صفحه 7 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    معمولا شما باید یه لیسانس تو basic science داشته باشین و بعد دوره چهارساله دندانپزشکی رو بگذرونین. هزینه تحصیل کمر شکنه (اگه برین جای آبرومند درس بخونین و نه دانشگاههای درجه هزارم تو کشورای معلوم الحال که مدرکشون رو وزارتخونه دیگه قبول نداره) و لازمه حتما قادر باشید بتونین به زبون بومی مردم صحبت کنین. یعنی مثلا تو آلمان ، هرچند دانشگاه ممکنه انگلیسی زبان باشه اما چون با مریض سر و کار دارین، باید آلمانی بلد باشین.
    می شه لطفا بیشتر توضیح بدین که منظورتون از لیسانس در basic science چیه؟یعنی لیسانس چه رشته هایی؟ و در چه کشوری گرفته بشه؟ایران؟

Junior Member ram_f15 آواتار ها

دوستان یه مشکلی که من جدیدا متوجه شدم اینه که دانشگاههای آمریکا و کانادا یه امتحان ورودی برای رشته پزشکی دارن به نام MCAT که از شرایط پذیرشه! مثل اینکه بصورت online در سرتاسر دنیا هم میشه این امتحان رو داد، کسی میدونه چجوری میشه این امتحان رو در ایران داد؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط eddipa نمایش پست ها

البته هنوز شروع نکردم سوئدی بخونم ولی خیلی زود این کارو می کنم
    عزیز بهتره که خودت رو خسته نکنی چون سوئد فقط به اعضای اتحادیه اروپا در رشته های پزشکی پذیرش میده.اونا معمولا به عنوان یکی از مدارک کپی 11 صفحه اول پاسپورتت رو میخوان.
    ویرایش توسط Royal2009 : May 26th, 2010 در ساعت 08:19 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ram_f15 نمایش پست ها
    دوستان یه مشکلی که من جدیدا متوجه شدم اینه که دانشگاههای آمریکا و کانادا یه امتحان ورودی برای رشته پزشکی دارن به نام MCAT که از شرایط پذیرشه! مثل اینکه بصورت online در سرتاسر دنیا هم میشه این امتحان رو داد، کسی میدونه چجوری میشه این امتحان رو در ایران داد؟
    از ایران دیگه واسه usmle هم نمیشه ثبت نام کرد فعلن ٬ mcat که پیش کش.

البته درسال چندین نوبت داره ٬ و جاهای مختلف...٬‌

International Testing 2010

Junior Member

سلام دوستان . . .
    من دیپلم تجربی دارم و پیش دانشگاهی رو هم تموم کردم .
    می خواستم برای ترم پاییز توی یکی از دانشگاه های سوئد قبول شم و پزشکی بخونم .اما دیر اقدام کردم و مهلت ثبت نام گذشته
    به دلایلی باید تا آخر امسال از کشور خارج شم
    میخواستم ببینم میشه ترم بهار رو به یه رشته ی دیگه برم (چون پزشکی رو فقط از پاییز داره) و بعد از اون تغییر رشته بدم .
    و اگه اینکه میشه این کارو کرد به نطر شما دوستان کار درستیه یا نه . . .
    خیلی خیلی ممنون
    ویرایش توسط m-k : May 26th, 2010 در ساعت 10:31 AM

Junior Member ram_f15 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Astm1834 نمایش پست ها
    از ایران دیگه واسه usmle هم نمیشه ثبت نام کرد فعلن ٬ mcat که پیش کش.

البته درسال چندین نوبت داره ٬ و جاهای مختلف...٬‌

International Testing 2010
    دوست عزیز، نمیدونید اعتبار این امتحان برای چه مدت هست؟ من اگر امسال این تست رو بدم و سال دیگه بخوام پذیرش بگیرم اعتبار داره؟ نمیشه اول پذیرش بگیرم بعدش امتحان رو بدم؟ ممنون از راهنمایی شما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m-k نمایش پست ها
    سلام دوستان . . .
    می خواستم برای ترم پاییز توی یکی از دانشگاه های سوئد قبول شم و پزشکی بخونم .اما دیر اقدام کردم و مهلت ثبت نام گذشته
    میخواستم ببینم میشه ترم بهار رو به یه رشته ی دیگه برم (چون پزشکی رو فقط از پاییز داره) و بعد از اون تغییر رشته بدم .
    خیلی خیلی ممنون
    معذرت می خوام ولی کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه
    بازم ممنون

معذرت می خوام ولی کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه
    بازم ممنون
    شما میخای خارج بشی تا دیر نشده خارج شو ٬ چون بعدن پشیمونی سودی نداره !!

