صفحه 57 از 64 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnouosh نمایش پست ها
    من متوجه نشدم! :-(
    ببخشید معدل چی منظورتونه؟؟؟؟
    دوستمون در بالا خیلی خوب توضیح دادن که!
    ببینید مدارک روسیه مشروط به شرط معدل شما هستن!یعنی معدل دیپلم و پیش شما هیچکدوم نباید زیر 14 و میانگینشون هم نباید کمتر از 16 باشه!باز هم اگه معدلتون به حد نصاب نرسید میتونید با معدل بالای دوره پاتفک بخشیش رو جبران کنید!

از نظر معدل مشکلی ندارم!!فقط من شنیده بودم که با مدرک دیپلم هم میشه اقدام کرد!پیش هم نیازه؟؟؟
    ببخشید من یکم گیجم! متوجه نمیشم شما به بزرگی خودتون ببخشید که خیلی دارم اذیتتون میکنم!!

از نظر معدل مشکلی ندارم!!فقط من شنیده بودم که با مدرک دیپلم هم میشه اقدام کرد!پیش هم نیازه؟؟؟
    ببخشید من یکم گیجم! متوجه نمیشم شما به بزرگی خودتون ببخشید که خیلی دارم اذیتتون میکنم!!
    ببینید هم ریز نمرات دیپلم نیاز هست و هم ریز نمرات پیش دانشگاهی!منتها تا جایی که من میدونم اگر معدل پیش خوب نباشه میشه با بالابردن معدل پاتفک جبرانش کرد!(دوستانی که در مورد کورس های روسی اطلاع دارن بهتره کمک کنن)
    قبلا هم گفتم بازم بهترین کار مکاتبه با دانشگاه هست مثلا شما که هدفتون دارو هست بهتره با دانشگاه سچینوا مکاتبه کنید اون ها تمام مدارک مورد نیاز رو براتون میل میکنن!
    یا اصلا میتونید به سایت خود دانشگاه مراجعه کنید معمولا تمام اطلاعات مورد اعم از شهریه,کورس های موجود,هاستل و ............ تو خود سایت دانشگاه ها موجوده!
    موفق باشید!
    ویرایش توسط MEHRAN120 : October 18th, 2014 در ساعت 07:11 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نه بابا اذیت چیه سواله دیگه
    ببین بدون پیشم میشه فقط باید وزارت آموزش پرورش دوره کالج رو به عنوان پیش دانشگاهی ارزشیابی کنه یا همونجا برو مدرسه سفارت همزمان واحدها رو بگیر غیر حضوری و با کالج بخون و امتحان بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    نه بابا اذیت چیه سواله دیگه
    ببین بدون پیشم میشه فقط باید وزارت آموزش پرورش دوره کالج رو به عنوان پیش دانشگاهی ارزشیابی کنه یا همونجا برو مدرسه سفارت همزمان واحدها رو بگیر غیر حضوری و با کالج بخون و امتحان بده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    ببینید هم ریز نمرات دیپلم نیاز هست و هم ریز نمرات پیش دانشگاهی!منتها تا جایی که من میدونم اگر معدل پیش خوب نباشه میشه با بالابردن معدل پاتفک جبرانش کرد!(دوستانی که در مورد کورس های روسی اطلاع دارن بهتره کمک کنن)
    قبلا هم گفتم بازم بهترین کار مکاتبه با دانشگاه هست مثلا شما که هدفتون دارو هست بهتره با دانشگاه سچینوا مکاتبه کنید اون ها تمام مدارک مورد نیاز رو براتون میل میکنن!
    یا اصلا میتونید به سایت خود دانشگاه مراجعه کنید معمولا تمام اطلاعات مورد اعم از شهریه,کورس های موجود,هاستل و ............ تو خود سایت دانشگاه ها موجوده!
    موفق باشید!
    خیلی خیلی ممنون دوستان عزیز من تصمیم گرفتم پیش رو هم همینجا بخونم!!!
    فک کنم اینجوری برا خودمم بهتر باشه!!
