صفحه 57 از 74 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای express entry)

بله دوست عزیز... از طریق ایمیل هست

سلام
    من يكم شرايطم پيچيدست لطفا اگر امكان داره راهنمايي ام كنين
    من لز كانا براي مهر سال آينده در مقطع دكترا پذيرش دارم ولي هنوز سفارت نرفتم
    متاهل هستم و امتيازم ٤٥٣ هستش البته مدركم هنوز آزاد نشده و فعلا نميتونم ثبت نام كنم و يكسال سابقه كاريم تير تكميل ميشه ، از طرفي آخر شهريور ٣٠ سالم ميشه و امتيازم زير ٤٥٠ مياد
    ميخواستم بپرسم بنظرتون بعد اينكه ويزا دانشجويي اومد ( احتمالا يكماه قبل ٣٠ سالگي بشه) در اكسپرس ثبت نام كنم يا قبلش كه امتيازم بالاي ٤٥٠ هست ؟ در اين صورت ممكنه سفارت ويزاي دانشجويي نده بخاطر اكسپرس اينتري؟
    سوال بعدي هم اينكه اونوقت اگر من دانشجو بشم ممكنه باز هم از انتاريو نامينيشن بگيرم يا اينكه بخاطر دانشجو بودن امكانش نيست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    سلام
    من يكم شرايطم پيچيدست لطفا اگر امكان داره راهنمايي ام كنين
    من لز كانا براي مهر سال آينده در مقطع دكترا پذيرش دارم ولي هنوز سفارت نرفتم
    متاهل هستم و امتيازم ٤٥٣ هستش البته مدركم هنوز آزاد نشده و فعلا نميتونم ثبت نام كنم و يكسال سابقه كاريم تير تكميل ميشه ، از طرفي آخر شهريور ٣٠ سالم ميشه و امتيازم زير ٤٥٠ مياد
    ميخواستم بپرسم بنظرتون بعد اينكه ويزا دانشجويي اومد ( احتمالا يكماه قبل ٣٠ سالگي بشه) در اكسپرس ثبت نام كنم يا قبلش كه امتيازم بالاي ٤٥٠ هست ؟ در اين صورت ممكنه سفارت ويزاي دانشجويي نده بخاطر اكسپرس اينتري؟
    سوال بعدي هم اينكه اونوقت اگر من دانشجو بشم ممكنه باز هم از انتاريو نامينيشن بگيرم يا اينكه بخاطر دانشجو بودن امكانش نيست؟
    سلام
    فعلا که حداقل امتیاز برای انتخاب شدن از پول بالای ۴۷۰ هستش و باید منتظر باشیم ببینیم چقدر پایین میاد. بنابراین اگه الان وارد پول بشین براتون نفعی نداره. و شاید روی ویزای دانشجویی شما تاثیر منفی بذاره.
    اونتاریو شرطی برای دانشجو بودن یا نبودن نداره و فکر نمیکنم تاثیر داشته باشه در نامینیت شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ario1395 نمایش پست ها
    سلام
    فعلا که حداقل امتیاز برای انتخاب شدن از پول بالای ۴۷۰ هستش و باید منتظر باشیم ببینیم چقدر پایین میاد. بنابراین اگه الان وارد پول بشین براتون نفعی نداره. و شاید روی ویزای دانشجویی شما تاثیر منفی بذاره.
    اونتاریو شرطی برای دانشجو بودن یا نبودن نداره و فکر نمیکنم تاثیر داشته باشه در نامینیت شدن.
    ممنون از راهنمايي تون
    شما مطمئن هستين كه اگه دانشجو باشم روي نامينيت شدن تاثيري نداره؟ آخه من فك مي كردم بعد از گرفتن مدرك دكترا يا ارشد از كانادا ميشه واسه اونتاريو اقدام كرد. اين دو تا برنامه مجزا هستش؟
    ویرایش توسط armita_1988 : December 9th, 2016 در ساعت 10:08 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_1988 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي تون
    شما مطمئن هستين كه اگه دانشجو باشم روي نامينيت شدن تاثيري نداره؟ آخه من فك مي كردم بعد از گرفتن مدرك دكترا يا ارشد از كانادا ميشه واسه اونتاريو اقدام كرد. اين دو تا برنامه مجزا هستش؟
    اونتاریو چندتا برنامه نامینیشن داره یکیش برای کسانی هست که در اونتاریو درس میخونن و مدرک میگیرن. یکی دیگه برای کسانی هست که امتیازشون بالای ۴۰۰ هست. شما باید ببینید که در کدام برنامه شرایط رو دارید .همه اطلاعات روی وبسایت اونتاریو هست.

سلام دوستان. پروفایل اکسپرس من 2 روز دیگه منقضی میشه. باید چیکار کنم؟ باید withdraw کنم؟ و از اونجایی که نوتیفیکیشن اونتاریو رو من توی پروفایل دارم؛ چی کار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام. مدارک رو فرستادید؟ یه سوال. بعد از انقضای پروفایل چه مراحلی رو طی کردید؟ ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط arckamyar نمایش پست ها
    بله
    همه گواهی هام و سابقه کار بیمه ترجمه رسمی بوده

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pari10 نمایش پست ها
    سلام دوستان. پروفایل اکسپرس من 2 روز دیگه منقضی میشه. باید چیکار کنم؟ باید withdraw کنم؟ و از اونجایی که نوتیفیکیشن اونتاریو رو من توی پروفایل دارم؛ چی کار باید بکنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    این رو از یه فروم دیگه پیدا کردم. چنین چیزی رو تو نامه ای که از انتاریو گرفتین نوشتن؟

"Should your Express Entry profile - for which Ontario’s Notification of Interest was issued - expire or be removed from the Express Entry system, and should you wish to continue with your OINP application using a new profile, you must email the following to our office within 30 calendar days of this letter:
     The Express Entry number/job seeker validation code for your new profile;
     A copy of the letter you received from Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) acknowledging the new profile;
     A letter explaining why you updated your profile; and
     A list of the additional or updated information you provided in your new Express Entry profile"

The above text was provided in the AOR letter from OINP.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام. ممنون از توجه شما. والا خیر. فقط نوشتن که امتیاز باید بالای 400 بمونه. به نظرتون همین کار رو بکنم؟ 2 هفته قبل ایمیل زدم اما جوابی نیومد.
    مراحل تعویض پروفایل چطوریه؟ باید چیکار کنم؟ ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    این رو از یه فروم دیگه پیدا کردم. چنین چیزی رو تو نامه ای که از انتاریو گرفتین نوشتن؟

"Should your Express Entry profile - for which Ontario’s Notification of Interest was issued - expire or be removed from the Express Entry system, and should you wish to continue with your OINP application using a new profile, you must email the following to our office within 30 calendar days of this letter:
     The Express Entry number/job seeker validation code for your new profile;
     A copy of the letter you received from Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) acknowledging the new profile;
     A letter explaining why you updated your profile; and
     A list of the additional or updated information you provided in your new Express Entry profile"

The above text was provided in the AOR letter from OINP.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pari10 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از توجه شما. والا خیر. فقط نوشتن که امتیاز باید بالای 400 بمونه. به نظرتون همین کار رو بکنم؟ 2 هفته قبل ایمیل زدم اما جوابی نیومد.
    مراحل تعویض پروفایل چطوریه؟ باید چیکار کنم؟ ممنون
    به نظرم بعد از اکسپایر شدن پروفایل قدیمی، یه پروفایل جدید بسازین و اطلاعاتی رو که تو پست قبلی بهش اشاره شده رو برای انتاریو ایمیل کنید.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)