صفحه 54 از 64 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

Banned

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ممنونم از لطفت. حقیقتش امتحان IMAT برخلاف تصور من تا حدودی سخت بود. امتحان شامل دو بخش هست. بخش اول که حدودا 30 سوال هست و شامل سوالات هوش و اطلاعات عمومی هست که به نظر من واقعا مشکل میشه به سوالهای این بخش جواب داد. بخش دوم سوالات علمی از دروس زیست و شیمی و ریاضی. این امتحان برای رشته پزشکی به زبان انگلیسی و برای 6 دانشگاه برگزار میشه. دانشگاه میلان،پاویا،رم تورورگاتا،رم ساپینزا،ناپولی و باری. تا حدودی میشه گفت شبیه آلفا تست هست ولی بیشتر به امتحان BMAT شباهت داره. درمورد مدرک روسیه حقیقتش من چیزای خوبی نشنیدم راجع به اعتبار این مدارک در اروپا به نظر من اگه قصد کار در زمینه پزشکی تو حوزه شینگن رو دارید بهتره تو یکی از کشورهای عضو این منطقه درس بخونید.
    چند هفته قبل برای دندونپزشکی رفته بودم یک کلینیک بسیار سطح بالا در نیویورک که برای یک دکتر روس بود و از دانشگاه سنتپترزبورگ اگر اشتباه نگفته باشم پافلف یا پولوف بود مدرکش.
    اتفاقا برای خودمم جالب بود از روسیه ندیده بودم تا حالا اونجا و وقتی ازش سوال کردم دیدم لیست بلند بالایی از همکلاسانش رو که در روسیه تحصیل کرده بودند و در حال طبابت در آمریکا بودند رو نشون داد . روسیه توی اکثر زمینه ها کشور قوی ای هست دوست عزیز. از فرزدان همکاران ابوی هم فرزندانشون زیاد هستند در این رته های پزشکی و پیزاپزشکی در روسیه تحصیل کردند و در حال ادامه تحصیل در آلمان و فرانسه و امریکا هستند چون باهاشون دوست هستم میدونم کجاها تحصیل کردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    چند هفته قبل برای دندونپزشکی رفته بودم یک کلینیک بسیار سطح بالا در نیویورک که برای یک دکتر روس بود و از دانشگاه سنتپترزبورگ اگر اشتباه نگفته باشم پافلف یا پولوف بود مدرکش.
    اتفاقا برای خودمم جالب بود از روسیه ندیده بودم تا حالا اونجا و وقتی ازش سوال کردم دیدم لیست بلند بالایی از همکلاسانش رو که در روسیه تحصیل کرده بودند و در حال طبابت در آمریکا بودند رو نشون داد . روسیه توی اکثر زمینه ها کشور قوی ای هست دوست عزیز. از فرزدان همکاران ابوی هم فرزندانشون زیاد هستند در این رته های پزشکی و پیزاپزشکی در روسیه تحصیل کردند و در حال ادامه تحصیل در آلمان و فرانسه و امریکا هستند چون باهاشون دوست هستم میدونم کجاها تحصیل کردند.
    من کلا از دیروز که Mr-Dr عزیز گفت کورس انگلیسی پاتفک نداره یهو نظرم نسبت به روسیه برگشت(چون کورس انگلیسی در بلاروس پاتفک داشت فکر میکردم روسیه هم همینطوره واسه همین دنبالش نرفتم دیگه)!
    ببینید الان همین که کورس انگلیسی هست و مدرکش هم بر پایه M.D و جو پاکیزه(به نسبت جای فاجعه ای مثل هند) خودش هزاربار نسبت به خیلی جاها ارزش داره!فقط دوستان یه سوالی:
    ببینید من هرچی لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت رو چک میکنم فقط برای دوره عمومی پزشکی اسم سنت پترزبورگ رو میبینم یعنی باقی دانشگاه هایی که ازشون اسم اورده فقط برای دوره های دستیاری/تخصص هستن؟و فقط سنت پترزبورگ برای دوره عمومی مورد تایید هست؟!
    این لیست دانشگاه های پزشکی روسیه و مقدار شهریه دانشگاه و هاستل هر کدومشون هست بنظرتون بهترین دانشگاه همین پاولوف(سنت پترزبورگ هست)؟!یه راهنمایی بکنید ممنون میشم!
    http://www.medstudies.org/fees.htm
    بعد با توجه به اینکه وزارت علوم گفته رنک دانشگاه باید زیر 1000 باشه الان رنک 492 برای این دانشگاه طبق لینک زیر درست هست؟!
    http://www.webometrics.info/en/Europ...n%20Federation
    من هرچی گشتم تو این لینک اسمی از پاولف ندیدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوست عزیز راهنمایی دوستان که خیلی کامل بود!ببینید ایرلند اگه منظورتون بخش شمالیش هست خب میشه خاک بریتانیا پس فرقی نمیکنه ایرلند باشه یا اسکاتلند یا خود انگلستان(انگلیس و ولز) همه ش واقعا عالی هست و میشه گفت اگه گرونترین بخش دنیا برای تحصیل بویژه در زیرشاخه های پزشکی نباشه قطعا یکی از سردمدارانش خواهد بود پس عامل تعیین کننده توان مالی شما خواهد بود(البته برای برگشت باید قبل از اقدام برید وزارت خانه و کروکلوم هارو تطبیق بدید که براتون بعد ها دردسر نشه)!

