صفحه 3 از 64 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

سلام
    دوستان بين هند ، مجارستان و اكراين كدوم يكي براي تحصيل در رشته پزشكي مناسب تره منظورم از حيث اعتبار دانشگاه و شرايط پذيرش و . . . . است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imt نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بين هند ، مجارستان و اكراين كدوم يكي براي تحصيل در رشته پزشكي مناسب تره منظورم از حيث اعتبار دانشگاه و شرايط پذيرش و . . . . است.
    مجارستان و اکراین کشور های خوبیند، لهستان هم همین طور ولی بدی این کشور ها سالهای clinical هست که معمولا یک خارجی مثل ما نمی تونه خوب ارتباط برقرار کنه و زیاد تجربه بدست نمی آره. روش تدریس این کشورها معمولا این کتابارو بخون بیا امتحان بدست!
    هرچند در این مورد لهستان باز بهتره جون تعداد دانشجوی آمریکایی ش بیشتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط scoopy نمایش پست ها
    مجارستان و اکراین کشور های خوبیند، لهستان هم همین طور ولی بدی این کشور ها سالهای clinical هست که معمولا یک خارجی مثل ما نمی تونه خوب ارتباط برقرار کنه و زیاد تجربه بدست نمی آره. روش تدریس این کشورها معمولا این کتابارو بخون بیا امتحان بدست!
    هرچند در این مورد لهستان باز بهتره جون تعداد دانشجوی آمریکایی ش بیشتره
    مرسي دوست عزيز از راهنماييت
    البته راجع به هند نگفتيد
    يكي از فاميل هامون تو كانادا بهم گفته ميتونه برام پذيرش بگيره اما من زياد جدي نميگيرم شرايط من به گونه ايه كه از لحاظ مالي هيچ مشكلي ندارم ،ولي معدل پيش دانشگاهيم 14 و خرده اي بود الآن تازه خدمت سربازيم تموم شده هميشه علاقه داشتم پزشكي بخونم فكر ميكنيد با اين شرايطي كه من دارم براي تحصيل تو چه جور كشوري ميتونم اقدام كنم.
    مرسي

پیش فرض پاسخ : رشته ی جراحی

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    کسی‌ می‌تونه راهنمایی کنه که کدوم دانشگاه آمریکا واسه پزشکی‌ خوبه؟و اینکه کدوم دانشگاه بهتر پذیرش میده؟یه چیز دیگه اینکه کی‌ اقدام کنم جوابش چه وقت میاد،یعنی‌ اینکه چقدر طول میکشه.مرسی‌
    دوست عزیز؛ برای تحصیل در رشته پزشکی در آمریکا باید از طریق سایت زیر اقدام کنید.(انجمن دانشگاههای پزشکی آمریکا)
    www.aamc.org

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک ارومیه

سلام .می خواستم بدونم اگه از دیپلم (ایران)برای دندانپزشکی در اروپا اقدام کنم کدوم کشورها بهتره ومعمولا تحصیل چند سال طول میکشه ؟

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط m_kh نمایش پست ها
    سلام .می خواستم بدونم اگه از دیپلم (ایران)برای دندانپزشکی در اروپا اقدام کنم کدوم کشورها بهتره ومعمولا تحصیل چند سال طول میکشه ؟
    معمولا شما باید یه لیسانس تو basic science داشته باشین و بعد دوره چهارساله دندانپزشکی رو بگذرونین. هزینه تحصیل کمر شکنه (اگه برین جای آبرومند درس بخونین و نه دانشگاههای درجه هزارم تو کشورای معلوم الحال که مدرکشون رو وزارتخونه دیگه قبول نداره) و لازمه حتما قادر باشید بتونین به زبون بومی مردم صحبت کنین. یعنی مثلا تو آلمان ، هرچند دانشگاه ممکنه انگلیسی زبان باشه اما چون با مریض سر و کار دارین، باید آلمانی بلد باشین.

سلام می‌خواستم چندتا مرکز اعزام دانشجو به آمریکا معرفی‌ کنید.ممنون

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط ESHMIT نمایش پست ها
    من ميخوام براي دندان بزشكي از دبيرستان براي امريكا apply كنم ميشه چند تا دانشگاه خوب براي اين رشته معرفي كنيد.
    لطفا شرايط اون هم ذكر كنيد.
    سلام!
    به نظر شما دبیرستان با دیپلم چه فرقی می کنه؟!
    باید دبیرستان رو تموم کنید، بعد درخواست کنین برای یه لیسانس بیسیک ساینس بعد برای دندانپزشکی. باید نمره های لیسانستون خوب باشه. می تونین تو ایران هم این لیسانس رو بگیرین. بسته به تخصصی که می خواین بخونین بعد از عمومی این بیسیک ساینس رو انتخاب کنید. مثلا بیولوژی سلولی مولکولی برای کسی که می خواد پاتو بخونه، یا بهداشت برای کسی که می خواد COH بخونه بعد از عمومی یا یه لیسانس توی "آموزش" واسه کسی که دلش میخواد بعد از تخصص استاد بشه.
    هزینه دندونپزشکی خوندن تو آمریکا خیلی بالاست و سخت هم دانشجو قبول می کنند. اگر گرین کارد دارین می تونین loan های بهتری بگیرین که بهره کمتری دارن و تو دوره عمومی، احتمال scholarship گرفتن نزدیک به صفره. اگه برای تخصص هم بخواین برین که خب بهتره Offshore اقدام کنین چون معمولا پوزیشن دارن واسه overseas trained dentists.
    موفق باشید.

پ.ن: یه عالمه دانشکده دندانپزشکی خوب در آمریکا وجود داره. از UCLA تا هاروارد و جان هاپکینز؛ مهم اینه که شما تو لیسانس درست و حسابی درس بخونی تا بتونی ازشون پذیرش بگیری و به علاوه مساله مالی خیلی مهمه. چون دندانپزشکی دیگه اون معدن طلایی که بود، نیست.
    ویرایش توسط macula_densa : February 13th, 2010 در ساعت 06:50 PM دلیل: اضافه کردن پ.ن

رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    سلام می‌خواستم چندتا مرکز اعزام دانشجو به آمریکا معرفی‌ کنید.ممنون
    سلام دوست عزیز.
    به نظرتون این سوالی که کردین خیلی کلی نیست؟ تو چه مقطعی می خواین ادامه تحصیل بدین؟
    واقعیتش اینه که این مراکز اعزام دانشجو هیچ کار خاصی نمی کنن. یعنی هیچ کار ویژه ای ازشون بر نمیآد که از خودتون بر نیاد و در مورد آمریکا من نشنیدم کسی از این مراکز کمک گرفته باشه؛ بیشتر بچه هایی که من از نزدیک باهاشون آشنا هستم یا تو فروم دیدم، خودشون همه کارهاشون رو می کنند. شما اگه زبانتون خوب باشه خودتون همه اون کارها رو می تونین انجام بدین و تازه دلسوزانه تر هم در حق خودتون عمل می کنید، اگر هم انقدر خوب نیست که از پس خوندن وبسایت ها بر نمیاین که اصلا نمی تونین پذیرش بگیرین، چون حداقل یه تافل واسه درس خوندن لازم دارین.
    موفق باشید

www.aamc.orgمن تو این سایت search کردم ولی‌ چیز بدر بخوری پیدا نکردم جز apply now!ولی‌ نمیدونم برای اینکار چه باید بکنم؟.ولی‌ اینجوری که شنیدم آمریکا برای علوم پایه پزشکی‌ به خارجیها پذیرش نمید،درسته؟من دقیقا باید چیکار کنم؟