صفحه 12 از 74 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: آنتاریو (فقط برای express entry)

خیلی ممنون از پاسختون دوستان،
    همونطور که پیشنهاد کردین یک مقدار canadavisa رو گشتم و به این نتیجه رسیدم که کسی از شیوه pick کردن اطلاع نداره. اما به احتما زیاد به صورت First in First out نیست.
    تعدادی از متقاضیان بودند که بعد از یک یا دو ماه پروفایلشونو resubmit کرده بودند و کمتر از یک هفته براشون pt notification اومده بود.
    بین این موضوع که سیستم pick کردن کامپیوتری هست یا توسط انسان انجام میشه هم اختلاف بود بین علما!

با توجه به اینکه اکثرا جمعه ها pt notification ارسال میشه، تصمیم دارم این هفته رو هم صبر کنم و اگر خبری نشد، هفته دیگه resubmit کنم.
    باز هم ممنون از کمکتون دوستان...

Junior Member

امتیاز بندی ومدارك لازم برای این استان رو میشه لینکش رو بذارید

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط jabbar1354 نمایش پست ها
    امتیاز بندی ومدارك لازم برای این استان رو میشه لینکش رو بذارید
    http://www.ontarioimmigration.ca/en/...E_CAPITAL.html
    تو همين صفحه Application Guide قرار داره

Junior Member

سلام
    من دارم برای oinp مدارک میفرستم ولی‌ نمیدونم اگه اسمم تو draw جدید دربیاد باید decline کنم تا جواب oinp رو بگیرم. امتیازاتم خیلی‌ رو مرزه. اگه رجکت بشم کسی‌ میدونه می‌شه oinp رو برای یک پروفایل جدید استفاده کرد یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arash0a نمایش پست ها
    سلام
    من دارم برای oinp مدارک میفرستم ولی‌ نمیدونم اگه اسمم تو draw جدید دربیاد باید decline کنم تا جواب oinp رو بگیرم. امتیازاتم خیلی‌ رو مرزه. اگه رجکت بشم کسی‌ میدونه می‌شه oinp رو برای یک پروفایل جدید استفاده کرد یا نه؟
    هیچ مشکلی ندارید. اگه حین بررسی مدارک شما توسط انتاریو، اسمتون از درو در بیاد دیگه نیازی به انتاریو ندارید و میتونید از طریق همین دعوت نامه پرونده رو دنبال کنید. اگه دوست دارید حتماً نامنیت استانی بشید (که مزیت خاصی نداره) میتونین دعوت نامه رو رد کنید و منتظر انتاریو بمونید.
    منظورتون رو از ریجکت شدن و انتقال پروفایل متوجه نمیشم.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    هیچ مشکلی ندارید. اگه حین بررسی مدارک شما توسط انتاریو، اسمتون از درو در بیاد دیگه نیازی به انتاریو ندارید و میتونید از طریق همین دعوت نامه پرونده رو دنبال کنید. اگه دوست دارید حتماً نامنیت استانی بشید (که مزیت خاصی نداره) میتونین دعوت نامه رو رد کنید و منتظر انتاریو بمونید.
    منظورتون رو از ریجکت شدن و انتقال پروفایل متوجه نمیشم.
    منظورم از ریجکت شدن اینکه من یکی‌ از سوابق کاریم مربوط به noc ۲۱۴۱ هست و بقیه سوابق کاریم مربوط به ۱۱۲۲. مطمئن نیستم که امتیاز noc ۲۱۴۱ در بررسی مدارک برام لحاظ بشه که در اینصورت امتیازم از ۴۵۷ به ۴۳۶ میرسه و ممکنه حداقل امتیاز pool رو نیارم ولی‌ مطمئناً با ۶۰۰ امتیازNP مشکلی‌ نخواهم داشت. تنها مساله اینه که OINP سه‌ ماه طول میکشه. اگر تو این مدت cic من رو برای این پروفایل ریجکت کنه و بعد جواب NP بیاد آیا امکانش هست که تحتِ یک پروفایل جدید از OINP صادر شده استفاده کنم یا باید دوباره برای OINP جدید apply کنم؟

