صفحه 17 از 74 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: آنتاریو (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط tlyh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هم هفته پیش دوشنبه یا سه شنبه وارد pool شدم و دیشب PT Notification برام اومد. فقط یک موردی که من رو نگران کرده اینه که من همون اول که باید eligible بودنم تعیین می شد زدم عمویی دارم که تو استان اونتاریو ساکنه منتها الان اونجاخانواده عموم زندگی می کنند و خود عموم برگشته اما اون ها رو ساپورت می کنه. به نظرتون ممکنه از این بابت به مشکلی بر بخورم؟
    دوست عزيز شما موقعي كه مداركتون رو آماده مي كنيد براي ارسال به انتاريو، بايستي يك نامه بنويسيد كه intention to reside و ties شما رو بيان كنه. بايستي مداركي ارائه بدين كه بودن عموتون در انتاريو رو تاييد كنه. مثلا مدرك سيتيزنشيپ يا قبض برق خونشون كه به اسم عموتونه يا...
    البته اينايي كه گفتم در مورد تاي شما با انتاريو هست، براي اثبات عمو بودن ايشون مدارك ديگه اي مثل شناسنامه پدرتون و ايشون كه والدين مشترك رو نشون ميده نياز خواهد بود

سلام دوستان
    میخواستم بدونم اگه دوستم اونجا (آنتاریو) شرکت داشته باشه چه جوری میتونه به من job offer بده؟ اصلا میتونه job offer بده؟ یا باید اول در روزنامه های محلی اونجا چاپ بشه و درخواست نیرو بده اگه کسی نخواست میتونه خارج از کشور کانادا درخواست بده؟ میشه واسم توضیح بدین که این دوستم چه جوری میتونه منو کمک کنه؟

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar نمایش پست ها
    با سلام. من هم مثل تعدادی از دوستان از طریق برنامه PNP انتارویو دنبال مهاجرت به کانادا هستم. در حال حاظر حدودا 50 روز میشه که مدارکم رو واسه استان ارسال کردم و منتظر نتیجه هستم. اگه به امید خدا کارها اوکی بشه در واقع کار pr اوکی شده. ولی مشکل اینجاست که بدلیل شرایط خاصی که دارم بعد از گرفتن pr باید یک یا یک سال و نیم برگردم ایران. در عین حال این رو هم میدونم که شرط تمدید شدن pr زندگی در کانادا بمدت دو سال در 5 سال هست. اگه من این شرط رو رعایت کنم آیا مشکلی برای تمدید pr من بوجود میاد؟این سوال رو به این دلیل اینجا می پرسم که طبق برنامه PNP انتاریو من باید بعد از ورود به کانادا توی انتاریو زندگی کنم. ولی من در واقع میخوام فعلا بیام اقامتم رو بگیرم و بعد برگردم ایران و بعد از 1 سال اینها کلا واسه زندگی در کانادا و خود انتاریو اقدام کنم. به نظر شما مشکلی برام بوجود میاد؟ممنونم راهنمایی بفرمایید
    ببينيد دوست عزيز فلسفه برنامه هاي استاني جدب نيروهاي ماهر در رشته هاي مورد نياز هر استان هست تا با تسهيل ورود اين افراد به كانادا، اقامت دائم در اون استان داشته باشن و به پيشرفتش كمك كنن. موقع آماده سازي مدارك شما فرم هايي رو امضا و تاييد مي كنيد كه واضحا در اونها از شما پرسيده ميشه آيا قصد اقامت در انتاريو رو داريد؟ غير از اون، در دو جاي ديگه موضوع فيدبك و چك هاي پس از نامينيت شدن و ورود به كانادا شده:
    ١) در فرم اصلي قسمت L بيان شده كه در بازه هاي ٨ ماه، ١،٣ و يا ٥ سال پس از نامينيشن ممكنه از شما دعوت بشه تا در ارزيابي برنامه استاني شركت كنيد كه اگر نكنيد مي تونه به باطل شدن نامينيشن شما منجر شه
    ٢) در فايل guide صفحه ٣٤ قيد شده كه قصد اقامت خارج از انتاريو در تناقض با ادعاي شما خواهد بود و منجر به رد شدن درخواست شما ميشه

حالا خودتون بگين، شما كه تا يك سال يا يك سال و نيم بعد از نامينيشن نمي تونيد هيچ فعاليت مثبتي واسه اين استان انجام بديد گزينه مناسبتري براي دريافت ٦٠٠ امتياز هستيد يا كسي كه بلافاصله قصد اقامت و كار در انتاريو رو داره؟

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط raselrameda نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم اگه دوستم اونجا (آنتاریو) شرکت داشته باشه چه جوری میتونه به من job offer بده؟ اصلا میتونه job offer بده؟ یا باید اول در روزنامه های محلی اونجا چاپ بشه و درخواست نیرو بده اگه کسی نخواست میتونه خارج از کشور کانادا درخواست بده؟ میشه واسم توضیح بدین که این دوستم چه جوری میتونه منو کمک کنه؟
    دوست شما بايد براي شركتش LMIA دريافت كنه تا اجازه ارائه جاب آفر رسمي به شما رو داشته باشه:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=163&t=17

