صفحه 6 از 74 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 734

موضوع: برنامه منتخب استانی: آنتاریو (فقط برای Express Entry)

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : اسپانسر ایالتی: آنتاریو (فقط برای express entry)

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia136 نمایش پست ها
    يه سوال، كسي تا حالا هزينه ١٥٠٠ دلار رو براي برنامه استاني انتاريو پرداخت كرده؟ اگر كرده، از چه راهي؟
    من برای اونتاریو پرداخت نکردم ولی کل هزینه های اپلیکیشن رو با یکی از شرکت های پرداختی که تو فوروم هم تبلیغ کرده پرداخت کردم. اگه برید تو قسمت آگهی دهنده های فوروم اسم شرکت رو میبینید
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    من برای اونتاریو پرداخت نکردم ولی کل هزینه های اپلیکیشن رو با یکی از شرکت های پرداختی که تو فوروم هم تبلیغ کرده پرداخت کردم. اگه برید تو قسمت آگهی دهنده های فوروم اسم شرکت رو میبینید
    سلام دوست عزیز
    برای اونتاریو پرداخت آنلاین امکان نداره و فقط مانی اردر یا بانک درفت:

Acceptable Methods of Payment:
    Money Order;
    Cashier/Certified Cheque;
    Postal Money Order; OR
    Bank Draft.

Please note that Opportunities Ontario will not accept:
    Cash;
    Personal cheques;
    Credit card payments
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Member bardia136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای اونتاریو پرداخت آنلاین امکان نداره و فقط مانی اردر یا بانک درفت:

Acceptable Methods of Payment:
    Money Order;
    Cashier/Certified Cheque;
    Postal Money Order; OR
    Bank Draft.

Please note that Opportunities Ontario will not accept:
    Cash;
    Personal cheques;
    Credit card payments
    مرسي از ياداوري، راستش اينو مي دونم، من يه دوست دارم تو ويكتوريا، مي خوام پكيج مدارك رو براش بفرستم و ١٥٠٠ دلار رو هم براش از صرافي بزنم، اون bank draft بگيره و همراه پكيج بفرسته تورنتو، كسي راه بهتري سراغ داره؟

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    پرداخت اینترنتی Credit Card بوده یا بصورت کاغذی و سنتی مثل Bank Draft یا Money Order ؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

مرسي از ياداوري، راستش اينو مي دونم، من يه دوست دارم تو ويكتوريا، مي خوام پكيج مدارك رو براش بفرستم و ١٥٠٠ دلار رو هم براش از صرافي بزنم، اون bank draft بگيره و همراه پكيج بفرسته تورنتو، كسي راه بهتري سراغ داره؟
    پرداخت اینترنتی Credit Card بوده یا بصورت کاغذی و سنتی مثل Bank Draft یا Money Order ؟
    راه خوبیه. مگر اینکه مانی اوردر از اینجا (از بعضی صرافیا) تهیه کنید و بذارید روی مدارکتون. که اونم 100 دلار کارمزد به علاوه 150 هزار هزینه پست اضافه میشه بهش.

اونتاریو صرفا از همون روشاییه که بالا گفتم اما بعدش Express Entry صرفا آنلاین و از طریق credit card.
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    راه خوبیه. مگر اینکه مانی اوردر از اینجا (از بعضی صرافیا) تهیه کنید و بذارید روی مدارکتون. که اونم 100 دلار کارمزد به علاوه 150 هزار هزینه پست اضافه میشه بهش.

اونتاریو صرفا از همون روشاییه که بالا گفتم اما بعدش Express Entry صرفا آنلاین و از طریق credit card.
    موفق باشید
    مرسی از توضیحاتتون، Money Order از کجا می شه تهیه کرد؟ من مشهد هستم و چندین جا رفتم همه گفتن نمی تونن کاری بکنن.

رشته و دانشگاه
    Electronics

خواهش میکنم
    تو بخش مربوط به تهیه مانی اوردر اطلاعات مفیدی هست. جستجو هم کنید "تهیه مانی اوردر" نتیجه میگیرید.

Junior Member

سلام آقای محسن فر، من هم مثل شما نامه Provincial/Territorial Interest (PT) از انتاریو دریافت کردم. نکته اینکه شما الآن باید از طریق سایت خود استان انتاریو اقدام کنید. فرم دریافت کنید، مدارکتون رو آماده کنید و پست کنید تا اگه تایید شه Nominate شین. برای دریافت نامه PT امتیاز بالای 400 الزامی هست ولی شرط کافی نیست. یعنی خیلی ها این امتیاز رو دارن ولی دریافت نکردن. یکی از موارد اینه که پروفایل Express Entry حتما باید یعد از اول جون ساخته شده باشه. من هم در حال آماده سازی مدارکم هستم.
    بابت توضیحاتتون خیلی ممنونم. من یک سوال دیگه برام پیش اومده. با این روش حدودا چقدر طول می کشه که بفهمیم کار دیگه اوکی شده؟بعد از گرفتن 600 امتیاز که سه ماه طول می کشه؟و چقدر طول میکشه که بتونیم وارد کانادا بشیم؟

سلام دوستان
    من ميخواستم بدونم چند درصد امكان دريافت دعوتنامه نامينيشن اونتاريو با امتياز 406 دارم ؟ براي برنامه نامينيشن 400 به بالا
    اگر ظرفيت پر بشه چقدر احتمال داره براي سال 2016 انتخاب بشيم و از كي شروع ميشه ؟ ( 5200 تاي بعديش )
    و در مورد فرانكوفون نامينيشن هم آيا كسي اطلاع داره كه اونتاريو داره ميگيره يا خير ؟ و اگر گرفته با حداقل چه crs بوده ؟

با تشكر

رشته و دانشگاه
    IELTS Teacher

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar نمایش پست ها
    بابت توضیحاتتون خیلی ممنونم. من یک سوال دیگه برام پیش اومده. با این روش حدودا چقدر طول می کشه که بفهمیم کار دیگه اوکی شده؟بعد از گرفتن 600 امتیاز که سه ماه طول می کشه؟و چقدر طول میکشه که بتونیم وارد کانادا بشیم؟
    ببينيد از لحظه اي كه انتاريو مدارك رو دريافت مي كنه تا مدت سه ماه بررسي مي تونه طول بكشه، بعد در صورت موافقت استان، تو پروفايل نامه مياد، اگه accept كني پروفايل آپديت ميشه و ازونجا به بعد پروسه خود cic هست يعني بعد از دريافت ita بايد تست پزشكي و سو پيشينه و اينارو بدي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)