صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: برنامه منتخب استانی: آلبرتا (فقط برای express entry)

Junior Member bgharraee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chalmers University of Technology - Naval Architecture and Ocean Engineering

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آلبرتا (فقط برای express entry)

چه خوب! میتونم بپرستم وضعیت نهایی پروندتون به چه صورته؟

Junior Member bgharraee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chalmers University of Technology - Naval Architecture and Ocean Engineering

امتیازم 432 و رشته ام هم 2132 Mechanical Engineer بود. تا جایی که میدونم بعد از اون یک بار دیگه مهندسای مکانیک رو دعوت نکردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط allahdini نمایش پست ها
    سلام.

من هم روز دوم ماه می این پیام رو گرفتم. به دلیل اینکه خیلی زمان نداشتم (پروفایل من 4 ماه دیگه اکسپایر میشه!)، مدارک رو با پست 24 ساعته فرستادم.
    به غیر از پر کردن یک عالمه فرم تکراری، نامه از کارفرما و کپی از پاسپورت‎ها، مدارک آیلتس و دانشگاهی، چیز دیگه‌ای نخواستن.
    امتیاز EE ما (من و همسرم) 433 هست فعلا. مدرک تحصیلی من کارشناسی علوم کامپیوتر هست، ولی 6 ساله که توی کد 0711 کار می‌کنم.
    سلام میتونم بپرسم شغلتون چیه که به کد 0711 می خوره؟ من کار برنامه ریزی و کنترل پروژه می کنم بعضیا میکن به این کد می خوره ولی نمی دونم خودم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimakh نمایش پست ها
    سلام میتونم بپرسم شغلتون چیه که به کد 0711 می خوره؟ من کار برنامه ریزی و کنترل پروژه می کنم بعضیا میکن به این کد می خوره ولی نمی دونم خودم.
    ممنون
    در راستای پست قبلی خودم، این رو اضافه کنم که پروفایل ما قبل از پایان بررسی NOI توسط آلبرتا منقضی شد، و عملا این تلاش به جایی نرسید. دوباره آیلتس امتحان دادیم و همچنان منتظریم. ضمن این که آلبرتا هم از اون موقع ندیدم توی این کد 0711، NOI بفرسته.

من توی انگلیس هستم، توی یک شرکت عمرانی کار می کنم. پروژه های ما بازسازی و نوسازی سایت های تصفیه آب و فاضلابه. عنوان شغلی من Project Planner هست. کارم به طور مشخص آپدیت و کنترل برنامه های پروژه با نرم افزارهایی مثل Primavera P6, Microsoft Project, Asta PowerProjects, Microsoft Power BI هست.

امیدوارم جواب سوالتون رو داده باشم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)