صفحه 65 از 74 نخستنخست ... 155556575859606162636465666768697071727374 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Expr

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    شماره ناک منظورمه. عدد 4 رقمیه. چون برای بعضی ناک های بخصوص، NOI نیومده ( به نقل از فروم canada visa) و فعال بودن پروفایل رو هم چک کردید؟
    اگه همه استانها رو انتخاب کرده باشید، NOI میاد. موردی نداره. ترجیحا، علاوه بر همه استانها، خود انتاریو رو هم تیک بزنید. و از همه مهمتر پایین همون فیلد، ازتون می پرسه آیا موافقت دارید که انتاریو و بریتیش کلمبیا به پروفایل شما دسترسی داشته باشه که حتما باید انتاریو رو تو اون قسمت هم تیک بزنید.
    ممنونم ازتون. این کارها رو انجام دادیم. شماره ناکمون 2133 هست. اگه به خاطر ناک باشه باید چکار کرد؟ امکان داره اصلا نیاد؟ از کجا میشه فهمید برای چه ناکهایی میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    شماره ناک منظورمه. عدد 4 رقمیه. چون برای بعضی ناک های بخصوص، NOI نیومده ( به نقل از فروم canada visa) و فعال بودن پروفایل رو هم چک کردید؟
    اگه همه استانها رو انتخاب کرده باشید، NOI میاد. موردی نداره. ترجیحا، علاوه بر همه استانها، خود انتاریو رو هم تیک بزنید. و از همه مهمتر پایین همون فیلد، ازتون می پرسه آیا موافقت دارید که انتاریو و بریتیش کلمبیا به پروفایل شما دسترسی داشته باشه که حتما باید انتاریو رو تو اون قسمت هم تیک بزنید.
    میشه لینکش رو بدین که دقیقا کجای سایت کانادا ویزا گفته بعضی ناکها نوتیف نگرفتند. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط emadi2014 نمایش پست ها
    میشه لینکش رو بدین که دقیقا کجای سایت کانادا ویزا گفته بعضی ناکها نوتیف نگرفتند. ممنون
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...6543.2880.html
    7 8 صفحه آخرش رو بخونید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Bitad نمایش پست ها
    ممنونم ازتون. این کارها رو انجام دادیم. شماره ناکمون 2133 هست. اگه به خاطر ناک باشه باید چکار کرد؟ امکان داره اصلا نیاد؟ از کجا میشه فهمید برای چه ناکهایی میاد؟
    نه. اون ناکی که صحبتش بود 2172 بود که در روزهایی که NOI صادر میشد برای این ناک نمیومد. الان که فروم رو خونده متوجه شدم که از حدود 3 مارچ، NOI جدیدی نیومده. ولی شما ظاهرا قبلش باز کرده بودید.

راهکاری که به نظرم می رسه اینه: یک دونه دیگه باز کنید. با GCkey جدید، ایمیل جدید و job bank جدید. وقتی که کاملا فعال شد، قبلی رو withdraw کنید. امیدوارم جواب بده. به نظرم ارزش دو ساعت وقت گذاشتن رو داره. مشکلی هم پیش نمیاد. من خودم 23 فوریه همین کار رو کردم.

Junior Member

Hello Mojdeh,

Thank you for your inquiry.

A candidate who reports an age difference between the time they receive a Notification of Interest (NOI) from OINP and the time a decision is to be made by OINP officers for their application could lose CRS points that had been awarded to them for their age and for FSW points, which are criteria under the Human Capital Priorities Stream of our program, and those are the criteria under which applications under this stream are assessed.

In that circumstance, an applicant will not be automatically disqualified for nomination.

OINP will take into consideration the age changed after NOI by using the age at NOI as our parameter for assessment, but at the same time, applicants must continue qualifying under all other criteria.

