صفحه 72 از 74 نخستنخست ... 2262636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

Member ben_pordad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

درود دوستان
    برای من ایمیل اومده در پروفایل فدرال که انتاریو اینترست هست برای من به عنوان Provincial nomination program و گفته که اگر می خوام مستقیما با انتاریو تماس بگیرم
    دوتا سوال دارم
    ۱- اینکه گفته اگر قبول کنی استانهای دیگر دیگه پروفایل تو رو نمیبینن ، خوبه که اپلای کنک؟
    ۲- چطور باید با انتاریو تماس بگیرم!!! میدونم که باید یه اپلیکشن جدید تو سایت اونا بسازم ، همین کافیه؟
    دوستان اگر تجربه ای دارید لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از برنامه FSSW یا همون نیروی کار متخصص فرانسوی زبان اطلاعی داره ؟ با چه رنج امتیازی میشه دعوت نامه گرفت از انتاریو برای برنامه FSSW ؟ صرفا داشتن CLB7 در فرانسه به عنوان زبان اول و CLB6 در انگلیسی و داشتن سابقه کار باعث نامینیت شدن میشود یا خیر ؟؟ آخه در برخی از کانال ها و سایت ها نوشته شده ک دیگر شرط مینیمم 400 امتیاز برا فرانسوی زبان ها و جاب آفری ها برداشته شده ، آیا درسته این حرف ؟ متشکر

سلام دوستان
    کسی در مورد برنامه درخواست اقامت براي فارغ التحصيلان رشته مهندسي و تكنسين هاي مرتبط با نفت گاز و پتروشيمي ، از طريق استان انتاريو و دولت فدرال كانادا که نمره ایلتس ۶ میخواد اطلاعاتی داره؟

سلام
    من خیلی صفحات رو مطالعه کردم. ولی متوجه نشدم که امتیاز 362 برای اکسپرس انتری کافیه یا نه؟
    چون دراو های اخیر حداقلرو نوشته 440 ولی خود وبسایت مهاجرت کانادا من رو واجد شرایط برای مهاجرت میدونه.
    ممنون میشم جواب بدین 362 کافیه؟ اگه آره چقدر شانس دارم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط thisispouya نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی صفحات رو مطالعه کردم. ولی متوجه نشدم که امتیاز 362 برای اکسپرس انتری کافیه یا نه؟
    چون دراو های اخیر حداقلرو نوشته 440 ولی خود وبسایت مهاجرت کانادا من رو واجد شرایط برای مهاجرت میدونه.
    ممنون میشم جواب بدین 362 کافیه؟ اگه آره چقدر شانس دارم؟
    وبسایت مهاجرت کانادا شما رو واجد شرایط برای "اپلای کردن" میدونه نه مهاجرت. شما امتیاز کافی برای اینکه اپلای کنید و وارد pool بشوید را دارید (67 از 100 برای اسکیلد ورکر). بعد که وارد pool شدید باید منتظر بمانید تا ببینید در جمع بندی امتیازها در هر دراو در اولویت قرار میگیرید یا نه. تا الان امتیازهای لازم روش اسکیلد ورکر برای انتخاب شدن حدود 440 و بالاتر بوده و 362 شانسی نداشته است. برای اسکیلد ترید امتیازها متفاوت است اگر شرایطش را داشته باشید (سرتیفیکت ترید از یک استان).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    وبسایت مهاجرت کانادا شما رو واجد شرایط برای "اپلای کردن" میدونه نه مهاجرت. شما امتیاز کافی برای اینکه اپلای کنید و وارد pool بشوید را دارید (67 از 100 برای اسکیلد ورکر). بعد که وارد pool شدید باید منتظر بمانید تا ببینید در جمع بندی امتیازها در هر دراو در اولویت قرار میگیرید یا نه. تا الان امتیازهای لازم روش اسکیلد ورکر برای انتخاب شدن حدود 440 و بالاتر بوده و 362 شانسی نداشته است. برای اسکیلد ترید امتیازها متفاوت است اگر شرایطش را داشته باشید (سرتیفیکت ترید از یک استان).
    خیلی ممنون از پاسختون.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

سلام. شرط 400 امتیاز حذف شده و افرادی با امتیازهای حدودی 350 هم دعوت نامه میگیرن از طریق این برنامه. باید همون شرایطی که گفتین رو داشته باشید و داخل Pool اکسپرس انتری باشید. این برنامه بهترین برنامه برای افرادی هست که زبان فرانسوی و انگلیسی رو تا حد خوبی مسلط هستن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. شرط 400 امتیاز حذف شده و افرادی با امتیازهای حدودی 350 هم دعوت نامه میگیرن از طریق این برنامه. باید همون شرایطی که گفتین رو داشته باشید و داخل Pool اکسپرس انتری باشید. این برنامه بهترین برنامه برای افرادی هست که زبان فرانسوی و انگلیسی رو تا حد خوبی مسلط هستن.
    سلام. job offer و یا زبان فرانسوی CLB7 می خواهد. آیا امکانش هست کسی خارج از کانادا بتواند job offer بگیرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

سلام. وقت بخیر
    من قبلا شنیده بودم برای ایجاد پروفایل در اکسپرس اینتری باید حداقل در آیتلس ۴ تا اسکیل ۶ داشته باشیم.

حالا سوالم اینه که با داشتن ۴ تا b2+ در tef آیا میشه با آیلتس ۵ تشکیل پروفایل داد توی اکسپرس ؟

پیشاپیش سپاسگزارم

Junior Member

من همسرم فوق لیسانس مدیریت IT داره، 6 سال سابقه کار برنامه نویسی وب و 33 سال سن داره. ما شانسی برای برنامه های استانی داریم؟ آیلس چند باید بیاره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)