    تا اون موقع فرصت دارم شاید هزینه جور بشه برا استرالیا اقدام کنم که اقامتم راحت تر میده
    برا استرالیا حداقل چقد باید هزینه در نظر بگیرم؟؟

خیلی خیلی ممنون دوستان عزیز من تصمیم گرفتم پیش رو هم همینجا بخونم!!!
    فک کنم اینجوری برا خودمم بهتر باشه!!
    تا اون موقع فرصت دارم شاید هزینه جور بشه برا استرالیا اقدام کنم که اقامتم راحت تر میده
    برا استرالیا حداقل چقد باید هزینه در نظر بگیرم؟؟
    خب استرالیا کلا یکی نقاط گرون در دنیا هستش!چه از لحاظ مخارج زندگی که من براتون لینکشو در پایین میزارم میتونید خودتون شهرهای مختلفش رو مقایسه کنید:
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...ayCurrency=USD
    اینو طبق دلار آمریکا تنظیم کردم میتونید تغییرش بدید!
    و چه از نظر میزان شهریه دریافتی دانشگاه های مختلف هم یکی از گرونترین نقاط در دنیا هستش که سالانه 30 تا 60-70 هزار دلار برای رشته های پزشکی میتونه متفاوت باشه خب بالطبع هر چی ترم بالاتر بره شهریه هم بیشتر خواهد شد یعنی معمولا ترم های آغازین میزان شهریه کمتر هستش که همون مقدار بالا میشه کلا!حالا شما هزینه زندگی رو در شهری مثل ملبورن یا سیدنی بش اضافه کنید واقعا رقم بالایی خواهد شد!

خب دوستان یه سری اطلاعات دیدم گفتم شاید بد نباشه اینجا بزارم:
    بالاخره فهمیدم جریان تفاوت آكادمي تخصصي پزشكي سن پطرزبورگ با دانشگاه پاولف این شهر در چی هست!کلا آکادمی تخصصی به دانشجوهای خارجی پذیرش نمیده و تنها گزینه مرود تایید برای پزشکی همون دانشگاه پاولف هست!
    بچه ها کسی لینکی سراغ داره که عکس یا فیلمی از خوابگاه های دانشگاه پاولف سن پترزبورگ داشته باشه؟ممنون میشم کمک کنید!تو سایت دانشگاه های روسیه که نتونستم چیزی پیدا کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    ببین خواهر عزیزمون
    برای پزشکی خوندن برای ما که ایرانی هستیم چند شاهراه کلی )) وجود داره دیگه انتخاب با خودتون
    1. کنکور ایران/قبولی در دانشگاه های سراسری.آزاد و بین الملل(اگه حوصله گوشه کنایه های بچه های سراسریو داریدا چون الان خیلی واکنش نشون میدن بچه ها نسبت به این مسئله که بین الملل ها باهاشون سر یه کلاس بشینن)
    2. کشوری مثل آلمن هم میشه(صد در صد نیست ممکنه هم نشه) رفت و کالج خوند و معدلتون بالا باشه شانس ورود دارید ولی خب ظرفیت ها کلا کمه.
    3. خوندن زبان ایتالیایی و امتحان شرکت کردن و سنجیدن امکان قبولی هم دیگه واقعا بستگی به خودتون داره امتحانش بالاخره کسانی که شرکت کردند بهتر میتونن نظر بدن در بارش. اما به صورت کلی من شنیدم مشکله. و اینطوری نیست فرمالیته باشه و ....
    4. پزشکی خوندن در هند با هزینه حدودا 120 تا 190 هزار دلار برای کل دوره که خب شما ظاهرا تحمل شرایطشو ندارید و البته حقم دارید
    5. پزشکی خوندن در روسیه و بلاروس
    6 نهایتا خوندن پزشکی با ریسک تایید از طرف ایران البته در چین به صورتی که طبق گفته یکی از دوستان تاپیک چین که بعد از MBBS یک دوره MD دو ساله هم بخونید و من که وزارت بهداشت ظاهرا تاکید داره باید محتوی این دو دوره بشه 85 درصد دوره های داخل. خودMBBS رو ارزشیابی نمیکنه به عنوان پزشکی ولی با MD اگه محتوی 85 درصد بشه ارزشیابی ممکنه که اگه نشه دیگه هم زمان برهدر رفته هم پول
    دیگه این خودتونید که باید انتخاب کنید
    .......................