من سالی حدودا 200 میلیون میتونم هزینه کنم با این شرایط کجا میتونم داروسازی بخونم؟؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnouosh نمایش پست ها
    من سالی حدودا 200 میلیون میتونم هزینه کنم با این شرایط کجا میتونم داروسازی بخونم؟؟
    من به شما دانشگاه semmelweis بوداپست رو پیشنهاد میکنم. دانشگاه خیلی خوب و در یک شهر زیبا.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    من به شما دانشگاه semmelweis بوداپست رو پیشنهاد میکنم. دانشگاه خیلی خوب و در یک شهر زیبا.
    ببخشید این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت ایران هست؟؟
    شرایطش چیه؟؟

با این هزینه ای که گفتم جای دیگه ای غیر از ایرلند هم میشه داروسازی خوند؟؟؟

Banned

من خواهرم با نصف این هزینه داره توی امریکا تحصیل میکنه اتفاقا رشتش هم داروسازیه. ولی خب باید مصایبش رو تحمل کنید دیگه امتحاناتو و گرفتن لیساسن و بعدا وارد شدن به رشته. اما ارزششو داره .

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

ببخشید این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت ایران هست؟؟
    شرایطش چیه؟؟

با این هزینه ای که گفتم جای دیگه ای غیر از ایرلند هم میشه داروسازی خوند؟؟؟
    با این مقدار هزینه هرجایی دوست داشته باشید میتونید تحصیل کنید!
    تایید هست به صورت مشروط. البته.

دوستان بالاخره رنک دانشگاه پاولف(سنت پترزبورگ) رو پیدا کردم منتها رنک این دانشگاه طبق لینک زیر 6787 هست!
    http://www.webometrics.info/en/searc...l%20University
    حالا با توجه به قانون وزارتخونه برای رنک زیر 1000 وضعیت تایید این دانشگاه به چه صورت میشه؟هم اسمش جزو تایید شده هاس و هم از قانون زیر 1000 تبعیت نمیکنه کلا پرادوکسی شده واسه مناگه دوستان راهنمایی کنن منون میشم!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    دوستان بالاخره رنک دانشگاه پاولف(سنت پترزبورگ) رو پیدا کردم منتها رنک این دانشگاه طبق لینک زیر 6787 هست!
    http://www.webometrics.info/en/searc...l%20University
    حالا با توجه به قانون وزارتخونه برای رنک زیر 1000 وضعیت تایید این دانشگاه به چه صورت میشه؟هم اسمش جزو تایید شده هاس و هم از قانون زیر 1000 تبعیت نمیکنه کلا پرادوکسی شده واسه مناگه دوستان راهنمایی کنن منون میشم!
    دوست عزیز رنکینگ زیر 1000 برای دانشگاههای هست که در لیست نیستند! اونهای که هستند نیازی به رنکینگ ندارند.
    ضمن اینکه رنکینگ وبومتریک به شدت کشکی هست بر اساس ارجاعات به سایت دانشگاههاست.
    به رنکینگ های معتبر باید مراجعه کنید.

اگه کسی لیسانس معماری، عمران، کامپیوتر و ... از ایران داشته باشه، این مدرک به عنوان پریمد حساب میشه؟
    در واقع دو تا موضوع هست:
    1. لیسانس غیرمرتبط با پزشکی
    2. لیسانس از ایران