صفحه 59 از 64 نخستنخست ... 949505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط Shariii نمایش پست ها
    سلام لطفاً راهنماييم كنين ....١٨سالمه و ميخوام تو يه كشور اروپايى داروسازى يا دندان پزشكى بخونم كه زبانشون انگليسى باشه ولى نميدونم كدوم كشور خوبه از لحاظ اينكه هزينه هاش خيلى زياد نباشه؟و ميخوام ببينم اين درسته در مورد انگلستان كه فقط لندن هست كه هزينه ى زندگى و دانشگاه خيلى زياده و شهرهايى تو انگليس هست كه هزينه ى زندگى و تحصيل تو اون از بعضى از كشورهاى اروپا كمتر هست؟و يك سؤال ديگه اينكه براى كشور آلمان دانشگاه هايى هست كه براى رشته ى داروسازى يا دندان پزشكى زبانشون انگليسى باشه؟(اسم دانشگاه رو برام بنويسيد)
    خب با اینکه دوست گلم به درسته اشاره کردن ولی منم یه اشاره ای میکنم:
    ببینید شما گفتید که هم اروپایی باشه و هم انگلیسی زبان که همین انتخاب هارو به کشورهای حوزه بریتانیا محدود میکنه!کلا این کشورها گرونترین نقطه اروپا برای تحصیل در رشته ای مثل پزشکی هستن بطوریکه تا سالی 25000 پوند ممکنه فقط شهریه دانشگاه شما باشه و با توجه به واحد پوند هزینه های زندگی هم بمراتب در این کشورها بالا هستش و شما با یه حساب سرانگشتی به این نتیجه میرسی سالی حداقل 250 میلیون باید برای هزینه های دانشگاه و مخارج زندگی کنار بزارید!پس همونجور که دوست عزیزمون هم اشاره کردن مهمترین آیتم نقدینگی شما هستش و اینکه تا چه میزان میتونید یا میخواید هزینه کنید!
    موفق باشید!

Junior Member

من جسارتا میتونم شماره ی mehran120 و sayeee رو داشته باشم، سوال دارم راجع به هلند و امکان پرسیدنش اینجا نیست ، توضیح مفصل میخوام و فکر میکنم اطلاعاتتون کافی باشه ممنون میشم اگه واسم انجا بزارید یا اگه امکانش نیست email کنید، مرسی
    Email: mafaji_x1@yahoo.com

Junior Member

سلام من امسال كنكور دادم و دانشگاه سراسري قبول شدم معدل ديپلم ١٩/٥ و پيش ١٧/٥ هستش.به نظرتون ميتونم برا دندونپزشكي يا داروسازي آلمان پذيرش بگيرم؟الانم دارم زبان آلماني ميخونم.ممنون از راهنماييتون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika97 نمایش پست ها
    سلام من امسال كنكور دادم و دانشگاه سراسري قبول شدم معدل ديپلم ١٩/٥ و پيش ١٧/٥ هستش.به نظرتون ميتونم برا دندونپزشكي يا داروسازي آلمان پذيرش بگيرم؟الانم دارم زبان آلماني ميخونم.ممنون از راهنماييتون
    چه رشته ای قبول شدید؟
    دندونپزشکی یاااااااااا داروسازی خیلی فرقشونه دوست عزیز . کلا احتمال برای دارو بالاتر هست تا برای دندن و پزشکی . باید کالج برید و شانستون هم خوبه معدل دیپلمتون خوبه و قطعا قابل رقابت هستید و معدل پیشتون کمی پایینه که میتونید با معدل بالای کالج جبرانش کنید. ولی خودتونو محدود به پزشکی و دندون نکنید خیلی از آلمانیها هم با شرایط خوب بازم نتونستند برای این دو تا وارد بشند و دارو رو هم حتما همینجور که نوشتید در گزینه هاتون داشته باشید.

Junior Member

من شيمي قبول شدم راستش خودم خيلي دوست دارم دندون بخونم ولي از اشناهامون كه تو آلمان هستن ميگن دندون خيلي سخته و بهتره دارو بخونم.من ميخوام برا سپتامبر ٢٠١٥ برم بايد چيكار كنم؟كي و چطور برا پذيرش كالج اقدام كنم؟از كمكتون ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه

