صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: برنامه منتخب استانی: آلبرتا (فقط برای express entry)

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض برنامه منتخب استانی: آلبرتا (فقط برای express entry)

سلام

در این تاپیک فقط راجع به اسپانسر ایالتی آلبرتا صحبت می کنیم.

این هم سایت رسمی آلبرتا: www.albertacanada.com/ainp

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: آلبرتا (فقط برای express entry)

فقط یه لینک؟
    این لینک رو که از گوگل هم میشه درآورد
    حداقل یه توضیحاتی میدادید!!!
    به هر حال دیدم هیچ اطلاعاتی اینجا ندارید، داشتم برای خودم میخوندم گفتم اینجا هم به اختصار بنویسم:
    استریم های این ایالت به سه دسته تقسیم میشند و هر کدوم هم چند زیر مجموعه دارند که به شرح زیر هستند:

Strategic Recruitment Stream
    اولین زیر گروه برای کسانیه که trade certificate و همچنین دارند.
    خوب اگه شرایط داشتن این سرتیفیکت ها رو بخونید متوجه میشید که لازمه حتما در آلبرتا تو اون trade کار کرده باشید و امتحانات لازمه رو داده باشید و سرتیفیمت رو بگیرید.
    دومیش مهندسی هستش که برای اون هم باید حتما سابقه کار کانادایی تو استان آلبرتا داشته باشید.
    سومیش برای کسانی هستش که فوق لیسانس دارن و اجازه کار در استان آلبرتا رو دارن.

Employer-Driven Stream
    خودش دو زیر مجموعه است که هر دو برای کسانی هستش که یک کارفرما در آلبرتا job offer فول تایم از استان آلبرتا داشته باشند.

Self-Employed Farmer Stream
    این هم برای کسانی هستش که قصد سرمایه گذاری تو زمینه کشاورزی رو در استان آلبرتا داشته باشند.

پس متاسفانه با این اوصاف برای اکثر متقاضیان مهاجرت که افرادی مثل خودم هستند(فارغ التحصیل دانشگاه چه لیسانس چه فوق از ایران و دارای مدرک زیان بدون سابقه کار کانادایی و یا job offer در کانادا) شانسی برای گرفتن دعوت نامه از این استان وجود نداره.
    Every success has been a dream at the beginning

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honestbud نمایش پست ها
    فقط یه لینک؟
    این لینک رو که از گوگل هم میشه درآورد
    حداقل یه توضیحاتی میدادید!!!
    به هر حال دیدم هیچ اطلاعاتی اینجا ندارید، داشتم برای خودم میخوندم گفتم اینجا هم به اختصار بنویسم:
    استریم های این ایالت به سه دسته تقسیم میشند و هر کدوم هم چند زیر مجموعه دارند که به شرح زیر هستند:

Strategic Recruitment Stream
    اولین زیر گروه برای کسانیه که trade certificate و همچنین دارند.
    خوب اگه شرایط داشتن این سرتیفیکت ها رو بخونید متوجه میشید که لازمه حتما در آلبرتا تو اون trade کار کرده باشید و امتحانات لازمه رو داده باشید و سرتیفیمت رو بگیرید.
    دومیش مهندسی هستش که برای اون هم باید حتما سابقه کار کانادایی تو استان آلبرتا داشته باشید.
    سومیش برای کسانی هستش که فوق لیسانس دارن و اجازه کار در استان آلبرتا رو دارن.

Employer-Driven Stream
    خودش دو زیر مجموعه است که هر دو برای کسانی هستش که یک کارفرما در آلبرتا job offer فول تایم از استان آلبرتا داشته باشند.

Self-Employed Farmer Stream
    این هم برای کسانی هستش که قصد سرمایه گذاری تو زمینه کشاورزی رو در استان آلبرتا داشته باشند.

پس متاسفانه با این اوصاف برای اکثر متقاضیان مهاجرت که افرادی مثل خودم هستند(فارغ التحصیل دانشگاه چه لیسانس چه فوق از ایران و دارای مدرک زیان بدون سابقه کار کانادایی و یا job offer در کانادا) شانسی برای گرفتن دعوت نامه از این استان وجود نداره.
    OD

خیلی لطف کردید از توضیحات متشکر
    منظور از جاب افر الزاما با LMIA هست یا جاب افر خالی هم قبوله؟