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط arash0a نمایش پست ها
    منظورم از ریجکت شدن اینکه من یکی‌ از سوابق کاریم مربوط به noc ۲۱۴۱ هست و بقیه سوابق کاریم مربوط به ۱۱۲۲. مطمئن نیستم که امتیاز noc ۲۱۴۱ در بررسی مدارک برام لحاظ بشه که در اینصورت امتیازم از ۴۵۷ به ۴۳۶ میرسه و ممکنه حداقل امتیاز pool رو نیارم ولی‌ مطمئناً با ۶۰۰ امتیازNP مشکلی‌ نخواهم داشت. تنها مساله اینه که OINP سه‌ ماه طول میکشه. اگر تو این مدت cic من رو برای این پروفایل ریجکت کنه و بعد جواب NP بیاد آیا امکانش هست که تحتِ یک پروفایل جدید از OINP صادر شده استفاده کنم یا باید دوباره برای OINP جدید apply کنم؟
    يا توجه به اينكه انتاريو شمارو بر اساس اطلاعات و امتياز پروفايل express entry انتخاب كرده و مسج براتون اومده بعيده كه بتونين با پروفايل ديگه اي از ٦٠٠ امتيازش استفاده كنين، همه چيز بدون دخالت شما روي پروفايل و myCIC شما آپديت مي شه. دوستان راهنمايي كنن كسي اطلاع داره اگه اپليكيشني ريجكت شه چه اتفاقي واسه پروفايل ميفته و چكار بايد كرد؟

Junior Member MVC آواتار ها

دوستان سلام
    می‌خواستم بدونم امکان داره یه نفر برای انتاریو شرکت کنه و بعد به استان دیگه‌ای بره؟ (یعنی اصلا لند هم نکنه و مستقیم به استان دیگه بره؟)
    و اینکه حداقل امتیاز در حال حاضر همون ۴۰۰ هست یا کمتر شده؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MVC نمایش پست ها
    دوستان سلام
    می‌خواستم بدونم امکان داره یه نفر برای انتاریو شرکت کنه و بعد به استان دیگه‌ای بره؟ (یعنی اصلا لند هم نکنه و مستقیم به استان دیگه بره؟)
    و اینکه حداقل امتیاز در حال حاضر همون ۴۰۰ هست یا کمتر شده؟
    این که باید لند کنی داخل همون استان اجباریه. حتی یه مدت هم باید بمونی که میتونه کوتاه باشه. ولی اینجوری نیست که امروز لند کردی فردا بری یه استان دیگه کار کنی. بحث اینه که شما امضا کردی که در این استان کار و زندگی کنی و باید یه جوری رفتار بشه که فکر نکنن از همون اول قصد فریب داشتین.
    فعلاً همون 400 امتیاز به عنوان مینیمم در نظر گرفته میشه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member MVC آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    این که باید لند کنی داخل همون استان اجباریه. حتی یه مدت هم باید بمونی که میتونه کوتاه باشه. ولی اینجوری نیست که امروز لند کردی فردا بری یه استان دیگه کار کنی. بحث اینه که شما امضا کردی که در این استان کار و زندگی کنی و باید یه جوری رفتار بشه که فکر نکنن از همون اول قصد فریب داشتین.
    فعلاً همون 400 امتیاز به عنوان مینیمم در نظر گرفته میشه.
    ممنون از پاسخ شما، ولی یکی از دوستام که کاناداست می‌گفت طبق قوانین فعلی کانادا هیچ کس اجازه نداره شما رو مجبور به زندگی در یک شهر خاص بکنه، من نتونستم لینکی برای این قسمت تو PNP انتاریو پیدا کنم میشه اون قسمتی که می‌گید باید امضا کنیم که در این استان کار و زندگی کنیم لینکش رو بذارید؟ (یا لینک که این قضیه رو تایید کنه؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)