صفحه 8 از 64 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 631

موضوع: گرفتن پذيرش براي پزشكي ،دندانپزشکی و داروسازی با دیپلم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش براي پزشكي با ديپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط m-k نمایش پست ها
    معذرت می خوام ولی کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه
    بازم ممنون
    عزیز من که گفتم حداقل سوئد نمیتونی بری چون سوئد فقط از اعضای اتحادیه اروپا دانشجو تو پزشکی میگیره.میتونی مراجعه کنی به سایت www.studyinsweden.se

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    عزیز من که گفتم حداقل سوئد نمیتونی بری چون سوئد فقط از اعضای اتحادیه اروپا دانشجو تو پزشکی میگیره.میتونی مراجعه کنی به سایت www.studyinsweden.se
    ولی عزیز من حد اقل دو نفرو می شناسم که ایران بودن و بعد از تموم شدن پیش دانشگاهی رفتن سوئد و الانم دارن پزشکی می خونن
    بازم ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه علوم دارویی تهران

ولی عزیز من حد اقل دو نفرو می شناسم که ایران بودن و بعد از تموم شدن پیش دانشگاهی رفتن سوئد و الانم دارن پزشکی می خونن
    بازم ممنون
    اون مال قبل بود . من شنیدم که از امسال یه دانشگاه پذیرش پزشکی میده تو سوئد ول دیگه کاملا پولی هست و از رایگان بودن دراومده ( از شانس ما ) . البته فقط در حد یه شنیده هست . اما مشکله تو یه راه خیلی ساده داره . اگه اشنا تو سوئد داری کافیه برن به یکی از دانشگاه های محل اقامتشون ( حتی اگه پزشکی نباشه ) و بپرسن که میتونی یا نه . و باز راه ساده تر اینه که به تمام دانشگاه های علوم پزشکی سوئد ایمیل بزنی و از شرایطت تو ایران بگی و اینکه علاقه مندی برای تحصیل تو رشته ی پزشکی بری اونجا . من که برای داروسازی سوئیس همین کار رو کردم تا تونستم 3 تا دانشگاه پیدا کنم که به خارجی ها داروسازی ارائه میده . البته فکر میکنم بتونی زیست شناسی بخونی اول و تو این مدت اگه بتونی اقامت بگیری ( سخته ) بعد بتونی واحد ها رو انتقال بدی به پزشکی البته دو نکته داره : یک اینکه خیلی طول میکشه و دوم اینکه باید کاملا ازش مطمئن بشی بعد اقدام کنی . این تمام راه ها بود ( البته اگه فقط رو سوئد تاکید داری )

Banned
    رشته و دانشگاه

واقعا ممنون ...
    درباره ی علوم پایه و درساش و اینکه میشه تغییر رشته بدی یا نه هم اگه یکم بهم اطالاعات بدین ممنوننتون میشم...
    البته من می خوام پزشکی بخونم و فقط توی سوئد (چون یه سری دوست آشنا اونجا دارم و خانواده نمیذاره جای دیگه ای برم)
    بازم ممنون
    علوم پایه پزشکی : کالبد شناسی (Anatomy) - بیوشیمی - تغذیه- میکروب شناسی- ایمونولوژی - ویرولوژی - انگل شناسی -فیزولوژی - فیزیک پزشکی - ژنتیک پزشکی -بافت شناسی - پاتولوژی . ( البته هر کدوم به زیر شاخه های متععدی تقسیم میشه ) اگه تو سوئد امکان انتقال واحد های درسی به رشته ی دیگه وجود داشته باشه و تو بتونی اونجا پزشکی بخونی بهترین کار اینه که اونجا زیست شناسی بخونی چون اکثر این رشته ها رو تو زیست شناسی تدریس میکنن به علاوه اینکه اگه یه همچین کاری کنی از نظری تئوری پزشک با معلوماتی خواهی شد .
    من همچنان در خدمتم
    علی...
    ویرایش توسط Dr.Alik : May 31st, 2010 در ساعت 01:55 PM دلیل: غلط املایی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