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia136 نمایش پست ها
    ببينيد دوست عزيز فلسفه برنامه هاي استاني جدب نيروهاي ماهر در رشته هاي مورد نياز هر استان هست تا با تسهيل ورود اين افراد به كانادا، اقامت دائم در اون استان داشته باشن و به پيشرفتش كمك كنن. موقع آماده سازي مدارك شما فرم هايي رو امضا و تاييد مي كنيد كه واضحا در اونها از شما پرسيده ميشه آيا قصد اقامت در انتاريو رو داريد؟ غير از اون، در دو جاي ديگه موضوع فيدبك و چك هاي پس از نامينيت شدن و ورود به كانادا شده:
    ١) در فرم اصلي قسمت L بيان شده كه در بازه هاي ٨ ماه، ١،٣ و يا ٥ سال پس از نامينيشن ممكنه از شما دعوت بشه تا در ارزيابي برنامه استاني شركت كنيد كه اگر نكنيد مي تونه به باطل شدن نامينيشن شما منجر شه
    ٢) در فايل guide صفحه ٣٤ قيد شده كه قصد اقامت خارج از انتاريو در تناقض با ادعاي شما خواهد بود و منجر به رد شدن درخواست شما ميشه

حالا خودتون بگين، شما كه تا يك سال يا يك سال و نيم بعد از نامينيشن نمي تونيد هيچ فعاليت مثبتي واسه اين استان انجام بديد گزينه مناسبتري براي دريافت ٦٠٠ امتياز هستيد يا كسي كه بلافاصله قصد اقامت و كار در انتاريو رو داره؟
    بابت توضیحاتتون مچکرم. اما من شنیدم که میشه در مراکز کاریابی اونها ثبت نام کرد و بعد از چند ماه اگه اونها نتونستند کار پیدا کنند میشه ادعا کرد که توی انتاریو کاری که مناسب باشه پیدا نکردم و میخوام برم جاهای دیگه.البته مورد من یه خرده متفاوت هست. چون من واقعا قصد دارم توی انتاریو بمونم. تنها بخاطر شرایطی که برام پیش اومده شاید یکی دو سال اول نتونم کلا کانادا باشم. اگه بقیه دوستان هم اطلاعاتی در این زمینه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

خبر منتشر شده ٢٤ نوامبر در سايت اداره مهاجرت انتاريو:
    http://www.ontarioimmigration.ca/en/pnp/OI_PNPNEW.html

به دليل مشكلات فني، بعضي از افراد واجدالشرايط Notification of Interest دريافت نمي كنن، اگه تا يك ماه پس از ساختن پروفايل NOI دريافت نكرديد، پروفايل اكسپرس انتري خودتون رو withdraw كنيد و مجددا بسازيد

Junior Member

سلام
    من همه مدارکمو برای انتاریو آماده کردم فقط در مورد فامیلی تای سوال دارم. خانم من در انتاریو یک دختردایی و یک پسردایی داره. چه مدارکی باید از اونا بگیرم و ارائه بدم؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    سلام
    من همه مدارکمو برای انتاریو آماده کردم فقط در مورد فامیلی تای سوال دارم. خانم من در انتاریو یک دختردایی و یک پسردایی داره. چه مدارکی باید از اونا بگیرم و ارائه بدم؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    دو سري مدرك نياز هست:
    ١) مدركي كه نسبت خونوادگي رو نشون بده (والدين مشترك مادر همسرتون و داييشون و مدركي كه نشون دهنده نسبت فرزندان دايي ايشون با دايي باشه)
    ٢) مدركي كه اقامت اين افراد رو در انتاريو ثابت كنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia136 نمایش پست ها
    دو سري مدرك نياز هست:
    ١) مدركي كه نسبت خونوادگي رو نشون بده (والدين مشترك مادر همسرتون و داييشون و مدركي كه نشون دهنده نسبت فرزندان دايي ايشون با دايي باشه)
    ٢) مدركي كه اقامت اين افراد رو در انتاريو ثابت كنه

ممنون از پاسخ سریع.
    اینکه نام فامیلشون مشترکه کافی نیست؟ چون تو این دو روزی که من وقت دارم نمیتونم شناسنامه مادر خانمم و دایی اش رو ترجمه شده داشته باشم! چون الان ایران نیستم و اونا ایرانن و . . .

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریع.
    اینکه نام فامیلشون مشترکه کافی نیست؟ چون تو این دو روزی که من وقت دارم نمیتونم شناسنامه مادر خانمم و دایی اش رو ترجمه شده داشته باشم! چون الان ایران نیستم و اونا ایرانن و . . .
    من موردي رو ديدم كه براي اثبات tie, مدركي از اقامت اون شخص در انتاريو به انضمام نامه اي امضا شده ازش كه حمايت خودش و بيان ميكنه ارائه شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)