    بابا به خدا این همه رشته خوب هست رشته های پر کاربرد مهندسی مثلا چه عیبی دارند . موفقیت فقط پزشکی خوندن نیست پزشکیم یه رشته مثل بقیه رشته ها تازه اهمیت رشته های مهندسی رو نگاه کنید کشوری مثل آمریکا چقدر روشون حساسه توی لیستاش لقب حساس! بهشون میده کنترل میکنه برای ورود و .......و در حالیه که برای پزشکی همون سطح علمی و پول کفایت میکنه برای آمریکا که دیگه در راس در نظر فرضش کنیم.
    .................................................. ..........
    این برای شما نیست کلی میگم
    به شخصه معتقدم زحمتی که بچه های مهندسی برای بدست اوردن مدرک دکترا هست مخصوصا در سطوح بالا مثلا امریکا به نسبت بسنجیم بیشتر از رشته ای مثل پزشکی هست ولی سیاستگذاری های غلط سیستم آموزش عالی در کشور ما باعث شکل گیری ذهنیت صد در صد غلط برتری پزشکی به سایر رشته ها شده. که خدا رو شکر این حباب شیشه ای تا 7-8 سال دیگه به کلی نابود خواهد شد بمانید و ببینید .منتظر سیل خروجی های جدید باشید متوجه میشید چی میگم.
    در تكميل فرمايشات دوست عزيزمون بايد يكم يه مورد ٧ هم وجود داره
    و اونم كشور هلند كه معمولا ايرانيها خيلي بهش توجه نميكنن ولي اروباي شرقي ها و الماني ها وقتي ازالمان بذيرش دريافت نميكنن يا كلا ميخوان راحتر فارغ التحصيل شن ميرن ااونجا
    از نظر هزينه مثل المان ،كورس هاش معمولا به زبان انكليسي-هلندي،فقط يه امتحان ورودي به دانشكاه داره كه كويا خيلي راحت،جون من يه دختر الماني ديدم كه اونجا روانشناسي خونده بود كفتم جرا همين المان نخوندي،كفت معدلش خيلي بايين بوده ،جون المان روانشناسي هم معدل هاي بالا ميخواد،معدل١،خورده اي
    كفتم امتحان ورودي جطوره،كفت راحت،و به نظر من اكه ايشون كذرونده بود بس راحت ،جون ايشون از اينا بود كه اسم رياضي يا فيزيك يا شيمي كه ميشنيد كهير مميزنه
    بعد ازاون از يه همكلاسيم كه بلغارستاني برسيدم،كفت اره،بيشتره دوستان دارن هلند درس ميخونن و خيلي راحتر ازالمان فارغ التحصيل مميشن
    يه نكته جالب اون دختر الماني شاكي بود كه تو هلند ،دولت به دانشجوها هلندي ماهي ١٣٠ يورو هديه ميده ولي به خارجي ها نميده،منم كفتم خوب المان هم دولت به دانشجوها الماني ماهي ٦٣٠ يورو ميده ولي به خارجي ها نميده
    كفت""ولي ما بايد يه ميزاني از اينو بعدن به دولت بس بديم،كفتم اره،نصف شو ،يعني بعد از فارغ التحصيلي بايد به تعداد ماه هاي تحصيل،معادل ماهي ٣٢٠ يورو بس بدن
    بس يعني الماني ها هم معادل ماهي ٣٠٠يورو هديه دريافت ميكنن اين كه خيلي بيشتر ازاون كه هلند ميده
    ديكه بنده خدا هيجي نكفت
    هلند بليط وسائل نقليه دانشجويي به دانشجوها نميده،برعكس المان،كه خيلي از نظر هزينه فرق نميكنه،ميتونه دانشجو بليط ماهانه بخره
    اين خانم كه ميكفت يه دوجرخه خريده بوده و شهرش كوجيك بوده و با دوجرخه،،،،،،