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRFX نمایش پست ها
    OD

خیلی لطف کردید از توضیحات متشکر
    منظور از جاب افر الزاما با LMIA هست یا جاب افر خالی هم قبوله؟
    من زیاد دقت به این موضوع نکردم.
    اما تا جایی که یادمه هرفی از LMIA نزده بود
    باز شما خودتون دوباره بخونید
    Every success has been a dream at the beginning

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honestbud نمایش پست ها
    من زیاد دقت به این موضوع نکردم.
    اما تا جایی که یادمه هرفی از LMIA نزده بود
    باز شما خودتون دوباره بخونید
    LMIA می خواهد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آلبرتا (فقط برای express entry)

پس با این عناوین ینی البرتا و کلگری معروف برای 420 ای ها کلا باید بیخیال شن مگر اینکه پول زیاد داشته باشن؟

Junior Member bgharraee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chalmers University of Technology - Naval Architecture and Ocean Engineering

سلام دوستان
    نمیدنم این تاپیک هنوز فعال هست یا خیر. اما چون جدیدا تغییراتی در مورد دستورالعمل های مربوط به آلبرتا لحاظ شده (از 1 آوریل 2019) خواستم اطلاعات خودم رو به اشتراک بذارم تا کسانی که در وضعیت مشابه هستن رو پیدا کنیم و به هم کمک کنیم.
    دوم آوریل یه مسج در پروفایل Express Entry من اومد از آلبرتا که Notification of Interest بود برای درخواست نامزدی استانی. یک سری مدارک تحصیلی و رفرنس کاری خواسته و نکته مهم اینکه الزامی برای داشتن جاب آفر نداشت. حداقل در متن دستورالعمل که نداشت. حتی الزامی برای عضویت در انجمن های صنفی هم نداره. (ولی این دو قطعا اولویت میارن)
    به هر صورت امتیاز بسیار بزرگش اینه که بررسی رایگانه و فقط هزینه ترجمه و پست مدارک به عهده شماست.

اگر برای بقیه دوستان هم این NOI اومده ممنون میشم مراحل کارها رو اینجا به اشتراک بگذارید.

سلام ممنون از اطلاع رسانی خوبتون
    میتونم بدونم امتیاز اکسپرس شما چقدر بوده و رشتتون چی بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bgharraee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدنم این تاپیک هنوز فعال هست یا خیر. اما چون جدیدا تغییراتی در مورد دستورالعمل های مربوط به آلبرتا لحاظ شده (از 1 آوریل 2019) خواستم اطلاعات خودم رو به اشتراک بذارم تا کسانی که در وضعیت مشابه هستن رو پیدا کنیم و به هم کمک کنیم.
    دوم آوریل یه مسج در پروفایل Express Entry من اومد از آلبرتا که Notification of Interest بود برای درخواست نامزدی استانی. یک سری مدارک تحصیلی و رفرنس کاری خواسته و نکته مهم اینکه الزامی برای داشتن جاب آفر نداشت. حداقل در متن دستورالعمل که نداشت. حتی الزامی برای عضویت در انجمن های صنفی هم نداره. (ولی این دو قطعا اولویت میارن)
    به هر صورت امتیاز بسیار بزرگش اینه که بررسی رایگانه و فقط هزینه ترجمه و پست مدارک به عهده شماست.

اگر برای بقیه دوستان هم این NOI اومده ممنون میشم مراحل کارها رو اینجا به اشتراک بگذارید.
    سلام.

من هم روز دوم ماه می این پیام رو گرفتم. به دلیل اینکه خیلی زمان نداشتم (پروفایل من 4 ماه دیگه اکسپایر میشه!)، مدارک رو با پست 24 ساعته فرستادم.
    به غیر از پر کردن یک عالمه فرم تکراری، نامه از کارفرما و کپی از پاسپورت‎ها، مدارک آیلتس و دانشگاهی، چیز دیگه‌ای نخواستن.
    امتیاز EE ما (من و همسرم) 433 هست فعلا. مدرک تحصیلی من کارشناسی علوم کامپیوتر هست، ولی 6 ساله که توی کد 0711 کار می‌کنم.

با سلام.

من یه سوال داشتم. من ایران هستم و دو سال سابقه کار دارم. میخواستم برای استان البرتا اقدام کنم. برادر من اونجا زندگی میکنه و اقامت کانادا رو داره. خواستم بپرسم برای گرفتن اقامت خود در استان البرتا ( یا NOI) نیاز هست که من یه جاب آفر از اونجا داشته باشم؟ میشه منو راهنمایی کنید در مورد برنامه استانی البرتا؟

ممنونم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)