صفحه 6 از 64 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

سلام ممنون از پیشنهادتون.آره درسته من و امثالم تو این مورد بی‌ تجربه هستیم و نیازمند راهنمائی.لطفا راهنمائی کنید بعد از انتخاب قدم دوم چیه؟.اینم باید بگم که من تحقیق کردم ولی‌ چیز بدرد بخور یا جدیدی پیدا نکردم.مرسی‌

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    سلام ممنون از پیشنهادتون.آره درسته من و امثالم تو این مورد بی‌ تجربه هستیم و نیازمند راهنمائی.لطفا راهنمائی کنید بعد از انتخاب قدم دوم چیه؟.اینم باید بگم که من تحقیق کردم ولی‌ چیز بدرد بخور یا جدیدی پیدا نکردم.مرسی‌
    چیز به درد بخور یا جدیدی در چه زمینه ای؟ اگه منظورتون در زمینه این شرکتهای پذیرش گرفتنه، من هم تعریف خیلی خوب ازشون شنیدم و هم تعریف خیلی خیلی خیلی بد.
    شما به نظرم بیا واضح سوالاتو بپرس. من حتی پست های قبلیت رو تو این ترد خوندم که ببینم منظورت از این سوال چی بوده، اما چیزی دستگیرم نشد. می دونم منظورتون بعد از انتخاب "راهه" اما خب شما کدوم راه رو انتخاب کردی که می خوای بدونی قدم دومش چیه؟ هزار تا راه هست دیگه ( شده مثل این کتابای فلسفی ).
    موفق باشید
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

مثلا اینکه تو یه جایی دیدم نوشته بود که آمریکا برای علوم پایه پزشکی‌ به خارجیا پذیرش نمیده.با این چیزایی که شما و بقیه گفتین می‌خوام که خودم دنبالشو بگیرم و سراغ اینجور شرکت ها نرم.پس این شد انتخابم حالا گام بعدی چیه؟من می‌خوام پذیرش پزشکی‌ از آمریکا بگیرم.از نظر مالی هم مشکلی‌ ندارم از نظر زبان هم تقریبا نه مرداد هم امتحان تافل دارم .

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    مثلا اینکه تو یه جایی دیدم نوشته بود که آمریکا برای علوم پایه پزشکی‌ به خارجیا پذیرش نمیده.با این چیزایی که شما و بقیه گفتین می‌خوام که خودم دنبالشو بگیرم و سراغ اینجور شرکت ها نرم.پس این شد انتخابم حالا گام بعدی چیه؟من می‌خوام پذیرش پزشکی‌ از آمریکا بگیرم.از نظر مالی هم مشکلی‌ ندارم از نظر زبان هم تقریبا نه مرداد هم امتحان تافل دارم .
    شما قبل از هر چیزی باید تحقیق کنی که آیا دانشگاه های آمریکا پذیرش برای پزشکی می دهند یا نه؟بهترین کار این هستش که چند تا سایت دانشگاه رو خودتون چک کنید.در قسمت Admission برای International ها برید و ببینید که چه شرایطی هستش.شاید مجبور باشید اول با رشته های علوم پایه شروع کنید و در ادامه وارد پزشکی شوید.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

سلام دوستان
    من هم دیپلم و هم پیش تجربی دارم و می خوام واسه پائیز 89 (2010) اگر بشه توی سوئد ادامه تحصیل بدم .(البته در رشته ی پزشکی)
    می شه منو راهنمایی کنید که باید چه کار کنم( در ضمن در سایت studera هم ثبت نام کردم ولی نمی دونم کدوم course یا program رو باید انتخاب کنم .)
    من کل تاپیک رو خوندم ولی الان نمی دونم چی به چیه
    ممنون
    ویرایش توسط eddipa : April 14th, 2010 در ساعت 09:51 AM

Junior Member

آقایون کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!!!
    خواهش می کنم . . . . .

