صفحه 56 از 64 نخستنخست ... 646474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnouosh نمایش پست ها
    خب پس فک کنم با این شرایطی که هست باید کلن بیخیال بشم
    الان به نظر شما بهترین کار برای من چیه؟؟
    خیلی ناامید شدم
    ناامید چرا؟شما با اون بودجه سالی 200 میلیون میتونی خیلی جاها تحصیل کنی!ببین بزار برات مطلب رو یکم باز کنم:الان کشورهایی در خود حوزه شنگن هستن مثل اسلواکی/لهستان/جمهوری چک یا خود همین مجارستان که هزینه هاتون بعید میدونم به سالی 100 تومن برسه خیلی هم کشورهای خوبی هستن و هیچ تفاوتی هم نمیکنه کدومشون رو انتخاب کنین چون بعد از گرفتن اقامت یکیشون میتونین بدون محدودیت در تمام خاک حوزه شنگن جذب بازار کار بشین!منتها بنظر خودم روسیه در حال حاضر یه گزینه قابل تامل هست چون هم کورس های انگلیسی داره هم یه کشور امن هست و هم از خیلی کشورهای اروپای شرقی یه سر و گردن بالاتره سطح علمی واقعا قابل قبولی هم داره ایرانی ها هم که با توجه به دانشگاه های مورد تایید یا باید برن مسکو یا سنت پترزبورگ که به جرات میتونم بگم چیزی از خیلی از شهرهای درجه اول اروپای غربی کم ندارن!بودجه زیادی هم نمیخواد الان شهریه هارو خودت ببین چقدر مناسب هستن امکانات هاستل و خوابگاه هم دارن اکثر دانشگاه های روسیه!
    http://www.medstudies.org/fees.htm
    شما بهترین و مفیدترین کاری که میتونی انجام بدی مکاتبه با دانشگاه های مورد نظرت هست!هر کدوم از بچه های این فروم که در اقسانقاط دنیا مشغول به تحصیل هستن واقعا وقت گذاشتن اذیت شدن تلاش کردن خداروشکر به نتیجه هم رسیدن!و همین موفقیت ها هست که باقی اعضا رو هم به تلاش هر چه بیشتر ترغیب میکنه!شما هم سعیتو بکن مطمئن باش جایی که انتظارشو نداری یه افق روشن خواهی دید!

دوستان تو سایت وزارت بهداشت در قسمت دانشگاه های مورد تایید دوتا اسم از دانشگاه سنت پترزبورگ آورده شده:
    دانشگاه پزشكي سن پترزبورگ (پاولوف)Sp Pavlov Medical State University
    آكادمي تخصصي پزشكي سن پطرزبورگ st.Petersburg State Medical Academy
    حالا چیزی که منو گیج کرده این هست که با توجه به این لینک:
    http://www.medstudies.org/fees.htm
    هزینه کورس انگلیسی در دانشگاه پاولف 5300 و در آکادمی تخصصی 3000 دلار هست آیا این دوتا از لحاظ ارزشیابی مدارک با هم فرق میکنن؟!آخه هر دو که در یه دانشگاه هستن پس چرا شهریه ها انقدر متفاوت هست؟!
    (یعنی ممکنه آکادمی تخصصی MBBS باشه و پاولف M.D؟(واقعا ممنون میشم عزیزان کمک کنن)

ممنون دوستان واقعا خیلی امیدوارم کردید!
    ولی این کشورهایی که گفتید مدرک دانشگاهاون مورد تایید هست ولی به صورت مشروط! اونوقت مشکلی پیش نمیاد؟؟
    گن خودم روسیه رو خیلی دوست دارم و ی ویژگی خوبش هم اینه که نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نیست!
    فقط ی مشکلی که هست اینه که کلن انگلیسیشون خیلی ضعیفه!حتما باید زبان روسی رو یاد بگیریم!
    از نظر پدیرشم راحت پذیرش میدن یکی از دوستان من پبا دیپلم فنی و معدل 15 2ماه پیش رفت مسکو الان داره دوره زبان میخونه در دانشگه ملی مسکو
    برخوردشون با ایرانیا خوبه!
    تنها مشکل زبانه!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