در مورد هلند تحقيق بيشتري كنيد
    اما بقيه كشورها مثل سوييس،فرانسه،إسبانيا سخت هستن
    به عنوان نمونه من يه جه ديدم يه شخصي در مورد فرانسه برسيده بود،فرانسه حداقل در مورد بزشكي و دارو من ميدونم خيلي سخت،جدا ازبذيرش،فارغ االتحصيلي
    من از دختر هايي كه اينجا از تونس هستن ،اينا زبان فرانسه مثل زبان مادري شون و برسيدم جرا شما نرفتيد فرانسه و يه حدود ٣سال زبان الماني ياد كرفتيدانشكاه اومديد اينجا،كفتن داروسازي فرانسه فارغ التحصيل شدن خيلي سخت،اين حرف ايناست،با اينكه فرانسه رنكينكش خيلي هم بالا نيست ولي،،،،،،،

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeee نمایش پست ها
    در تكميل فرمايشات دوست عزيزمون بايد يكم يه مورد ٧ هم وجود داره
    و اونم كشور هلند كه معمولا ايرانيها خيلي بهش توجه نميكنن ولي اروباي شرقي ها و الماني ها وقتي ازالمان بذيرش دريافت نميكنن يا كلا ميخوان راحتر فارغ التحصيل شن ميرن ااونجا
    از نظر هزينه مثل المان ،كورس هاش معمولا به زبان انكليسي-هلندي،فقط يه امتحان ورودي به دانشكاه داره كه كويا خيلي راحت،جون من يه دختر الماني ديدم كه اونجا روانشناسي خونده بود كفتم جرا همين المان نخوندي،كفت معدلش خيلي بايين بوده ،جون المان روانشناسي هم معدل هاي بالا ميخواد،معدل١،خورده اي
    كفتم امتحان ورودي جطوره،كفت راحت،و به نظر من اكه ايشون كذرونده بود بس راحت ،جون ايشون از اينا بود كه اسم رياضي يا فيزيك يا شيمي كه ميشنيد كهير مميزنه
    بعد ازاون از يه همكلاسيم كه بلغارستاني برسيدم،كفت اره،بيشتره دوستان دارن هلند درس ميخونن و خيلي راحتر ازالمان فارغ التحصيل مميشن
    يه نكته جالب اون دختر الماني شاكي بود كه تو هلند ،دولت به دانشجوها هلندي ماهي ١٣٠ يورو هديه ميده ولي به خارجي ها نميده،منم كفتم خوب المان هم دولت به دانشجوها الماني ماهي ٦٣٠ يورو ميده ولي به خارجي ها نميده
    كفت""ولي ما بايد يه ميزاني از اينو بعدن به دولت بس بديم،كفتم اره،نصف شو ،يعني بعد از فارغ التحصيلي بايد به تعداد ماه هاي تحصيل،معادل ماهي ٣٢٠ يورو بس بدن
    بس يعني الماني ها هم معادل ماهي ٣٠٠يورو هديه دريافت ميكنن اين كه خيلي بيشتر ازاون كه هلند ميده
    ديكه بنده خدا هيجي نكفت
    هلند بليط وسائل نقليه دانشجويي به دانشجوها نميده،برعكس المان،كه خيلي از نظر هزينه فرق نميكنه،ميتونه دانشجو بليط ماهانه بخره
    اين خانم كه ميكفت يه دوجرخه خريده بوده و شهرش كوجيك بوده و با دوجرخه،،،،،،
    دوست عزیز تا جایی که من پارسال تحقیق کردم تمام کورس ها در هلند منحصرا به زبان هلندی برگزار میشه و تنها یک دانشگاه آمریکایی در هلند هست که کورس انگلیسی برگزار میکنه اونم فوق العاده شهریه بالایی داره!(بازم اگه دوستان اطلاعات جدیدی دارن خوشحال میشیم در این تاپیک قرار بدن)