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

edippa من برات یکم سرچ کردم...این لینکو ببین..شما بگو زبانت خوبه ؟زبان سوئدی بلدی چیزی؟این لینک رو حتما نگاه کن. و با دقت مطالعه کن همه دانشگا هایی که پزشکی ارائه می کنند و شرایطشون رو نوشته.بازم اگه سوالی داشتی بپرس.
    http://www.studyinsweden.se/Study-op...tudy/Medicine/
    ویرایش توسط Royal2009 : April 20th, 2010 در ساعت 12:24 PM

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eddipa نمایش پست ها
    آقایون کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!!!
    خواهش می کنم . . . . .

سلام
    دوست عزیز شما اگر قسمت های مختلف انجمن علوم پزشکی در همین سایت را مطالعه بفرمایید متوجه خواهید شد که تقریبا همه واسه ادامه تحصیل در مقاطع بالا به خارج می روند . به هر حال شما ضمن مطالعه دقیق مطالبی که دوستان در این تا پیک عنوان کر ده اند خودتان هم بایستی واقعا وقت بگذارید ودر نت جستجو کنید و فقط متکی به این سایت هم نباشید و دنبال این هم نباشد که کسی راه دقیق را قدم به قدم به شما بگوید چون اطلاعات هیچکس در این زمینه کامل نیست خودتان بایستی از منابع مختلف مثلا نت( دوباره تاکید می کنم نت را دست کم نگیرد )،یا کسانی که در این زمینه تجربه داشته اند و حتی به خود دانشجویان خارجی که در دانشگاهاشون مشغول تحصیل هستند ایمیل بزنید و د ر نهایت اطلاعات جمع آوری شده را کنار هم قرار دهید و تصمیم گیری کنید

خلاصه مطلب باید فعلا به جمع آوری اطلاعات بپردازید و برای این کار هم بایستی واقعا وقت بگذارید و خسته نشوید و امید داشته باشید اگرم نه که همین جا درستان را بخوانید و ان شالله در آینده بروید خارج.
    در ضمن این ارسال شما یک ارسال نا مفهومی است و مطابق مقررات می بایست حذف گردد ولی بنده این کار را انجام نمی دهم تا شاید اگر کسی امروز هم این ارسال را دید جواب دهد تا در واقع نوعی یا دآوری باشد . اما لطفا در آینده از فرستادن چنین ارسال هایی خودداری کنید
    پ .ن: چون اول راه زندگی حرفه ای خود هستید سعی کنید با حوصله و آرامش و بدون عجله به کار های خود ادامه دهید
    شاد وموفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    edippa من برات یکم سرچ کردم...این لینکو ببین..شما بگو زبانت خوبه ؟زبان سوئدی بلدی چیزی؟این لینک رو حتما نگاه کن. و با دقت مطالعه کن همه دانشگا هایی که پزشکی ارائه می کنند و شرایطشون رو نوشته.بازم اگه سوالی داشتی بپرس.
    http://www.studyinsweden.se/Study-op...tudy/Medicine/
    .
    دارم برا تافل می خونم
    البته هنوز شروع نکردم سوئدی بخونم ولی خیلی زود این کارو می کنم
    ویرایش توسط Royal2009 : May 26th, 2010 در ساعت 08:17 PM

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط eddipa نمایش پست ها
    البته هنوز شروع نکردم سوئدی بخونم ولی خیلی زود این کارو می کنم
    نمی گم تافل نخون....بخون خیلی هم موفق بشی...اما شما دقت داشته باش اینجور که پیداست این سوئد دوره های undergraduate پزشکیشون به سوئدی تدریس میشه ها.باید مدرک اگه اشتباه نکنم TISUS که ماله زبان سوئدیه رو هم داشته باشی.ضمنا برا اینکه بتونی وارد شی باید اول یک سری واحدهای پیش نیاز مربوط به ریاضی, شیمی و فیزیک رو هم پاس کنی.تو همون لینک که گفتم می تونی راهتو برای سوئد پیدا کنی که اصلا عملی هست یا نه.

موفق باشی.
    ویرایش توسط Royal2009 : May 26th, 2010 در ساعت 08:18 PM