دانشگاه های رایگان داره اما پذیرش نمی ده برای دندان و پزشکی از اول!
    کشورهای اسکاندیناوی هم فقط به سیتیزنهاشون اجازه می دن پزشکی و دندان بخونن!
    اگر مقدور هست براتون اقامت کانادا یا آمریکا رو بگیرید و در اونجا می تونید با وام هزینتون رو پوشش بدید.البته گرفتن اقامت از این کشورها خودش حدیث مفصلــــــیست!!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

انگلیس می تونید پزشکی یا دندان پزشکی بخونید اما خوب خیلی گرونه!حدودا سالی 50 میلیون می شه!
    آلمان دانشگاه های رایگان داره اما پذیرش نمی ده برای دندان و پزشکی از اول!
    کشورهای اسکاندیناوی هم فقط به سیتیزنهاشون اجازه می دن پزشکی و دندان بخونن!
    اگر مقدور هست براتون اقامت کانادا یا آمریکا رو بگیرید و در اونجا می تونید با وام هزینتون رو پوشش بدید.البته گرفتن اقامت از این کشورها خودش حدیث مفصلــــــیست!!
    واسه آلمان بايد اول مدرك زبان آلماني داشته باشند بعد كالج سپس بر اساس نمره كالج انتخاب رشته.
    البته ممكنه اگه ايران پزشكي باشند تحت شرايطي انتقالي به آلمان يا اتريش بگيرند
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    واسه آلمان بايد اول مدرك زبان آلماني داشته باشند بعد كالج سپس بر اساس نمره كالج انتخاب رشته.
    البته ممكنه اگه ايران پزشكي باشند تحت شرايطي انتقالي به آلمان يا اتريش بگيرند
    این کالج در آلمان چقدره طول دروه اش؟یعنی مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی ایران رو قبول ندارن؟؟