دومن من تعریف سوئد و سوییس شنیدم ولی تحقیقی نکردم راجبشون ٬ جدیدن شنیدم که چنتا اینترن از ایران پذیرش جراحی تو سوییس رو گرفتن ٬‌که البته دانشگاهی گه پذیرش داده زبونش فرانسویه ٬‌

باید مکاتبه کنی باهاشون ٬‌ببین میتونی یه رشته علوم پایه بری که واحد های پایه مشترک داره با پزشکی و بعدن بتونی منتقل کنی واحد هاتو ٬ البته این یه پیشنهاده من سیستم آموزشی اونجا رو نمی شناسم.

ولی از من می شنوی قصد خوندن پزشکی داری ٬‌فقط خارج شو ..!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه علوم دارویی تهران

سلام دوستان . . .
    خیلی خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز
    برای پزشکی میتونی از لهستان پذیرش بگیری که مدرک زبان هم نیاز نداره ولی فکر میکنم سال 8000 یورو دانشگاه میگیره ولی در عوض کشور خیلی ارزونیه و دانشگاه های معتبری هم داره و حداقل تو انگلستان که قبولشون دارن ( نصف فامیلم اونجان) . به خصوص شهر پوزنان که یه دانشگاه علوم پزشکی بزرگ دارن . اما اگه مثل من عاشق داروسازی هستی بهترین جای اروپا سوئیس هست به نظر من که یه ذره سخت میگیرن . باید مدرک زبان فرانسه یا المانی (zop ) داشته باشی . ولی در عوض سطح زندگی از سوئد و لهستان و حتی انگلستان هم بالاتره . دانشگاه هم سالی 1500 فرانک پول میگیره که میشه 1.5 میلیون تومان . ولی هزینه ی زندگی بالاست چون کشور فوق العاده مرفه و پولداری هست . ماهی 1 میلیون هزینت میشه که البته با کار کردن میتونی بیشترشو دربیاری . داروسازی سوئیس یکی از بهترینهاست . به هر حال من که خوندن زبان المانی رو شروع کردم و تمام تلاشم برای داروسازی سوئیس هست . سوالی بود در خدمتم
    ممنون...

Junior Member

Post پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Alik نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای پزشکی میتونی از لهستان پذیرش بگیری که مدرک زبان هم نیاز نداره ولی فکر میکنم سال 8000 یورو دانشگاه میگیره ولی در عوض کشور خیلی ارزونیه و دانشگاه های معتبری هم داره و حداقل تو انگلستان که قبولشون دارن ( نصف فامیلم اونجان) . به خصوص شهر پوزنان که یه دانشگاه علوم پزشکی بزرگ دارن . اما اگه مثل من عاشق داروسازی هستی بهترین جای اروپا سوئیس هست به نظر من که یه ذره سخت میگیرن . باید مدرک زبان فرانسه یا المانی (zop ) داشته باشی . ولی در عوض سطح زندگی از سوئد و لهستان و حتی انگلستان هم بالاتره . دانشگاه هم سالی 1500 فرانک پول میگیره که میشه 1.5 میلیون تومان . ولی هزینه ی زندگی بالاست چون کشور فوق العاده مرفه و پولداری هست . ماهی 1 میلیون هزینت میشه که البته با کار کردن میتونی بیشترشو دربیاری . داروسازی سوئیس یکی از بهترینهاست . به هر حال من که خوندن زبان المانی رو شروع کردم و تمام تلاشم برای داروسازی سوئیس هست . سوالی بود در خدمتم
    ممنون...
    واقعا ممنون ...
    درباره ی علوم پایه و درساش و اینکه میشه تغییر رشته بدی یا نه هم اگه یکم بهم اطالاعات بدین ممنوننتون میشم...
    البته من می خوام پزشکی بخونم و فقط توی سوئد (چون یه سری دوست آشنا اونجا دارم و خانواده نمیذاره جای دیگه ای برم)
    بازم ممنون