صفحه 55 از 74 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط arckamyar نمایش پست ها
    من پروفایلم تا 21 ام این ماه معتبره
    شما چطور
    ساختین؟ مشکلی پیش نیومد؟ توی پول رفتین؟
    آیلتسم تا 2 3 ماه دیگه اعتبار داره.... با سرعت حلزونی اینا احتمالا اکسپایر میشه.... جواب ایمیلتون رو دادن ممنون میشم ما رو در جریان بزارین. تو یه فاروم دیگه میگفتن اول CEC ها رو یعنی اونایی که تجربه کار در کانادا دارن رو بررسی میکنن بعد FSWP ها رو... یعنی ماها باید صبر کنیم که CEC های ژانویه تموم بشن
    نکته ای که در مورد آیلتس به ذهنم رسید اینه که اگه شما نامینیت بشین و بعدش ITA بگیرین نمره زبان شما باید تا روز ITA معتبر باشه.

Check that your language test results will still be valid on the date you plan to apply for permanent residence. If your results expire before then, you should

be tested again

apply before your test results expire, or

decline the invitation and go back into the pool to be considered in the future

If you apply for permanent residence with language test results that have expired, we will refuse your application
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام. خیلی ممنون بابت اطلاع. فقط نمیدونم پروفایل EE رو بعد از یک سال باید دوباره بسازم و شماره جدید رو براشون بفرستم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    نکته ای که در مورد آیلتس به ذهنم رسید اینه که اگه شما نامینیت بشین و بعدش ITA بگیرین نمره زبان شما باید تا روز ITA معتبر باشه.

Check that your language test results will still be valid on the date you plan to apply for permanent residence. If your results expire before then, you should

be tested again

apply before your test results expire, or

decline the invitation and go back into the pool to be considered in the future

If you apply for permanent residence with language test results that have expired, we will refuse your application

سلام... من براشون پست کردم و هنوز دستشون نرسیده
    فعلا خبری نیست....
    ازتون خواستن براشون پست کنید؟ پروفایل EE رو چکار میکنید؟

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    قبلاً که بالای 400 یکی از شروطش بود. شاید دور جدید تغییر کنه. شرط واضح دیگه ای نداره. ولی مدارک شما رو بررسی می کنن و بعد نامینیشن میدن. داشتن دوست و فامیل تو انتاریو هم براشون مهمه.
    based on the Ontario rules, U also need to get 67 points over 100
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

Junior Member

برای من نوشته بودن submit the original copy برای همین من هم پست کردم هم میل.... شماره پروفایل جدیدم رو هم فرستادم.... چقدر اینجا خلوته.... بقیه همه نامینیشن گرفتن و کارشون تموم شده؟

برای من نوشته بودن submit the original copy برای همین من هم پست کردم هم میل.... شماره پروفایل جدیدم رو هم فرستادم.... چقدر اینجا خلوته.... بقیه همه نامینیشن گرفتن و کارشون تموم شده؟
    نه والا
    من که سماق میمکم تا برنامه جدید شروع شه. هنوز 1 سال اعتبار داره آیلتسم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    من به شخصه نه. ولی تجربه کردن نداره که این یه اصل پذیرفته شدست. میتونین ایمیل بزنین و بپرسین تا خیالتون راحت بشه، شاید تو قسمت faq هم بگردین نوشته باشه. من نگشتم
    من الان نمی تونم رفرنس بدم. چون وسط مطالب سایت خود انتاریو دیده بودم و ازش رد شده بودم که نوشته بود اگه مدرک زبان و یا اصولا هر مدرک دیگه ای تغییر کنه، شما بهتره قبل از تغییر امتیازات پروفایل اکسپرس انتری تون، نسبت به بروز کردن اون مدارک اقدام کنید. یعنی اگه مدرک زبان داره منقضی میشه، باید بروزش کنید. میگردم و وقتی اصل مطلب رو پیدا کردم، اینجا لینک به مطلب خودم میزارم. اگه از دوستان کسی جای مطلبشوو بلده لطفا بزاره. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    من الان نمی تونم رفرنس بدم. چون وسط مطالب سایت خود انتاریو دیده بودم و ازش رد شده بودم که نوشته بود اگه مدرک زبان و یا اصولا هر مدرک دیگه ای تغییر کنه، شما بهتره قبل از تغییر امتیازات پروفایل اکسپرس انتری تون، نسبت به بروز کردن اون مدارک اقدام کنید. یعنی اگه مدرک زبان داره منقضی میشه، باید بروزش کنید. میگردم و وقتی اصل مطلب رو پیدا کردم، اینجا لینک به مطلب خودم میزارم. اگه از دوستان کسی جای مطلبشوو بلده لطفا بزاره. مرسی
    حق با شماست. دوستمون آقای امیر هم این اشتباه منو اصلاح کردن تو چند پست بالاتر و لینکش رو گذاشتن. البته ظاهرا باید تا ita این مدرک معتبر باشه اما بهرحال بنظر میاد تو روال اقدام برای کانادا این مورد اهمیت داره و باید آیلتس بروز بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان. به نظرتون با امتیاز 406، آیا امیدی به نومینیشن انتاریو هست؟ (من فوق عمران دارم با زبان CLB9)
    آخه من یه جایی توسایت CIC، اون قسمتی که توزیع امتیازها رو نشون میداد، دیدم که افراد بین امتیاز 400 تا 450 ، حدود 13000 نفر بودند. آیا میدونید که برای آخر سال 2016، چند نفر میگیره برای برنامه ای که گفته بالای 400 تا ها رو میگیره؟
    ممنونم از پاسخی که میدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

November 28, 2016

On November 14, 2016, Immigration, Refugee and Citizenship Canada (IRCC) announced changes to the Express Entry System. These changes take effect on November 19, 2016. The changes include:

• Awarding Comprehensive Ranking System (CRS) points to those who have completed high school-level or higher education in Canada,
    • Lowering CRS points awarded for those with job offers, and
    • Lengthening the time candidates have to submit an application for permanent residence after they receive an invitation to apply.

Please visit the IRCC website for details about the changes to Express Entry.

The Ontario Immigrant Nominee Program (OINP) has two streams that are used in conjunction with the Express Entry system: the Human Capital Priorities Stream and the French-Speaking Skilled Worker Stream. To qualify for these streams you must have successfully submitted a profile for the Express Entry system, and maintained your eligibility for Express Entry throughout the processing of your OINP application.

Those who have applied to the Human Capital Priorities Stream must also maintain a CRS score of 400 or above during the processing stage(s) of their OINP application, and during the subsequent federal Express Entry processing stages.

Please note that the Ministry of Citizenship and Immigration has placed a temporary pause on the intake of applications for the Human Capital Priorities Stream. However, all applications received before the pause will be processed to completion.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)