بازم ممنون
    عزیز من خودم معدل دیپلمم حدود 19.6 بوده و چون خودم خیلی دنباله این بودم که برای دندانپزشکی برم سوئد چون چند تا از بستگان اونجا بودن. اتفاقا یکی از بستگان رو فرستادم تا بره از دانشگاه کارولینسکا تحقیق بکنه و اونا گفتن که شرطهای لازم برای اینکه پذیرفته بشم اینه که مدرک tsus داشته باشم و هم دارای اقامت از یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا داشته باشم تا به واسطه ویزای دائمی شینگن بتونم پذیرش بگیرم . احتمالا اون دوستان شما که دارن اونجا پزشکی میخونن داری اقامت از سوئد هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    عزیز من خودم معدل دیپلمم حدود 19.6 بوده و چون خودم خیلی دنباله این بودم که برای دندانپزشکی برم سوئد چون چند تا از بستگان اونجا بودن. اتفاقا یکی از بستگان رو فرستادم تا بره از دانشگاه کارولینسکا تحقیق بکنه و اونا گفتن که شرطهای لازم برای اینکه پذیرفته بشم اینه که مدرک tsus داشته باشم و هم دارای اقامت از یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا داشته باشم تا به واسطه ویزای دائمی شینگن بتونم پذیرش بگیرم . احتمالا اون دوستان شما که دارن اونجا پزشکی میخونن داری اقامت از سوئد هستن.
    واقعا ممنون که واسه سوالای من وقت میذارید
    با عرض معذرت 2 تا سوال دیگه داشتم:
    یکی اینکه پزشکی هم همین طوره؟؟؟ و اینکه احتمالش هست که فقط کارولینسکا این طوری باشه؟؟
    و دوم اینکه به جز ویزای تحصیلی راهی برای گرفتن اقامت هست
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه

واقعا ممنون که واسه سوالای من وقت میذارید
    با عرض معذرت 2 تا سوال دیگه داشتم:
    یکی اینکه پزشکی هم همین طوره؟؟؟ و اینکه احتمالش هست که فقط کارولینسکا این طوری باشه؟؟
    و دوم اینکه به جز ویزای تحصیلی راهی برای گرفتن اقامت هست
    ممنون
    سلام
    در مورد سوال اولت شرمنده ام چون اطلاعی ندارم ولی همونطور که گفتم راهش یه ایمیل ساده و بی هزینه ست !
    در مورد سوال دومت فکر میکنم ساده ترین راه ازدواج باشه . انگلستان با اون همه سختگیری برای اقامت کسایی هستند که پول میگیرن و توافقی ازدواج میکنن تا زمانی که اقامتت جور بشه . اگه راجع بهش تحقیق کنی به جاهای خوبی میرسی .
    تلاش کن میتونی , هرچیزی یه راهی داری ...
    ویرایش توسط Royal2009 : June 6th, 2010 در ساعت 12:05 PM

Junior Member

سلام دوستان
    به نظر شما دانشگاه های اکراین برای تحصیل در رشته پزشکی چطور هستند؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ELMIRA1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توصیه نمیشه
    1- هزینه
    2-زبان مشکل
    3-محیط نامناسب فرهنگی و اجتماعی
    4-دوری از خانواده و غربت
    5-دوباره باید در برخی امتحانات ایران شرکت کنید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ELMIRA1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    100% تو دوره ي clinical ( اينجا بهش ميگن كارورزي!!!) به مشكل ميخوري اونجا به خاطر عدم انعطاف پذيري مردمش با زبان انگليسي ... و همينطور مشكلات فرهنگي و اجتماعي مردمش كه نسبت به ساير كشور هاي اروپايي در سطح پايين تري هستند . در اين محدوده ي انتخاب من به شما لهستان هست كه كشوري با سابقه در زمينه ي پزشكي هست . به خصوص در مورد دانشگاه علوم پزشكي شهر پوزنان كه قريب به 100 سال هست كه دايره !! البته شهريه ي دانشگاه لهستان بيشتره اما كاملا ارزش داره . تعداد زيادي از امريكايي ها چون كشور خودشون رشته هاي علوم پزشكي هزينه ي زيادي داره , در لهستان اين رشته ها رو ميخونن ...
    ممنون...