من ایمیل زده بودم به انتاریو که اگه سنم از 29 بشه 30 بعد از noi و امتیازم بخاطر این مساله بیاد زیر 400 شرایط چی میشه که این جوابو داده. ولی باز واضح متوجه نشدم میشه لطف کنید شما بگین منظورش چیه؟؟چون اشاره کرده به fsw در صورتی که توی سیستم fsw سن تا 35 امتیازش عوض نمیشه. یعنی من تو crs امتیازم کم میشه ولی تو fsw ثابت میمونه. گیج شدم

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_msr نمایش پست ها
    Hello Mojdeh,

Thank you for your inquiry.

A candidate who reports an age difference between the time they receive a Notification of Interest (NOI) from OINP and the time a decision is to be made by OINP officers for their application could lose CRS points that had been awarded to them for their age and for FSW points, which are criteria under the Human Capital Priorities Stream of our program, and those are the criteria under which applications under this stream are assessed.

In that circumstance, an applicant will not be automatically disqualified for nomination.

OINP will take into consideration the age changed after NOI by using the age at NOI as our parameter for assessment, but at the same time, applicants must continue qualifying under all other criteria.

من ایمیل زده بودم به انتاریو که اگه سنم از 29 بشه 30 بعد از noi و امتیازم بخاطر این مساله بیاد زیر 400 شرایط چی میشه که این جوابو داده. ولی باز واضح متوجه نشدم میشه لطف کنید شما بگین منظورش چیه؟؟چون اشاره کرده به fsw در صورتی که توی سیستم fsw سن تا 35 امتیازش عوض نمیشه. یعنی من تو crs امتیازم کم میشه ولی تو fsw ثابت میمونه. گیج شدم
    ظاهرا منظورشون اینه که اگه بیاد زیر 400 از نظر انتاریو مشکلی نداره ولی اگه تو سیستم FSW بیاد زیر 67 دچار مشکل میشین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    ظاهرا منظورشون اینه که اگه بیاد زیر 400 از نظر انتاریو مشکلی نداره ولی اگه تو سیستم FSW بیاد زیر 67 دچار مشکل میشین.
    منم همین برداشت رو کردم. ولی قبلا تو این پیج و راهنمای استان انتاریو خونده بودم که اگه امتیاز باید زیر 400 تا قبل از ATI گرفتن مشکل ایجاد میشه حتی اگه واسه سن باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

دوستان از 5 March به بعد کسی NOI انتاریو دریافت کرده؟
    ما امتیازمون 419 هست ولی هیچ خبری نیست

Junior Member

سلام دوستان
    در رابطه با ترجمه مدارک توی خود راهنمای برنامه انتاریو نوشته که ترجمه مدارک باید certified و notarized باشه. منظور از certified که مشخصه یعنی باید توسط مترجم رسمی قوه قضاییه ترجمه بشه اما من برام سئوال پیش اومده که منظورش از notarized چی هست؟ من اینجوری برداشت کردم که کپی مدارک باید محضری و برابر اصل بشه اما بعضی از دوستان میگن که منظور از notarized همون مهر دادگستری هست. آیا واقعا در برنامه استانی انتاریو همه مدارک باید مهر دادگستری بخوره؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در رابطه با ترجمه مدارک توی خود راهنمای برنامه انتاریو نوشته که ترجمه مدارک باید certified و notarized باشه. منظور از certified که مشخصه یعنی باید توسط مترجم رسمی قوه قضاییه ترجمه بشه اما من برام سئوال پیش اومده که منظورش از notarized چی هست؟ من اینجوری برداشت کردم که کپی مدارک باید محضری و برابر اصل بشه اما بعضی از دوستان میگن که منظور از notarized همون مهر دادگستری هست. آیا واقعا در برنامه استانی انتاریو همه مدارک باید مهر دادگستری بخوره؟
    خیلی ممنون
    سلام.
    منظور از certified همون رسمی بودن مترجم هست. من از خود مترجم رسمی که در مورد notarized سئوال کردم، ایشون گفت مهر دادگستری یعنی نوتارایز. با این برداشت، به محضری کردن (اونجوری که ما تو ایران میشناسیم) نیازی نست و مهر دادگستری باید بخوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)