ممنون دوستان واقعا خیلی امیدوارم کردید!
    ولی این کشورهایی که گفتید مدرک دانشگاهاون مورد تایید هست ولی به صورت مشروط! اونوقت مشکلی پیش نمیاد؟؟
    گن خودم روسیه رو خیلی دوست دارم و ی ویژگی خوبش هم اینه که نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نیست!
    فقط ی مشکلی که هست اینه که کلن انگلیسیشون خیلی ضعیفه!حتما باید زبان روسی رو یاد بگیریم!
    از نظر پدیرشم راحت پذیرش میدن یکی از دوستان من پبا دیپلم فنی و معدل 15 2ماه پیش رفت مسکو الان داره دوره زبان میخونه در دانشگه ملی مسکو
    برخوردشون با ایرانیا خوبه!
    تنها مشکل زبانه!
    ایشون باید دیپلم تجربی یا ریاضی داشته باشه تا تایید بشه مدرکش.
    ضمن اینکه معدلش هم باید میانگین بالای 16 بشه.
    مدرکشون معتبر مشروطه و ظرطشم همین شرط معدله.
    مسکو رفتید دانشگاه دوستی ملل تا حد ممکن نرید. من دوستام هستند خیلی راضی نیستند برید لومونوسف اگر تونستید برای زبان برای دندونپزشکی هم میتونید سماشکو بخونید و داروسازی هم سچنوا توی مسکو و پزشکی فقط پاولف پیترزبورگ که وضعیت خوابگاهاش ظاهرا داغونه و خب شما که مشکل هزینه نداری واسه خودت ی آپاتمان کوچک تهیه میکنی حالا یا اجاره یا بخر اصلن و راحت درستو بخون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    ایشون باید دیپلم تجربی یا ریاضی داشته باشه تا تایید بشه مدرکش.
    ضمن اینکه معدلش هم باید میانگین بالای 16 بشه.
    مدرکشون معتبر مشروطه و ظرطشم همین شرط معدله.
    مسکو رفتید دانشگاه دوستی ملل تا حد ممکن نرید. من دوستام هستند خیلی راضی نیستند برید لومونوسف اگر تونستید برای زبان برای دندونپزشکی هم میتونید سماشکو بخونید و داروسازی هم سچنوا توی مسکو و پزشکی فقط پاولف پیترزبورگ که وضعیت خوابگاهاش ظاهرا داغونه و خب شما که مشکل هزینه نداری واسه خودت ی آپاتمان کوچک تهیه میکنی حالا یا اجاره یا بخر اصلن و راحت درستو بخون.
    ببخشید من فکر کردم که رشتشون دندون پزشکیه ولا الان فهمیدمییشون رشتشون معماریه!
    از نظر خوابگاه من شنیدم که کلن خوابگاه های همه ی دانشگاه های روسیه اوضاش داغونه!
    از نظر کار هم شنیدم که تو روسیه سخت کار پیدا میشه و آمار بیکاری زیاده! شما چیزی میدونید دراین باره؟؟
    من میخوام داروسازی بخونم!

Banned
    رشته و دانشگاه

ببخشید من فکر کردم که رشتشون دندون پزشکیه ولا الان فهمیدمییشون رشتشون معماریه!
    از نظر خوابگاه من شنیدم که کلن خوابگاه های همه ی دانشگاه های روسیه اوضاش داغونه!
    از نظر کار هم شنیدم که تو روسیه سخت کار پیدا میشه و آمار بیکاری زیاده! شما چیزی میدونید دراین باره؟؟
    من میخوام داروسازی بخونم!
    اوکی پس اون مشکلی نداره
    خوابگاه که کلا خوابگاهه دیگه نباید انتظار زیادی داشت. سختی های رسیدن به هدف بعدا شیرین میشن
    کار بهتره روش حساب نکنید. هرچند جدیدا یه طرحی تصویب کردن اجازه کار دانشجویی توش قراره ذکر بشه ظاهرار
    دارو توی مسکو بخونید توی سچنوا.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    اوکی پس اون مشکلی نداره
    خوابگاه که کلا خوابگاهه دیگه نباید انتظار زیادی داشت. سختی های رسیدن به هدف بعدا شیرین میشن
    کار بهتره روش حساب نکنید. هرچند جدیدا یه طرحی تصویب کردن اجازه کار دانشجویی توش قراره ذکر بشه ظاهرار
    دارو توی مسکو بخونید توی سچنوا.

من منظورم کار پس از اتمام تحصیلات بود!
    اگه بد اتمام تحصیلات بخوایم برگردیم ایران بخاطر مدرک ک معتبر مشروطه مشکلی پیش نمیاد؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه

من منظورم کار پس از اتمام تحصیلات بود!
    اگه بد اتمام تحصیلات بخوایم برگردیم ایران بخاطر مدرک ک معتبر مشروطه مشکلی پیش نمیاد؟؟
    اگر معدلاتون مجموعش بالای 16 باشه و هیچ کدوم از 14 پایین تر نباشند خیر مشکلی نیست. اگرم بود خب توی این مدت یه دیپلم تجربی بگیرید و دوره پاتفک هم به عناون پیش دانشگاهی ارزشیابی میشه نمرشو بالا بگیرید که مشکلی پیش نیاد.

واقعا با توجه به حال و روز ما ایرانی ها روسیه گزینه قابل قبولی هست منتها من از دیشب در حال برسی آب و هوای مناطق و شهرهای مختلفش بودم:
    در این لحظه که این پست رو میزارم به این ترتیب هست وضعیت(با توجه به اینکه تازه اول پاییز هست):
    Moscow:-2
    st Petersburg:-1
    novosibrik:-12
    منتها بنظر بهترین شهرش همون آستاراخان یا Astrakhan باشهاز لحاظ اب و هوا که در این لحظه 15 درجه هست(درجه ها به سلسیوس هست)
    لینک دانشگاهش هم این هست:
    http://www.racus.ru/entrant/universi...dical-academy/
    منتها ایرادش اینه رنکش زیر 1000 نیست!کلا خیلی گشتم تو webometrics که افتضاح بود تو QS هم چنگی به دل نمیزد متاسفانه!
    فقط میموند شهر Novosibrik که نتونستم دانشگاه پزشکی توش پیدا کنم ولی رنک دانشگاه مرکزیش خیلی خوب بود!کلا واسه دوره عمومی بنظر همون پاولف تنها گزینه هستش درسته اسم آکادمی تخصصی پترزبورگ هم که اسمش تو سایت وزارت بهداشت اومده بنظر به پای پاولف نمیرسه مدرکش هم گویا MBBS هست حالا چطور اسمش تایید شده!!!

من متوجه نشدم! :-(
    ببخشید معدل چی منظورتونه؟؟؟؟