صفحه 5 از 64 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

من می‌تونم بگم الان آمریکا پرستار می‌خواد چرا واسه اونجا اقدام نمی‌‌کنید؟کشور آلمان هم اگه بخوای پزشکی‌ بخونی باید اول کنکور پزشکی‌ قبول بشی‌ تا بتونی‌ مستقیم بری اونجا.در مورد انگلیس هم اونجا هم الان دنبال پرستار هستن.

این اطلاعات کلی‌ رو که گفتین از موسسه بگیرم از کدوم موسسه بگیرم که جامع و کامل باشه؟و اینکه کدوم دانشگاها بهتر پذیرش میدن که بهشون ایمیل بزنم؟ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    این اطلاعات کلی‌ رو که گفتین از موسسه بگیرم از کدوم موسسه بگیرم که جامع و کامل باشه؟و اینکه کدوم دانشگاها بهتر پذیرش میدن که بهشون ایمیل بزنم؟ممنون
    سلام
    بردن اسم موسسه در این سایت توسط کاربران تبلیغ محسوب می شود و بر خلاف مقررات سایت است.
    با تشکر
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم آلمان دانشگاه آزاد ایران رو قبول نداره یعنی واسه اینکه شما بخواهید از یک دانشگاه معتبر در آلمان پذیرش بگیرید یکی از شرایطش پذیرفته شدن در کنکور سراسری ایرانه (حتی پیام نور) یا باید دانشگاه آزاد رو تموم کرده باشید یعنی لیسانس دانشگاه آزاد در آلمان برابر یک کسی است که در کنکور سراسری پذیرفته شده است حتی اگر واحدی هم پاس نکرده باشه .

ولی من سال گذشته جایی میخوندم که دانشگاه آزاد مدارکی رو به سفارت آلمان ارایه کردن که کیفیت آزاد هم مثل دولتی بالاست تا این محدودیت برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد بر داشته بشه ولی نمیدونم پذیرفته شد یا خیر.
    شاید بتونید از موسسه DAAD در تهران(شنیدم که تعطیلش کردن شاید دوباره باز شده باشه) یا حتی بخش فرهنگی سفارت آلمان پیگیری کنید
    این موسسه ای که گفتید در ایران بسته شده..هیچ سایت یا مرجع دیگه ای در این رابطه نیست یا اینکه کسی تونسته باشه با قبولی در کنکور آزاد برای آلمان بورس بگیره؟

چند روز پیش دیدم که یه سایتی آگهی زده بود که "انتخاب رشته و دانشگاه از شما پذیرش با ما" می‌خواستم بپرسم به اینجور آگهی ها می‌شه اعتماد کرد یا نه

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

چند روز پیش دیدم که یه سایتی آگهی زده بود که "انتخاب رشته و دانشگاه از شما پذیرش با ما" می‌خواستم بپرسم به اینجور آگهی ها می‌شه اعتماد کرد یا نه
    در بهترین حالت که شرکتش کلاه بردار نباشه و واقعا براتون پذیرش بگیره شما پولی رو که که میشده تو جیبتون بمونه رو هدر دادید.در حالیکه با کمی مطالعه و مشورت در همین سایت تمام کارهای مربوط به پذیرش رو خودتون بدون هیچ هزینه اضافی می تونید انجام بدید.
    I am not in this site anymore.Alireza

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    در بهترین حالت که شرکتش کلاه بردار نباشه و واقعا براتون پذیرش بگیره شما پولی رو که که میشده تو جیبتون بمونه رو هدر دادید.در حالیکه با کمی مطالعه و مشورت در همین سایت تمام کارهای مربوط به پذیرش رو خودتون بدون هیچ هزینه اضافی می تونید انجام بدید.
    صد در صد موافقم و این رو هم اضافه کنم که هیچ کس ، حتی اگه چندین میلیون هم از شما دستمزد گرفته باشه ، به اندازه خودتون واستون دل نمی سوزونه. این پذیرش گرفتن هم کاری نیست که تخصص خاصی بخواد، کمی دقت کنین و با حوصله باشین به نظر من خودتون از پسش بر میآین.
    تجربه شخصی: من توی وبسایت یه دانشگاهی دیدم که می تونم با نماینده اشون تو تهران تماس بگیرم و از اون کمک بخوام. رفتم پیش نماینده و اون بهم گفت که با این وضعیتی که داری، ( فقط آیلتس نداشتم و تافلم رو 657 شده بودم) هیچ جا بهت پذیرش نمی دن. نشون به اون نشونی که با همون تافل ویزام هم اومد.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

آخه من مشکلم اینجاست که دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم. نمی‌خوام کاری کنم بعد بفهمم اشتباه بود.این موسسه‌های که مجوز دارن چی‌؟معتبر نیستن؟

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

آخه من مشکلم اینجاست که دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم. نمی‌خوام کاری کنم بعد بفهمم اشتباه بود.این موسسه‌های که مجوز دارن چی‌؟معتبر نیستن؟
    دوست عزیز شما راهتو انتخاب کن.بیا اینجا در قسمت مربوطه جستجو و مطالعه کن و اگر سوالی داشتی بپرس.حتما بچه هایی که در اون زمینه که شما نیاز به راهنمایی داری تجربه دارند بهتون کمک می کنند.

از مدیر عزیز این انجمن عذر می خوام یه کم این بحث خارج از تاپیک شده, اگه صلاح می دونید پست های منو حذف یا منتقل کنید.
    I am not in this site anymore.Alireza

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    دوست عزیز شما راهتو انتخاب کن.بیا اینجا در قسمت مربوطه جستجو و مطالعه کن و اگر سوالی داشتی بپرس.حتما بچه هایی که در اون زمینه که شما نیاز به راهنمایی داری تجربه دارند بهتون کمک می کنند.

از مدیر عزیز این انجمن عذر می خوام یه کم این بحث خارج از تاپیک شده, اگه صلاح می دونید پست های منو حذف یا منتقل کنید.
    با تشکر از همکاری شما
    چون دوستانی که این تاپیک را مطالعه می کنند اکثرا دارای مدرک دیپلم هستند و قاعدتا هم کم تجربه بنابراین، به نظرم بهتره که به جزییات مسئله و دغد غه های آنها در این تاپیک پرداخته بشه و البته هرجا که لازم شد تاپیک جدیدی ایجاد خواهیم کرد یا موضوع را انتقال می دهم.

باز هم ممنون از نکته سنجی شما
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..