من شيمي قبول شدم راستش خودم خيلي دوست دارم دندون بخونم ولي از اشناهامون كه تو آلمان هستن ميگن دندون خيلي سخته و بهتره دارو بخونم.من ميخوام برا سپتامبر ٢٠١٥ برم بايد چيكار كنم؟كي و چطور برا پذيرش كالج اقدام كنم؟از كمكتون ممنونم
    شما حداقل باید 600 ساعت زبان آلمانی از ایران بگیرید.
    بعد تقاضا بدید برای کالج میرید اونجا مدرک DSH هم میگیرد و بعد معدل الج و معدل آخرین مقطع تحصیلیتون سنجیده میشه و برای دانشگاهاشون تقاضا میدید ببینید قبول میکنند یا نه. به هر حال دندونپزشکی یه رشته پرمتقاضی هست به سبب کار تکنیکی و بالینی که داره ولی خب دارو تقاضا براش کمتره. بستگی به روحیات خودتون داره. از نظر سختی هردو سختی دارند ولی نوعشون فرق میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    شما حداقل باید 600 ساعت زبان آلمانی از ایران بگیرید.
    بعد تقاضا بدید برای کالج میرید اونجا مدرک DSH هم میگیرد و بعد معدل الج و معدل آخرین مقطع تحصیلیتون سنجیده میشه و برای دانشگاهاشون تقاضا میدید ببینید قبول میکنند یا نه. به هر حال دندونپزشکی یه رشته پرمتقاضی هست به سبب کار تکنیکی و بالینی که داره ولی خب دارو تقاضا براش کمتره. بستگی به روحیات خودتون داره. از نظر سختی هردو سختی دارند ولی نوعشون فرق میکنه.
    ممنون از كمكتون من تا آخر امسال مدرك b1 رو ميگيرم فقط از اين ميترسم كه نتونم پذيرش بگيرم يا امتحان ورودي كالج قبول نشم چون اونطور كه شنيدم امتحان ورودي رياضي داره و من رياضيم چندان جالب نيست

Banned
    رشته و دانشگاه

ممنون از كمكتون من تا آخر امسال مدرك b1 رو ميگيرم فقط از اين ميترسم كه نتونم پذيرش بگيرم يا امتحان ورودي كالج قبول نشم چون اونطور كه شنيدم امتحان ورودي رياضي داره و من رياضيم چندان جالب نيست
    فاذا عزمت. فتوکل علی الله....
    پزشکی یعنی ریسک یعنی سختی یعنی قدرت ریسک پذیرش و تحمل زیاد داشتن . شما راهتو انتخاب کن و براش بجنگ ترس /سن/مدت زمان/سختی راه/ همش جزوی از طی مسیرت هستن. اگر هم پول دارید روسیه برای دندون گزینه خوبی هست من میشناسم کسانی هستند رضایت دارند امتحان و .. هم سبک تره و ایرانم تایید میکنه منتها مشروط. روسیه ها نه بلاروس و .....
    آلمان برای دارو بیشتر امید داشته باشید تا دندون ولی خب برای همونم سعیتونو بکنید.
    امتحان کالج احتمال قبولیش زیاده خیلی نگران اون نباشید نگران معدل و وضعیت سایر رقبا باید باشید برای معدل و ..... و ظرفیت های بسیار پایین. برای دندونپزشکی و پزشکی هست اینها برای دارو وضعیت یه مقدار فرق میکنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

سلام لطف می کنید دانشگاه هایی در انگلیس برای رشته ی پزشکی که گرفتن پذیرش در اونها راحتتره و امکان دریافت کمک هزینه ی تحصیلی هم در اون ها وجود داره بهم معرفی کنید
    من فوق لیسانس یک رشته ی مرتبط در ایران دارم و همزمان دارم برای امریکا هم جستجو میکنم
    اطلاعاتم راجعبه امریکا کامل هست اما از انگلیس هیچی نمیدونم چون احتمال پذیرشم در امریکا پایین هست اجبارا راجعبه اروپا هم دارم تحقیق میکنم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    (مسئله ی مالی واسم مهمه)

Banned
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraaaa نمایش پست ها
    سلام لطف می کنید دانشگاه هایی در انگلیس برای رشته ی پزشکی که گرفتن پذیرش در اونها راحتتره و امکان دریافت کمک هزینه ی تحصیلی هم در اون ها وجود داره بهم معرفی کنید
    من فوق لیسانس یک رشته ی مرتبط در ایران دارم و همزمان دارم برای امریکا هم جستجو میکنم
    اطلاعاتم راجعبه امریکا کامل هست اما از انگلیس هیچی نمیدونم چون احتمال پذیرشم در امریکا پایین هست اجبارا راجعبه اروپا هم دارم تحقیق میکنم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    (مسئله ی مالی واسم مهمه)
    مسئله مالی واسم مهمه جاش بالای نوشته هست نه پایین دوست عزیز
    والا اونهایی که مسئله مالی براشون مهم هم نیست به زحمت بتونن از عهده هزینه های انگلستان بر بیان چه برسه به بقیه. تقریبا که نه دقیقا گرانترین کشور جهان رو برای رشته پزشکی انتخاب کردید.